“Kvalitný hotel s výbornými službami”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 1 lokalitu!
Protur Roquetas Hotel & Spa
Na pozícii č. 1 spomedzi 34 hotelov v Roquetase de Mar
Zrecenzované: 7. októbra 2016

Hotel Protur Roquetas hodnotím ako veľmi kvalitný hotel s výbornými službami a vynikajúcou kuchyňou. Krásne prostredie pri dlhej pieskovej pláži, ideálne pre ľudí, ktorí majú radi prechádzky. Veľmi milý personál, super detské programy, výhodou pre rodiny s deťmi super aquapark. Krásna terasa s posedením a nádhernými výhľadmi na more. každý deň upratovali, krásne čisté izby, areál, reštaurácia...

• Termín ubytovania: máji 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Barbar_Bratislava.
Napísať recenziu

Zrecenzované: 19. septembra 2015

Hotel s výbornými službami:
- milý a veľmi ochotný personál (stratenú kartu od izby nám bez problémov vymenili),
- chutné jedlo (all inclusive sa oplatí), na výber z množstva jedál počas celého dňa
- každovečerný program (kúzelník, karaoke, live music, tanečná show)
- čisté izby, nenašli sme žiadne nedostatky, upratovanie každý deň, ( výhoda - klimatizácia na izbe)
- pláž čistá, s malými kamienkami, každé ráno upravovaná
- výhoda - SPA priamo v hoteli
- autobusová zastávka kúsok od hotela
- možnosť navštíviť býčiu arénu Plaza de Toros, pevnosť Castillo de sante ana, - vstupy zdarma! ,v blízkosti akvárium (cenovo sa neoplatí), nákupné centrum Gran Plaza cca 15 min. autobusom od hotela, Prístav v Roquetas de Mar, hneď vedľa krásna mestská pláž (málo ludí a krajšie more ako pri hoteli)

Tento hotel určite odporúčame všetkým :)
Nabudúce by sme si vybrali iný mesiac, nie september (veľmi fúkalo, teploty okolo 25 stupnov)

Tip na izbu: Boli sme spokojný s 3.poschodím, avšak mali sme výhľad na druhý hotel a detský bazén, nie na hotelov...
  • Termín ubytovania: septembri 2015, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi Michaela_Augustinova.
Zrecenzované: 4. júla 2015 cez mobilné zariadenie

Prave sme absolvovali dovolenku v tomto hoteli.Hotel bol uzasny, cisty, personal vzdy ochotny pomoct. Izby ciste, moderne, upratovane kazdy den. Cestovka tvrdila, ze trezor na izbe je za poplatok. Avsak pri checkin-ne rececny povedal: "trezor,wifi a minibar mate gratis. Peknu dovolenku" ... Co dodat. Na nase prekvapenie sme v cene pobytu mali aj 90 minut volny vstup do SPA a to kazdy den. Okrem klasickej vecere formou svedskych stolov, je moznost vyuzit jednu veceru v dvoch dalsich restauraciach vramci hotela,kde je vsak nutna rezervacia do predu, nakolko je tam obmedzena kapacita. Samozrejme sa to tyka all inclusive.
Bazen v hoteli bol tiez fajn. Dokonca s morskou vodou.
Plaze patria mestu,takze su na nich aj domaci,co ale samozrejme absolutne nevadilo. Lehatka su za poplatok 4€ za osobu.
Plaze su ciste, pieskovo kamienkove. More bolo teple.
Vecerne animacne programy fajn, avsak je potrebna znalost ang.
Co ma prekvapilo,bol pocet slovakov v hoteli. Ale zrejme je personal zvyknuty, kedze aj instrukcie ohladom pohybu v areali a pri bazene boli v SK.
Absolutna spokojnost a samozrejme vrelo odporucame.

Termín ubytovania: júli 2015, cestoval(a) s priateľmi
5  Poďakujte používateľovi Rastislav L.
Táto recenzia bola preložená z jazyka: English. Zobraziť originál
Zrecenzované: 1. júla 2014

Práve sme sa vrátili domov. Zažili sme ohromnú dovolenku, členovia hotelového personálu sú skrátka úžasní a nič im nepadne zaťažko. Prvotriedne jedlo, izby bez jedinej škvrny, celý hotel je taký čistý. A na druhej strane ulice je super tapas bar...... nechoďte do toho mizerného anglického hneď vedľa. V septembri sa sem vrátime. Nevieme sa dočkať, bola to jedna z najlepších dovoleniek, aké som po dlhej dobe zažila; v septembri sme naspäť, práve sme dokončili rezerváciu.

2  Poďakujte používateľovi Ekim1948.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: English, www.tripadvisor.co.uk. Zobraziť originál
Zrecenzované: pred 2 dňami

Tip na izbu: Email ahead but not guaranteed
  • Termín ubytovania: septembri 2017, cestoval(a) v páre
2  Poďakujte používateľovi skiptotravel.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Roquetase de Mar
Playadulce Hotel
Č. 2 z 4 v lokalite Aguadulce
760 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Protur Roquetas Hotel & Spa? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Protur Roquetas Hotel & Spa

Adresa: Urb Playa Serena s/n, 04740, Roquetas de Mar, Španielsko
Lokalita: Španielsko > Andalúzia > Provincie Almería > Roquetas de Mar
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Pláž Biznis centrum s pripojením na internet Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Aktivity pre deti (vhodné pre deti/rodiny) Reštaurácia Donáška jedla na izbu Kúpele Apartmány Plavecký bazén Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Luxusný hotel č. 1 v Roquetase de Mar
Hotel na pláži č. 1 v Roquetase de Mar
Kúpeľný hotel č. 1 v Roquetase de Mar
Rodinný hotel č. 1 v Roquetase de Mar
Cenový rozsah: 139 € – 391 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 5 — Protur Roquetas Hotel & Spa 5*
Počet izieb: 372
Známe aj ako:
Protur Roquetas Hotel Roquetas De Mar
Protur Roquetas Hotel And Spa
Portobello 2010 Hotel
Portobello 2010 Roquetas De Mar

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?