Campofelice di Roccella
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Recenzované: 29. júna 2014

Práve som sa vrátil z hotela Al na Sicílii. Stojí na tom istom pozemku ako Fiesta a má spoločné vybavenie. Cesta z letiska trvala dve hodiny (škoda, že som o tom nevedel dopredu), ale keď som prišiel do hotela, hneď som mal lepšiu náladu. Recepcia bola dokonale čistá a prihlásenie bolo najrýchlejšie, aké som kedy zažil. Bývali sme v hoteloch Al po celej Európe aj inde a čakali sme príplatky za trezor, klimatizáciu, mini bar a varnú kanvicu, ale na naše veľké prekvapenie žiadne príplatky neboli. All inclusive naozaj znamenal all inclusive.
Izby boli priestranné, čisté a mali super výhľad na bazén alebo na more. Od začiatku sme vedeli, že hotel je trocha izolovaný, ale premáva odtiaľto diaľkový autobus do Cefaly, aj keď nás zaujímalo iba počasie (bolo veľmi teplo), bazén (boli tu tri) a oddychová dovolenka. V mnohých hoteloch Al som si všimol, že sa personál ku zákazníkom správal povýšenecky a uprednostňoval tých, ktorí platili v hotovosti. V tomto hoteli to tak nebolo. Všetci zamestnanci od čašníkov, barmanov až po chyžné boli mimoriadne ochotní a slušní. (Pomôže ak viete zopár slov v miestnom jazyku, keď si objednávate nápoje a slušné správanie tiež nič nestojí).
V tomto hoteli nebolo veľa Britov. Boli tu najmä Taliani, zopár Francúzov, Nemci, Rusi, atď., ale neprišlo k žiadnym problémom, napriek tomu, že prebiehal svetový pohár. Tento hotel veľa využívajú aj miestni, najmä cez víkendy, kedy tu oddychuje veľa rodín.To ešte pridáva čaro tomuto hotelovému komplexu. Počas nášho pobytu boli v spoločenských miestnostiach aspoň dve svadby, ale na každodenné činnosti a dostupnosť služieb to nemalo žiaden vplyv, vlastne to náš zážitok z pobytu ešte zlepšilo.
Večerná zábava bola dostatočne ďaleko od izieb, takže neboli problémy s hlukom. Celkovo to bol veľmi dobrý rodinný hotel s priateľskou atmosférou(napriek veľkosti), bolo tu príjemne, podávali tu vynikajúce jedlo a o všetkých hostí sa starali naozaj dobre.

2  Poďakujte používateľovi rammysid.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.com. Zobraziť originál
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PalladiumHG, Responsabile relazioni con la clientela v zariadení Grand Palladium Sicilia Resort & Spa.Zodpovedané: 1. júla 2014

Dear Guest,
many thanks for your positive review on Fiesta Garden Beach, we are happy to have met your expectations and thank you for your compliments, we really appreciated.
In addition, the kindness of our staff as the good food are our points of force.
Hoping to see you again, cordial greetings on behalf of the management and all the staff.

Recenzované: 4. augusta 2019

Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Customer_Care_PHG, Director de Relaciones con Clientes v zariadení Grand Palladium Sicilia Resort & Spa.Zodpovedané: 7. augusta 2019

Recenzované: 30. júla 2019

Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Customer_Care_PHG, Director de Relaciones Públicas v zariadení Grand Palladium Sicilia Resort & Spa.Zodpovedané: 1. augusta 2019

Recenzované: 13. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: jún 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Customer_Care_PHG, Guest Relations Manager v zariadení Grand Palladium Sicilia Resort & Spa.Zodpovedané: 15. júna 2019

Recenzované: 26. mája 2019

Dátum pobytu: máj 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Customer_Care_PHG, Guest Relations Manager v zariadení Grand Palladium Sicilia Resort & Spa.Zodpovedané: 29. mája 2019