“Lyžovačka”

Medvedi brloh Strachan
Na pozícii č. 9 spomedzi 10 Reštaurácie v Ždiari
Zrecenzované: 4. februára 2019

Pekná štylová reštauracia aj keď kus drahšia caj - 1,50 € za 2 deci nie je prave najlacnejši . Koleno bolo super.

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi Navigate361818.

Zrecenzované: 4. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Boli sme lyzovat s rodinou , naozaj restauracia aku som este na slovensku nevidel pri vleku, krasne vybudovane, ciste jedlo nic moc ale na to ze to je na svahu ok, ceny trosku vyssie ale primerane prostrediu.

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi Hlavac123.
Zrecenzované: 31. decembra 2018

Krásne prostredie vnútri , veľke priestranne na poschodí detské centrum ,vonku terasa presklenena keď fuka veľka pomoc, kuchyňa ujde asi ako všade na svahu - polotovary .WC čiste voňavé .

Dátum návštevy: december 2018
Poďakujte používateľovi AdrianP4156.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 939janas, Manažér v zariadení Medvedi brloh Strachan.Zodpovedané: 18. marca 2019

Pekný deň,

ďakujeme za Vašu recenziu.
V reštaurácii medvedí brloh Strachan sa varí len a len domáce jedlá / vrátane pirohov, halušiek, domácich knedlí, rezňov, palaciniek....
Jedine hranolky sú polotovar, aj to len počas zimnej sezóny, kedy by sme nedokázali pokryť požadované množstvo.
Počas leta pripravujeme domáce hranolky"

Tešíme sa na ďalšie stretnutie a pozdravujeme zo Ždiaru
Ďakujeme za Vašu priazeň

Zrecenzované: 23. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Chcela by som dať do pevedomia veľmi dobrú reštauráciu, ktorá nie len, že má v ponuke chutné jedlá, ale na svoje si prídu aj deti, ktoré sa môžu pohrať v detskom kútiku,ktorý je priamo v reštaurácií a tiež sa môžu s rodičmi pokochať z krásneho výhľadu a tento podnik má k dispozícii aj lanovku,ktorá Vás a vaše deti, vyvezie k veľmi milim zvieratkám. Proste jedným slovom úžasná reštaurácií s milim a vždy usmiatym personalom ďakujeme bolo nám u Vás fajn a radi Vás znova navštívime

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi VierkaA1.
Zrecenzované: 20. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Napriek plnej restauracii si miestecko urcite najdete. Jedlo si zoberiete na tacku a na konci zaplatite. Vsetko bolo teple a velmi chutne. Detom chutil dezert Tiramisu v smaltovanom cervenom bodkovanom hrnceku.

Poďakujte používateľovi LuciaR2868.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Medvedi brloh Strachan, si pozreli aj

Ždiar, Prešovský kraj

Navštívili ste Medvedi brloh Strachan? Podeľte sa o svoje zážitky!