Campofelice di Roccella
Recenzované: 9. júla 2019

Vyborny hotel. Strava vynikajuca, pestra. Upratovanie kazdy den. Zamestnanci hotela prijemni, mili, usmievavi.
Okolie plne zelene, bazeny dostupne vsetky aj pre deti. Akurat voda na zaciatku jula tepla, nedalo sa osviezit

Poďakujte používateľovi lucia0906.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Customer_Care_PHG, Guest Relations Manager v zariadení Fiesta Hotel Garden Beach.Zodpovedané: 12. júla 2019

Dear Guest,
Thank you very much for your review on our resort and for choosing us as the place where spend your holidays. Thank you for the compliments about the facilities and for the maintenance and cleaning of all the spaces. We are so happy to know our food choice, the friendliness of our staff and the pleased you.Thank you for giving a very high score to everything and we look forward to your next holidays.
Greetings from management and staff

Recenzované: 31. augusta 2018

Hotel pekný podľa toho, kde vás ubytujú. Apartmány sú bližšie pri hoteli, pekne zariadené, čisté. Nás dali do izby pre štyroch (boli sme dve) bez terasy (asi jediná izba v hoteli), ktorá sa nachádzala blízko baru, kde každý večer do dvanástej hrala živá hudba. Okno som vtedy musela mať zatvorené. Hneď po príchode som zažiadala o zmenu izby, lebo CK Seneca mi garantovala izbu s terasou, či balkónom v hotelovej časti, čo najďalej od hluku. Dali mi presný opak. Na druhý deň mi ponúkli iné ubytovanie pod úrovňou zeme s akože "terasou", čo vôbec nespĺňalo úroveň 5 hviezdičiek s tým, že nemám na nič iné nárok, lebo taliani si tu za izbu zaplatia viac. Nakoniec som zostala v pôvodnej izbe a dobre som urobila. Lebo v jednu noc tam tak výdatne pršalo, že tie spodné izby úplne vytopilo. V reštauračnej časti sa valila voda zo stropných klimatizácií a celý spodok hotela vytopilo tiež. Na druhý deň ráno bolo ale všetko v poriadku, ako keby sa nič nestalo. Sú tam komáre, treba mať počas spánku ochranu. Okolie hotela je krásne, záhrady nádherné, veľa zelene, čo je jedinou výhodou hotela. Je tam veľa bazénov, nie preplnených. Do mora sa po celý čas nedalo ísť, lebo boli veľké vlny. Pláž nie je vôbec vhodná pre malé deti. Piesok je len na začiatku, vo vode sú klzké okrúhliaky. Možno hlbšie je to lepšie, bola som len raz na kúsku vo vode po kolená. O lehátka a slnečníky treba bojovať. Ja som pre istotu zobrala deku a bolo to jedno z najlepších rozhodnutí. Miesto v tieni pod stromami sa dalo nájsť vždy v záhrade a okolo bazénov. Na pláži nie, lebo bola priveľmi úzka a bez zelene. Jedlo v hoteli vyhovuje tak 3 dni a potom neviete, čo si máte dávať. Jedlo neprichutené, stále to isté. Pre deti podľa mňa nevhodné, pokiaľ im nechcete stále dávať vysmážané hranolky, či nugety. Horšie ryby a morské plody som v živote pri mori ešte nejedla. Keď som v jednej mušli našla hustú neidentifikovateľnú čiernu hmotu, skoro všetko jedlo skončilo znova na tanieri. Na raňajky stále to isté, ale vždy sa dalo vybrať. Ovocie bolo ale veľmi chutné, čerstvé. Chýbali mi niektoré druhy zeleniny, ako čerstvá paprika, či cibuľa. Dalo sa najesť i v druhom hoteli Athénee Palace, či v plážovej reštaurácii po rezervovaní, ale jedlo tam na moje prekvapenie bolo úplne to isté, pričom delegátka vravela, že ak chceme ochutnať i inú kuchyňu, môžeme isť na obed a večeru i tam. Pitie v rámci all inclusive bolo v pohode, síce z lacných surovín, ale hlavne, že sa nestálo v radoch. Jedlo v plážovej a la carte reštaurácii Sicania bolo podpriemerné, prihorená pizza, prihorené predjedlo a nechutný hamburger bez žemle a riadnej oblohy (v samoobslužnej časti som si mala zobrať ďalšie ingrediencie k hamburgeru). Každý večer bol v amfiteátri pekný zábavný program pre deti i dospelých a diskotéka. Animátori boli milí, i personál hotela bol ústretový a usmievavý. V hoteli bol i obchodík so suvenírmi i rôznymi potrebami, vo vedľajšom hoteli vcelku veľký a dokonca tam bol i bankomat. Chýbalo mi tam ihrisko pre deti. Jedna miestnosť, kde sa mohli hrať deti s animátorom, však bola otvorená len v určitých hodinách, a vtedy sme sa vždy boli kúpať. Jedinečným, trochu desivým zážitkom, bolo pre mňa ukradnutie mojich plavkových nohavičiek, ktoré sa sušili na deke. V stratoch a nálezoch oboch hotelov sa nenašli. Hotelový resort je na samotke, nedá sa ísť nikde na prechádzku. Jedinou možnosťou sú len fakultatívne výlety alebo hotelový autobus do mestečka Cefalú,ktorý však ide len dva kráť za deň. Držím palce hotelu, aby napravil niektoré nedostatky a aby sa mu darilo. Má naozaj veľmi peknú subtropickú záhradu.

