Protur Roquetas Hotel & Spa
Apartamentos Maracay(Roquetas de Mar)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
52 USD
  • Na pláži
Neptuno Hotel(Roquetas de Mar)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
94 USD
  • Bezplatné pripojenie Wi-Fi
73 USD
  • Bezplatné pripojenie Wi-Fi
Playadulce Hotel(Aguadulce)
168 USD
150 USD
  • Na pláži
Hotel Best Sabinal(Roquetas de Mar)
105 USD
99 USD
Expedia.com
  • Na pláži
Hotel Roc Golf Trinidad(Roquetas de Mar)
114 USD
98 USD
Agoda.com
90 USD
  • Bazén
Playalinda Hotel(Roquetas de Mar)
79 USD
72 USD
roomertravel.com
  • Bazén
Playasol Spa Hotel(Roquetas de Mar)
79 USD
69 USD
roomertravel.com
  • Na pláži
Apartamentos Moguima(Roquetas de Mar)
Žiadna dostupnosť od našich partnerov v rámci uvedených dátumov
  • Bezplatné parkovanie
FilterVšetky jazyky
Zrecenzované: 19. septembra 2015

Hotel s výbornými službami:
- milý a veľmi ochotný personál (stratenú kartu od izby nám bez problémov vymenili),
- chutné jedlo (all inclusive sa oplatí), na výber z množstva jedál počas celého dňa
- každovečerný program (kúzelník, karaoke, live music, tanečná show)
- čisté izby, nenašli sme žiadne nedostatky, upratovanie každý deň, ( výhoda - klimatizácia na izbe)
- pláž čistá, s malými kamienkami, každé ráno upravovaná
- výhoda - SPA priamo v hoteli
- autobusová zastávka kúsok od hotela
- možnosť navštíviť býčiu arénu Plaza de Toros, pevnosť Castillo de sante ana, - vstupy zdarma! ,v blízkosti akvárium (cenovo sa neoplatí), nákupné centrum Gran Plaza cca 15 min. autobusom od hotela, Prístav v Roquetas de Mar, hneď vedľa krásna mestská pláž (málo ludí a krajšie more ako pri hoteli)

Tento hotel určite odporúčame všetkým :)
Nabudúce by sme si vybrali iný mesiac, nie september (veľmi fúkalo, teploty okolo 25 stupnov)

Tip na izbu: Boli sme spokojný s 3.poschodím, avšak mali sme výhľad na druhý hotel a detský bazén, nie na hotelový bazén a areál.
  • Termín ubytovania: septembri 2015, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi Michaela_Augustinova.
Zrecenzované: 4. júla 2015 cez mobilné zariadenie

Prave sme absolvovali dovolenku v tomto hoteli.Hotel bol uzasny, cisty, personal vzdy ochotny pomoct. Izby ciste, moderne, upratovane kazdy den. Cestovka tvrdila, ze trezor na izbe je za poplatok. Avsak pri checkin-ne rececny povedal: "trezor,wifi a minibar mate gratis. Peknu dovolenku" ... Co dodat. Na nase prekvapenie sme v cene pobytu mali aj 90 minut volny vstup do SPA a to kazdy den. Okrem klasickej vecere formou svedskych stolov, je moznost vyuzit jednu veceru v dvoch dalsich restauraciach vramci hotela,kde je vsak nutna rezervacia do predu, nakolko je tam obmedzena kapacita. Samozrejme sa to tyka all inclusive.
Bazen v hoteli bol tiez fajn. Dokonca s morskou vodou.
Plaze patria mestu,takze su na nich aj domaci,co ale samozrejme absolutne nevadilo. Lehatka su za poplatok 4€ za osobu.
Plaze su ciste, pieskovo kamienkove. More bolo teple.
Vecerne animacne programy fajn, avsak je potrebna znalost ang.
Co ma prekvapilo,bol pocet slovakov v hoteli. Ale zrejme je personal zvyknuty, kedze aj instrukcie ohladom pohybu v areali a pri bazene boli v SK.
Absolutna spokojnost a samozrejme vrelo odporucame.

Termín ubytovania: júli 2015, cestoval(a) s priateľmi
5  Poďakujte používateľovi Rastislav L.
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Zrecenzované: 1. júla 2014

Práve sme sa vrátili domov. Zažili sme ohromnú dovolenku, členovia hotelového personálu sú skrátka úžasní a nič im nepadne zaťažko. Prvotriedne jedlo, izby bez jedinej škvrny, celý hotel je taký čistý. A na druhej strane ulice je super tapas bar...... nechoďte do toho mizerného anglického hneď vedľa. V septembri sa sem vrátime. Nevieme sa dočkať, bola to jedna z najlepších dovoleniek, aké som po dlhej dobe zažila; v septembri sme naspäť, práve sme dokončili rezerváciu.

2  Poďakujte používateľovi Ekim1948.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.co.uk. Zobraziť originál
Zrecenzované: pred 1 týždňom

Termín ubytovania: júni 2017, cestoval(a) s rodinou