Playacapricho Hotel
Zobraziť ceny
Radi šetríte? Prehľadávame až 200 portálov s cieľom nájsť najnižšie ceny
Playasol Spa Hotel(Roquetas de Mar)
  • Na pláži
Playalinda Hotel(Roquetas de Mar)
  • Bazén
Hotel Roc Golf Trinidad(Roquetas de Mar)
  • Bazén
Apartamentos Moguima(Roquetas de Mar)
  • Bezplatné parkovanie
  • Bazén
Neptuno Hotel(Roquetas de Mar)
  • Bazén
Hotel Bahia Serena(Roquetas de Mar)
  • Bazén
Hotel Fenix Family(Roquetas de Mar)
Macael(Roquetas de Mar)
Zobraziť hotel
Apartamentos Fenix Beach(Roquetas de Mar)
  • Bezplatné parkovanie
Diverhotel Roquetas(Roquetas de Mar)
  • Bazén
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Zrecenzované: 1. júla 2014

S manželom sme tu bývali jeden júnový týždeň. Priplatili sme si za nádherný pobrežný apartmán. Hotel je veľmi pekný a čistý, so super bazénom a šmýkačkami. V cene sme mali len raňajky, ale mohli sme si vybrať s teplých aj studených jedál. Personál baru bol veľmi priateľský, najmä Eduardo, nám pripravil vynikajúce tapas. Wifi je zdarma, ale len na hodinu, pri recepcii a v bare. Mysleli sme si, že keď sme si priplatili tak by sme wifi mali mať zadarmo celý deň. Celkovo to ale bola super dovolenka a ak hovoríte trocha po španielsky, pomôže vám to. Určite by som sa sem vrátila.

5  Poďakujte používateľovi Dizzdy.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.co.uk. Zobraziť originál
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia P-Stor, Gerente v zariadení Playacapricho Hotel.Zodpovedané: 9. júla 2014

Dear Guests,
First of all thank you for your comments, because it is the best way to learn about the experiences of our guests during your holiday.
We stay in your entire disposal and hope that you return to visit us in other occasions, meanwhile we will continue working in achieving our goal that is that our guests enjoy their stay along their holiday in our establishment.

Best Regards,

Mirka Sala Massachs
Gerente Hotel Playacapricho

Zrecenzované: pred 5 dňami cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: máj 2018, cestoval(a) v páre
Zrecenzované: pred 1 týždňom cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: máj 2018, cestoval(a) s priateľmi

Tip na izbu: The superior rooms are worth the money
  • Termín ubytovania: apríl 2018, cestoval(a) s rodinou
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Senator-Hotels, Gerente v zariadení Playacapricho Hotel.Zodpovedané: pred 1 týždňom

Termín ubytovania: apríl 2018, cestoval(a) na služobnú cestu