Protur Roquetas Hotel & Spa
Neptuno Hotel(Roquetas de Mar)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
94 USD
73 USD
Playadulce Hotel(Aguadulce)
168 USD
150 USD
  • Na pláži
Don Angel(Roquetas de Mar)
73 USD
67 USD
  • Bazén
Hotel Best Sabinal(Roquetas de Mar)
103 USD
99 USD
Expedia.com
  • Na pláži
Playacapricho Hotel(Roquetas de Mar)
85 USD
  • Na pláži
Hotel Roc Golf Trinidad(Roquetas de Mar)
114 USD
Expedia.com
  • Vrátane raňajok
  • Bazén
Evenia Zoraida Park(Roquetas de Mar)
  • Bezplatné parkovanie
  • Bazén
Mediterraneo Park(Roquetas de Mar)
  • Vrátane raňajok
  • Bazén
Apartamentos Maracay(Roquetas de Mar)
FilterVšetky jazyky
Zrecenzované: 4. júla 2015 cez mobilné zariadenie

Prave sme absolvovali dovolenku v tomto hoteli.Hotel bol uzasny, cisty, personal vzdy ochotny pomoct. Izby ciste, moderne, upratovane kazdy den. Cestovka tvrdila, ze trezor na izbe je za poplatok. Avsak pri checkin-ne rececny povedal: "trezor,wifi a minibar mate gratis. Peknu dovolenku" ... Co dodat. Na nase prekvapenie sme v cene pobytu mali aj 90 minut volny vstup do SPA a to kazdy den. Okrem klasickej vecere formou svedskych stolov, je moznost vyuzit jednu veceru v dvoch dalsich restauraciach vramci hotela,kde je vsak nutna rezervacia do predu, nakolko je tam obmedzena kapacita. Samozrejme sa to tyka all inclusive.
Bazen v hoteli bol tiez fajn. Dokonca s morskou vodou.
Plaze patria mestu,takze su na nich aj domaci,co ale samozrejme absolutne nevadilo. Lehatka su za poplatok 4€ za osobu.
Plaze su ciste, pieskovo kamienkove. More bolo teple.
Vecerne animacne programy fajn, avsak je potrebna znalost ang.
Co ma prekvapilo,bol pocet slovakov v hoteli. Ale zrejme je personal zvyknuty, kedze aj instrukcie ohladom pohybu v areali a pri bazene boli v SK.
Absolutna spokojnost a samozrejme vrelo odporucame.

Termín ubytovania: júli 2015, cestoval(a) s priateľmi
5  Poďakujte používateľovi Rastislav L.
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Zrecenzované: 1. júla 2014

Práve sme sa vrátili domov. Zažili sme ohromnú dovolenku, členovia hotelového personálu sú skrátka úžasní a nič im nepadne zaťažko. Prvotriedne jedlo, izby bez jedinej škvrny, celý hotel je taký čistý. A na druhej strane ulice je super tapas bar...... nechoďte do toho mizerného anglického hneď vedľa. V septembri sa sem vrátime. Nevieme sa dočkať, bola to jedna z najlepších dovoleniek, aké som po dlhej dobe zažila; v septembri sme naspäť, práve sme dokončili rezerváciu.

2  Poďakujte používateľovi Ekim1948.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.co.uk. Zobraziť originál
Zrecenzované: pred 1 týždňom

Termín ubytovania: júni 2017, cestoval(a) s rodinou