Recenzované: 5. augusta 2016

Boli sme s manzelkou na romantickom vikende (3dnovi paket) a boli sme velmi spokojni, pekne moderne spa, prijemny zamestnanci, milo prekvapil uhladny a rozlahly exterier. V ramci sluzieb si dali zalezat na mnozstve detailoch, Palec hore. Celkovo velmi prijemna dovolenka, rad aj nabuduce. Zelam vsetko dobre, pozdravujeme.

Dátum pobytu: júl 2016
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi tomim417.
Recenzované: 7. marca 2016 cez mobilné zariadenie

Príjemný resort v peknom prostredí , veľmi ochotný personál a kvalitný wellnes , veľmi pekný detský kútik a opatrovateľky doslova úžasné - o deti sa aktívne a celý čas starali.Široký výber a pestré raňajky. Negatívne veci: dostali sme iný apartmán ako sme si rezervovali, bol najmenší aký mali...až po urgencii na recepcii nám dali adekvátny aj keď najprv tvrdili že sú obsadené ...večere formou bufetu veľmi slabé ... Á la carte reštaurácia tak isto... jedine menu na room service bolo v poriadku...celkovo hodnotím hotel na 3 pretože mi príde veľký nepomer cena vs. kvalita , hotel je veľmi členený a z reštaurácie do apartmánu nám trvala cesta 10 minut popri tom sme museli použiť 4x výťahy a 4x schody- veľmi komplikované s malými deťmi .

Dátum pobytu: marec 2016
Poďakujte používateľovi RichardK971.
Recenzované: 25. januára 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: január 2020
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia HotelCzarnyPotok, Guest Relations Manager v zariadení Hotel Czarny Potok Resort & SPA.Zodpovedané: 27. januára 2020

Recenzované: 7. januára 2020

Dátum pobytu: január 2020
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia HotelCzarnyPotok, Guest Relations Manager v zariadení Hotel Czarny Potok Resort & SPA.Zodpovedané: 8. januára 2020

Recenzované: 2. decembra 2019

Dátum pobytu: december 2019