Evenia Zoraida Garden
75 USD
Ukázať ponuku
Apartamentos Maracay(Roquetas de Mar)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
65 USD
  • Na pláži
Neptuno Hotel(Roquetas de Mar)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
88 USD
81 USD
Expedia.com
  • Bezplatné pripojenie Wi-Fi
  • Bazén
Hotel Best Sabinal(Roquetas de Mar)
80 USD
78 USD
Expedia.com
  • Na pláži
Playacapricho Hotel(Roquetas de Mar)
103 USD
  • Na pláži
Playalinda Hotel(Roquetas de Mar)
93 USD
  • Bazén
Hotel Roc Golf Trinidad(Roquetas de Mar)
143 USD
126 USD
Priceline
  • Bazén
Diverhotel Roquetas(Roquetas de Mar)
65 USD
  • Bazén
Playasol Spa Hotel(Roquetas de Mar)
94 USD
77 USD
  • Na pláži
Mediterraneo Park(Roquetas de Mar)
173 USD
Zrecenzované: 28. decembra 2015 cez mobilné zariadenie

Hotel sa nachadza priamo na dostatocne sirokej a niekolko kilometrov dlhej plazi. Ma priestranne izby, hernu, detsky klub, velke bazeny a vlastny aquapark s toboganmi. Lehatka su vramci celeho hoteloveho komplexu zdarma. Okrem bufetovej restauracie, ktora ma velky vyber jedla ma este 3 a la cart restauracie, ktore sa dali bezplatne rezervovat. Velke nakupne centrum sa nachadza niekolko minut jazdy od hotela. Hotel ma vecerne aj denne animacne programy. Prekvapilo ma, ze vramci all inclusive ponukali aj kvalitnejsi alkohol, nanuky, zmrzlinu. espresso servirovali zasadne do salok alebo skla, co mi prislo dost na urovni.

Termín ubytovania: august 2015, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi michalz.
Zrecenzované: 27. augusta 2015

Hotelové dvojičky Zoraida Garden aj Zoraida Park spolu tvoria asi najväčší hotelový komplex v rámci letoviska. Jedná sa vyslovene o hotel zameraný na rodiny s deťmi. Hotely ležia priamo pri kamienkovej pláži, ktorá je v týchto miestach zrejme najširšia v rámci celého letoviska, takže od hotela k moru je to cca 100 metrov. Hotel (Garden aj Park) prešiel rekonštrukciou v roku 2011. My sme bývali v Garden, kde sú izby štýlovejšie (čiernobiele), ale pomerne malé. Nemali sme výhľad na more, ale do ulice, čo bolo nakoniec dobré, pretože izby s výhľadom na more sú orientované aj na večerné pódium, na ktorom je každý večer program do polnoci, takže tam je potrebné rátať aj s vyššou mierou hluku. Nám s 2 malými deťmi vyhovovala kľudnejšia izba bez výhľadu na more. Mali sme all Inclusive. Cestovali sme cez Firo.

Pozitíva:
Rodiny s deťmi si prídu na svoje. Skvelý a priateľský personál, ktorý ovláda angličtinu. Dobrá strava s veľkými možnosťami výberu (AI). Bazény s tobogánmi, šmýkačkami, animácie, vodný aerobik, zumba, každý večer detská diskotéka, potom hudobný program. Blízkosť mora. Čisté izby, uteráky menili každý deň. Lehátka a slnečníky pri bazénoch zdarma, na pláži za poplatok 3,50 € na deň.

Negatíva:
Oba hotely majú spolu cca 800 izieb, takže je to masovka, čo pocítite najmä pri stravovaní v samoobslužnej jedálni. Hotel nemá žiaden bar na pláži, takže po nápoje si musíte dochádzať do hotela, čo nie je úplne blízko, nám to však nevadilo. Zrejme kvôli tomu väčšina hotelových hostí len vysedáva pri bazénoch a pri mori je prázdno, čo je trochu smutné. Ak chcete byť pri bazénoch, ráno si musíte "obsadiť" lehátka pri bazéne, lebo inak sa vám nemusia ujsť. Hotel si nárokuje na 4 hviezdičky, ale reálne by som mu dal tak 3+. Na izbách nefungovala wifi a na recepcii len veľmi slabo a niekedy vôbec. Nefungovala chladnička na izbe. V izbe nebol minibar. Nefungoval vnútorný bazén. Zariadenie izieb aj niektorých spoločných priestorov je z IKEA, čomu zodpovedá aj kvalita a čo by pri hoteli tohto typu nemuselo byť.

Celkovo sme boli spokojní, malo však drobné muchy. Deti sa vyšantili do sýtosti. Cenovo je to porovnateľné s Tureckom, kde by sme však za rovnakú cenu možno dostali aj vyššiu úroveň služieb.

Tip na izbu: V izbách s výhľadom na more je viac hluku.
  • Termín ubytovania: august 2015, cestoval(a) s rodinou
3  Poďakujte používateľovi dalpacino.
Zrecenzované: pred 1 týždňom cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: máj 2018, cestoval(a) v páre
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Javier_Arnedo, Gerente v zariadení Evenia Zoraida Garden.Zodpovedané: včera

Zrecenzované: pred 1 týždňom cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: máj 2018, cestoval(a) v páre
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Javier_Arnedo, Gerente v zariadení Evenia Zoraida Garden.Zodpovedané: pred 1 týždňom

Zrecenzované: 22. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: september 2017, cestoval(a) s rodinou
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Javier_Arnedo, Gerente v zariadení Evenia Zoraida Garden.Zodpovedané: 4. apríla 2018