Dátum pobytu: august 2018
1  Poďakujte používateľovi Soňa V.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Customer_Care_PHG, Guest Relations Manager v zariadení Fiesta Hotel Garden Beach.Zodpovedané: 2. septembra 2018

Dear Customer,
Thank you for your time, for having reviewed our hotel, we appreciate your positive comments, and we are sorry if you have had any inconvenience during your stay. We are very sorry for not fully met your expectations. We apologize for any misunderstanding there was, and we will do everything possible to improve accepting your advice, we think its helpful comments to improve more.
We send you our kind regards from management and from all staff of Fiesta Sicily Resort
Cordially Debora

Recenzované: 7. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

PERSONÁL
Milí a ochotní personál, perfektní animátori, ktorí nám spríjemnili a oživili dovolenku...okrem iných animatorov, Michal z Poľska, Cumar, Josh, Roberto, Anna, Carola, Tereza, Dali, Simon, Martina, Magdaléna a ostatní, ktorí boli skvelí a profesionálne robili svoju prácu, tam boli traja slovenskí animátori - Jakub, Juraj a Nika - všetci traja veľmi milí a priateľskí. Veľmi sme si všetkých animátorov obľúbili a často na nich spomíname a tiež na večerné programy, ktoré nám pripravovali.

STRAVA
Vynikajúca strava... veľký výber jedál... a la carte reštaurácia, kde sa bolo treba deň vopred objednať buď na obed, alebo na večeru bola super, robili vynikajúcu pizzu... plážový bufet tiež ponúkal občerstvenie počas dňa. Široký výber alkoholických aj nealko nápojov

CELKOVÉ HODNOTENIE
Hotel je určite vhodný pre rodiny s deťmi, ale aj pre páry. Leteli sme do Catanie, transfer trval 2,5 hodiny. Keďže sme doleteli v noci, ubytovní sme boli okamžite. Areál hotela bol veľmi pekný, nakoľko tam je nádherná, celoročne udržiavaná záhrada a je tam čisto. Hlavné mesto Palermo je vzdialené cca hodinu autobusom a mestečko Cefalu cca 30 - 40 minút. Ochotní personál a priateľskí animátori. Izby boli každý deň upratané, minibar dopĺňaný každý druhy deň. Celkovo hotel a celú dovolenku hodnotím na výbornú! Všade sa nájdu chybičky krásy, ale tie mi dovolenku nepokazili, pretože neboli závažné.
Sign Beták family - Dominik, Adam, Timea, Jozef

Dátum pobytu: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi DominikB2275.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Customer_Care_PHG, Guest Relations Manager v zariadení Fiesta Hotel Garden Beach.Zodpovedané: 9. augusta 2018

