Recenzované: 18. júna 2018

Boli sme veľmi spokojní, je to hotel ktorý je vhodný aj pre rodiny s detičkami. Naša malá sa vyšantila na pláži, ktorá je krásna privátna pieskova, čo bolo skvelé. Jedlo nám chutilo, izby pekné čisté a krásny výhľad.

Dátum pobytu: apríl 2018
Poďakujte používateľovi ZuzanaG120.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia KIWIBEACHRESORTS, Manager v zariadení Hotel President Sea Palace.Zodpovedané: 21. júna 2018

Milá Zuzano,
děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi nás těší, že Vaše rodina u nás strávila příjemný odpočinkový čas spolu s dobrým jídlem, které ke správné dovolené neodmyslitelně patří. Budeme rádi, pokud se pro náš hotel rozhodnete i v budoucnu.
S pozdravem tým hotelu President Sea Palace

Recenzované: 6. júna 2018

U mna vsetko ok. Hlavne super staff a tiey funky animacia. Taliani maju vlastny styl a to sa mi rata. Jedlo velky vyber. Na ranajky cerstva mozarela tahana, uuuuuplny ulet, obed vecera velky vyber. Stale fresh panini. Vyhlady a lokacia topka. V meste a zaroven na samote. Privatne plaz s ultra cool bazenom.

Tip na izbu: As high as possible
Poďakujte používateľovi simonsnopek.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia KIWIBEACHRESORTS, Manager v zariadení Hotel President Sea Palace.Zodpovedané: 7. júna 2018

Mily Simone,
dekujeme za Vase mila slova chvaly, jsme radi ze Vam nas styl kuchyne i animaci vyhovoval a doufame, ze jste s nami stravil vice nez prijemnou dovolenou. Budeme se tesit na Vasi dalsi navstevu.
Se srdecnymi pozdravy President Sea Palace Team

Recenzované: 6. júna 2018

Boli sme ako rodina a boli sme velmi spokojny. Maly sa hral na plazi, ktora je vicemene privatna. Pieskova a cez den sa tam tvoria ja take mini laguny, kde sa deti mozu hrat. Bazen genialny, jedlo vyborne a izby vyzeraju byt cerstvo renovovane. Ma to pekny fresh styl, cele je to biele, svetelne a vesele. Staff uplne privetivy, dakujeme

Tip na izbu: Pytajte si izbu s balkonom
Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi Mirko R.

Mily Mirko,
dekujeme za Vasi recenzi a podeleni se s nami o zkusenosti z Vaseho nedavneho pobytu. Velmi nas tesi, ze jste byli spokojeni s nasimi sluzbami a stravil jste s Vasi rodinou prijemny cas. Vase pochvala je tim nejlepsim ocenenim pro cely nas tym. Byli bychom velmi radi, pokud byste se pro nas hotel rozhodl i ke straveni Vasi dalsi dovolene.
S pozdravem President Sea Palace Team

Recenzované: 21. júna 2018

Dátum pobytu: jún 2018
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia KIWIBEACHRESORTS, Manager v zariadení Hotel President Sea Palace.Zodpovedané: 23. júna 2018

Recenzované: 3. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: september 2018
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia KIWIBEACHRESORTS, Manager v zariadení Hotel President Sea Palace.Zodpovedané: 3. októbra 2018