Muszyna
Recenzované: 8. októbra 2018

Cez zľavový portál sme si zakúpili pobyt v penzióne Klimek - kúsok od hotela a v rámci neho sme mali zároveň vstup do aquaparku hotela Klimek, ktorý je kúsok od penziónu. Aquapark je pomerne malý, avšak počas nášho pobytu nebol preplnený, užili sme si teda sauny i bazén. Určite sú aj lepšie a väčšie wellness či aquaparky, avšak v tomto prípade pomer ceny a kvality súhlasí a ako oddych pre nenáročných ľudí postačuje. Hotel navštevuje mnoho Slovákov.

Dátum pobytu: november 2017
Poďakujte používateľovi Radka89.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Klimek H, Kierownik ds. PR v zariadení Hotel Klimek Spa.Zodpovedané: 17. apríla 2019

Dear Guest, thank you for choosing Hotel Klimek **** SPA. We hope that you have spent your time comfortably. See you again soon! Best Regards, team of Hotel Klimek **** SPA

Recenzované: 29. augusta 2018

Veľmi pekný hotel,aký sa vidí snáď len v amerických filmoch.Perfektná strava,Bazén ,sauny tobogan.Izby veľmi pekne zariadené.Príroda v okolí veľmi pekná.Bol som v lete,v zime možnosť lyžovania.,Doporučujem.

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi ROMAN K.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Klimek H, Kierownik ds. PR v zariadení Hotel Klimek Spa.Zodpovedané: 17. septembra 2018

Dear ROMAN, thank you for choosing Hotel Klimek **** SPA. We hope that you have spent your time comfortably and you enjoyed our SPA and Aquapark. See you again soon! Best Regards, team of Hotel Klimek **** SPA

Recenzované: 20. augusta 2018

Hotel má v nazve SPA, od coho sme ocakavali trocha viac...aquapark má plavecky bazen,ktory bol pocas dna v jednej polovici tmavy,malo svetla. Nie je jasne,ci je plneny vodou termalnou,alebo klasickou. Pri bazene malo lehatok, tobogan bol celkom fajn.Parna Sauna malicka s jednym meniacim sa svetielkom. V jedalni sa nam pacilo,sice viac ludi a uzsi priestor pri vybere z pultu, ale vyber ponuky dobry.
V jazierku pred hotelom vela zaboriny. Z personalu sa usmievali len recepcne. Chladnicka na izbe zamknuta.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi ZuzanaT10.

Dear Zuzana, thank you for choosing Hotel Klimek **** SPA. We hope that you have spent your time comfortably. See you again soon! Best Regards, team of Hotel Klimek **** SPA

Recenzované: 21. novembra 2017

Hotel ako taký splnil moje očakávania. Izby pekné, dostatočne veľké, čisté. Všetko čo by mal spĺňať 4*hotel.
Strave niet čo vytknúť, chutná,myslím, že nikto odtiaľ neodišiel hladný. Ale zas na nejaké prehnané vychvaľovanie to nebolo. Čo mi vadilo, bol malý bufetový pult, kde sa jedlo veľmi rýchlo míňalo, museli ho každú chvíľu dopĺňať. Tie nádobky mali plastové kryty, ktoré chodili servírky permanentne utierať a maximálne ľuďom zavadzali, to by som nejako doriešila. Musím spomenúť, že raňajky sa podávajú až od 8.00, čo mi až tak nevadilo, ale večere sa podávajú od 15 do 18, s tým som sa stretla prvýkrát a museli sme si prispôsobovať program.
Od welnessu s bazénom som čakala viac, tu stratili body. Ak sa ako hotel niečim chválim, tak to má fungovať a nejako vyzerať. Infra "búda" vypnutá, parná strašne malá a bez osvetlenia, fínska tiež pomerne malá s trápnymi led svetielkami, ktoré asi mali evokovať plamene. Odpočívareň s dvoma drevenýmii lavičkami a pri celom bazéne 5 lehátok. Malé bazéniky a výrivky s tryskami, ktoré alebo nefungovali alebo ich len nezapli. Vo veľkom bazéne doslova trebalo pýtať plavčíka aby ich zapol. Do sáun sa chodí v plavkách!! Podlahy od vstupu do šatní až po koniec bazéna jedna veľká mláka, vodu nikto nestiera, sklenené dvere na saunách nepamätajú kedy ich niekto umýval. Masáž o ničom,hladkať ma môže aj manžel. Nuž asi som zvyknutá na iný level, prežiť sa to pár dní dá, ale mali by tu trocha zamakať.
Hotel predpokladám využívajú hlavne rodičia s malými deťmi, takže v bazéne a jedálni nejaký kľud nečakajte. Hotel ponúka biliard, ten sme naplno využili.Namiesto bowlingu sme našli kuželky.
Celkovo však hodnotím hotel ako veľmi dobrý, nie som až tak zhýčkaná. Všetky tieto "nedostatky" píšem pre čitateľov, aby vedeli do čoho idú.

Tip na izbu: V tejto lokalite a umiestnení hotela asi nemá veľký význam si vyberať .
Dátum pobytu: november 2017
Poďakujte používateľovi Meander655283.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Klimek H, Kierownik ds. PR v zariadení Hotel Klimek Spa.Zodpovedané: 9. februára 2018

Dear Katarina P, thank you so much for your positive review! Thank your for appreciating the rooms and the food. Also, we are grateful for your comments about what should be change, they are very valuable. We hope you will be able to come and visit us again in the future. Best Regards, team of Hotel Klimek****SPA.

Recenzované: 25. augusta 2017

Dobrý hotel a úžasne okolie neďaleko Slovenských hraníc hraničný prechod Leluchov.Možnosť isť do neďalekej Krynice Zdroj kúpeľného mesto.V zime úžasná lyžovačka a dobré jedlo akonapr. žurek staropolský.

Tip na izbu: Rodina s detmi
Dátum pobytu: september 2016
Poďakujte používateľovi Scenic439338.

Dear Vladimir S, thank you for choosing Hotel Klimek **** SPA. We are very happy that you have spent your time comfortably. See you again soon! Best Regards, team of Hotel Klimek **** SPA