“,,Zaujímavý zážitok,,”

Kuchyňa: Poľské
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 10. marca 2018

Tak túto reštauráciu si buď zamilujete alebo sa hneď otočíte a odídete:-D. Exteriér aj interiér je teda rozpoluplný vôbec neviem kam by som to zaradil... Malá drevenica pri asi starej kováčskej dielni,s rôznou výzdobou. Mne sa to celkom pozdávalo a deti tie boli unesené. Jedlo bolo velmi chutné obsluha milá, ceny príjemné. Asi by som sa z detmi ešte vrátil.

1  Poďakujte používateľovi sadko222.

Zrecenzované: 29. marca 2016

reštaurácia zaujímavá už pri pohľade zvonka, zaujímavý exteriér aj interiér. jedlo vynikajúce, pripravia aj glutenfree, žiaľ vegetarián sa asi nenaje. pri našej návšteve bolo všetko plné, boli sme nútení si trošku počkať, ale stálo to za to. čašníci milí, usmievaví, zhovievaví, vedeli aj anglicky. určite odporúčam. ceny primerané, nezbankrotujete.

Dátum návštevy: marec 2016

Bialka Tatrzanska, Malopoľské vojvodstvo
Bukowina Tatrzanska, Malopoľské vojvodstvo

Bukowina Tatrzanska, Malopoľské vojvodstvo
Bialka Tatrzanska, Malopoľské vojvodstvo

Navštívili ste Bury Mis? Podeľte sa o svoje zážitky!