Sincerely,

Recenzované: 5. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Hotel sa nachádza v oblasti hotelovych rezortov v veľmi príjemnom a tichom prostredí plný zelene . Palmy borovice tisy oleandre a rôzne ihličnany prijemne schladzuju počas horúceho dňa. Ubytovaní sme boli v krásnych príjemných bungalovoch veľmi pekne zariadenych veľmi čistých s chladnickou, trezorom, televkzorom, vanou dokonca bidetom. Každý deň vymienane uteraky, zmyvane upravené, bar doplnany každý druhý den. Strava formou bufetov s nespočetne chutnym a rozsiahlym výberom neustále obmienany doplnany všetko veľmi chutné. Stále nejaké speciality tematiky jedál, nechýbal každý deň kuchár s pravými talianskymi cestovinami dorabane na želanie a chuti. K obedu a večeri stále ponuka veľmi ústretový personál fľašu bieleho ruzoveho cerveneho vínka, vodu, nealko....Animatori velmi mili sa celý deň snažili programovat ľudí na rôzne aktivity, dokonca boli aj 3 slováci takže to celkom prijeme padlo pokecať. Sú tu rôzne bazény, pláž je pieskovo strkova s väčšou časťou štrku. More je krásne aj keď poobede bolo dosť zmätená. Vstup do mora je najvhodnejší cez dva mola lebo všade inde sú kamene a je vhodné použiť topánky do vody. Je tu bitka o lehatka ktorých je menej ako dopytu ľudí ležať na nich. Dokonca plavčíci majú právomoc vás delozovat pokiaľ nie ste na lehatku resp ste si odskočili do baru na dlhšiu kávičku a uznaju za vhodne ze radsej usadia talianov. My sme prvý deň po cca 30min v bare mali po návrate poskadane vecí na stoličke a na našich miestach ležali nejaký taliani ktorí sa tvárili že to plavčíci ktori môžu ak uznajú za vhodne. Potom sme si už strážili miesta a nelezali priamo pod nimi lebo to bolo nebezpečné teritórium. Každý večer program v amfiteátri na pobavenie jednoduchý humor scénky celkom dobre padol. Delegatka mohla byt menej znechutena pracou, kazda otazka nahodneho stretnutia v rezorte s prosbou o niejake info, posobila ako obťažovanie a otravovanie jej casu, ak sa jednalo o napr o pozicanie auta v Exter firme, využitia autobusu na dopravu do palerma resp o iné služby mimo toho čo mala v ponuke zajazdov predrazene cestovka. Boli sme cez tiptravel a ultraall inclusive.Hotel jasne uz niejaky ten piatok stoji ale sluzbami prostredim mi to vobec nevadilo.Celkovo hodnotím veľmi pozitívne aj keď je priestor na zlepšenie napr pláže, niektoré detaily v rezorte by si žiadali už niečo naspäť zainvestovat. Pomer cena kvalita očakávania a výsledok very good dovolenka.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi DusanM247.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Customer_Care_PHG, Guest Relations Manager v zariadení Fiesta Hotel Garden Beach.Zodpovedané: 8. augusta 2018

Thank you for your kind review of our hotel. The staff will be thrilled and grateful to see your comments. Thank you for acknowledging their work ethic and hospitality. And thank you on behalf of our team for your wonderful review. We strive to offer experiences such as yours, thus your appreciation means as much to us as our services did to your family. We look forward to welcoming you back in the future. Sincerely,

Recenzované: 12. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Oceňujem služby hotela, stravu, ktorá bola bohatá na talianske špeciality, ponuku nápojov (rôzne miešané napoje a prosecco v cene -all) a fungovanie baru na pláži. Ďalej sa nám páčilo prostredie hotela, veľa zelene, viac ako jeden bazén. Množstvo lehatok na pláži sa možno bude zdať nedostatočné ale miesto sa vždy našlo a plavčíci naozaj dohliadali na to aby sa miesta neobsadzovali uterákmi. More bolo čisté, zopár rybičiek, odporúčam topánky do vody, vstup je kamenisty.
Izba bola klimatizovaná, pravidelne upratovaná, uteráky menili podľa požiadania, minibar sa dopĺňal každé dva dni, nealko v cene, trezor v cene tiež (All inclusive). Čo sa týka hodnotenia izby, tri hviezdičky by jej stačili.
Program bol každý večer, buď ste mohli v amfiteátri absolvovať detskú diskotéku a potom ste sledovali zábavné predstavenie alebo v hoteli na terase počúvať kludnejsiu hudbu.
Z hotela jazdi autobus do blízkeho mesta Cefalu alebo do Palerma, takže na výlet sa dostanete jednoducho.

Dátum pobytu: jún 2017
5  Poďakujte používateľovi m0_Ol.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Customer_Care_PHG, Guest Relations Manager v zariadení Fiesta Hotel Garden Beach.Zodpovedané: 18. júla 2017

Dear Customer,
Thank you for spending part of your time in reviewing our hotel, I want to thank you for the positive comments, I am glad that you liked the hotel , facilities , food and drinks.
Thank you very much for your great review on our resort and for choosing us as the place where spend your Holiday.
Regards