“Pekný týždeň v hoteli Playaluna”
Recenzia Playaluna Hotel

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 5 lokalít!
Playaluna Hotel
Na pozícii č. 7 spomedzi 34 hotelov v Roquetase de Mar
Táto recenzia bola preložená z jazyka: English. Zobraziť originál
Zrecenzované: 30. júna 2014

Práve sme sa vrátili z týždňového pobytu v Playaluna. Hotel bol čistučký, izby upratovali každý deň a personál bol slušný, milý a rád pomohol. Hotelové izby sú pomerne malé. Je v nich malá chladnička a televízor, ktorý sa dá pozerať za príplatok. Ak chcete teplé nápoje, doneste si rýchlovarnú kanvicu. Oproti hotelu je supermarket, kde majú čerstvé mlieko. Kúpili sme tam aj čerstvé bagety a šunku na obed, lebo sme mali len polpenziu. Hotelový bufet ponúka kvalitné šaláty, ryby a hydinu. Mohli ste si dať aj bežný puding, aký často podávajú v hoteloch a raz mali aj francúzske veterníky! Takisto veľa čerstvého ovocia. Vadilo mi mnoho hlučných detí, mohli by mať vyhradený čas na jedenie medzi 6:30-8:00, lebo v takom hluku si len ťažko vychutnáte dobré jedlo. My sme sa najedli a rýchlo sme išli preč.
Hotelový rezort je pomerne tichý a rodinne orientovaný. Z bazéna sa ľahko dostanete na pláž, ale škoda že nie je piesočná. Lehátka sa dajú prenajať za 4 eurá na osobu na deň. Za taxík z letiska a na letisko sme dokopy zaplatili 100 eur, ale cestou do hotela sme čakali tri hodiny. S takýmito poplatkami musíte na dovolenke rátať a keď sa na to spätne pozriem, mohli sme si radšej prenajať auto. Aj tak to ale bolo lepšie ako ísť autobusom, tým už nikdy nepôjdem. Celkovo sme mali veľmi peknú dovolenku, večer miestami až príliš tichú. Týždeň bol tak akurát. Nabudúce si ale určite prenajmeme auto. Ďakujem usilovnému a profesionálnemu hotelovému personálu.

7  Poďakujte používateľovi Sara W.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: English, www.tripadvisor.co.uk. Zobraziť originál
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia P-Stor, Gerente v zariadení Playaluna Hotel.Zodpovedané: 14. júla 2014

Dear guest,

Thank you for taking your time in sharing your experience with us. We appreciate your kind words. For all the staff it is a whole satisfaction to know that we have reached your high expectative.
We are very thankful for you commentaries and we will forward them to the Hotel departments.
In reference to your commentary about the TV, I must say that all rooms have free TVs available and we will take into consideration your suggestions.
We hope to have you back next year at our Hotel or at any Hotel Playa, Meanwhile, we will keep up working in order to improve day by day.

Best regards,

Ramón Nieto
Manager
Hotel Playaluna

Napísať recenziu

Zrecenzované: včera cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: septembri 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi baabaa89.
Zrecenzované: pred 3 dňami

Tip na izbu: higher rooms with sea view
  • Termín ubytovania: septembri 2017, cestoval(a) v páre
2  Poďakujte používateľovi lesmedhurst.
Zrecenzované: pred 6 dňami cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: septembri 2017, cestoval(a) s rodinou
4  Poďakujte používateľovi ALPresto.
Zrecenzované: pred 1 týždňom

Tip na izbu: Sea view is better
  • Termín ubytovania: septembri 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Collin1234.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Roquetase de Mar
Hotel Best Sabinal
Č. 9 z 34 v lokalite Roquetas de Mar
2 167 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Playaluna Hotel? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Playaluna Hotel

Adresa: Avda de las gaviotas, s/n, 04740, Roquetas de Mar, Španielsko (bývalý názov lti Playaluna Hotel)
Lokalita: Španielsko > Andalúzia > Provincie Almería > Roquetas de Mar
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Pláž Biznis centrum s pripojením na internet Raňajky zdarma Aktivity pre deti (vhodné pre deti/rodiny) Kuchynský kút Domáci maznáčikovia vítaní Reštaurácia Donáška jedla na izbu Letisková autobusová doprava Plavecký bazén Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Luxusný hotel č. 5 v Roquetase de Mar
Hotel na pláži č. 6 v Roquetase de Mar
Rodinný hotel č. 6 v Roquetase de Mar
Cenový rozsah: 42 € – 196 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 4 — Playaluna Hotel 4*
Počet izieb: 496
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Playaluna Hotel. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.
Známe aj ako:
Lti Playaluna Roquetas De Mar
Lti Playaluna Hotel
Playaluna

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?