Lyžovačka

Recenzované: 19. mája 2016
vladovac
Dobšiná, Slovensko
Penzión Strachanovka perla medzi penziónmi .

Boli sme tri dni -darček na Vianoce od deti . Už recenzie napovedali ,že bude fajn . No skutočnosť... viac informácií

Recenzované: 23. novembra 2019
BordigaM
Liptovský Mikuláš, Slovensko

Recenzované: 20. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Penzion Strachan ako vzdy nesklamal. Vyborne privitanie, jedlo, mila obsluha, hudobnici aj program pre deti. Plusom je vyhrievana lyziaren priamo pred penzionom a odtial je to par krokov na zjazdovku. Nova 4sedacka je prijemnym plusom a lahka no dlhsia zjazdovka je idealna aj pre male deti. Po sedackou pribudla aj restauracia Medvedi brloh, kde sa rychlo a chutne napapate.

Dátum zážitku: január 2018
Poďakujte používateľovi LuciaR2868.
Recenzované: 28. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Fantasticky personal, krasne prostredie, vysoka uroven vo vsetkych smeroch. Celkove prevedenie a dizajn je presne to, co sme na horach hladali. Vsimli sme si pestry program aj pre deti, takze vhodne aj pre rodiny s detmi.

Velmi pekne dakujeme za prijemny pobyt, radi sa opat vratime!

Dátum zážitku: august 2017
Poďakujte používateľovi Andrea Š.
Recenzované: 28. decembra 2016 cez mobilné zariadenie

Super mierny svah.. dobra cena.. super lyziarska skola pre deti.. mierny svah.. vsetko ok..a strachanovica.. velmi nebezpecneee

Dátum zážitku: december 2016
Poďakujte používateľovi 931andrejv.
Recenzované: 19. mája 2016

Zjazdovka sa nachádza 50m od penzionu Strachan je vhodná aj pre malé deti, úplných začiatočníkov ale aj skúsený lyžiari si prídu na svoje. Maju tam 3 vleky Poma ,ale špecialitou je tam ťahanie lyžiarov za ratrakom. Pri vleku je bufet kde sa dá najesť a dať si čaj, alebo odskočiť do reštaurácie ktorá je v penzióne. Obsluha vlekoch veľmi úslužná. Stredisko vhodné pre rodinnú dovolenku.

Dátum zážitku: február 2016
Poďakujte používateľovi vladovac.
Recenzované: 19. marca 2016 cez mobilné zariadenie

Vyborne je, ze ski centrum sa nachadza hned pri penzione a ze maju lyziarsku skolu. Ale boli sme sklamani, ze za 15€/hod ta detska "zjazdovka" nebola vobec upravena a nato, aby sa to malemu klzalo, musel instruktor za sebou rukami odhrabavat cerstvo napadany, topiaci sa sneh. Tiez sme sa tesili na detsku atrakciu "kolesa, co sa tocia na snehu".. Bohuzial, neboli, asi sme prisli po sezone. No a 8 jazd nam prepadlo, lebo den pred odchodom vypli vlek o tretej (do piatej mal ist) lebo na svahu bolo len par ludi... Peniazky nam prepadli samozrejme... No skoda, ale asi to robil ten vysoky datum (18.3.)

Dátum zážitku: marec 2016
2  Poďakujte používateľovi fairytale_1.