Evenia Zoraida Park
75 USD
Ukázať ponuku
Apartamentos Maracay(Roquetas de Mar)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
65 USD
  • Na pláži
Neptuno Hotel(Roquetas de Mar)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
88 USD
81 USD
Expedia.com
  • Bezplatné pripojenie Wi-Fi
  • Bazén
Hotel Best Sabinal(Roquetas de Mar)
81 USD
78 USD
Expedia.com
  • Na pláži
Playacapricho Hotel(Roquetas de Mar)
103 USD
  • Na pláži
Playalinda Hotel(Roquetas de Mar)
93 USD
  • Bazén
Hotel Roc Golf Trinidad(Roquetas de Mar)
143 USD
126 USD
Priceline
  • Bazén
Diverhotel Roquetas(Roquetas de Mar)
65 USD
HotelQuickly
  • Bazén
Playasol Spa Hotel(Roquetas de Mar)
94 USD
77 USD
  • Na pláži
Mediterraneo Park(Roquetas de Mar)
173 USD
Zrecenzované: 17. augusta 2016

100% hotelové služby poskytnuté aj nad rámec dohody,všetko, čo bolo sľúbené, bolo aj splnené: čistota izieb,chodieb, reštaurácie, okolia, vynikajúca strava, bohatý výber jedál a pitia, milá, slušná, profesionálna a rýchla obsluha, zaujímavý a rôznorodý večerný program, čistý bazén, osušky k bazénu, lehátka...jediný nedostak, za ktorý však hotel nemôže, ale upozorniť je treba:-) je silný vietor, ktorý znemožňuje akúkoľvek aktivitu v mori. Podľa prieskumu aj iných klientov, ktorí boli pred nami, jav je trvalejší, vlny na mori priam nebezpečné, kúpali sme sa LEN jedno doobedie, poobede už zas fúkalo a vlny si robili, čo chceli...Suplovali to trochu bazény, ale tie mamé aj doma :-).

Termín ubytovania: august 2016
4  Poďakujte používateľovi 107Monika.
Zrecenzované: 23. augusta 2015

Prekrásny hotel, služby na vysokej úrovni. Hotel vynikajúci, vždy okolie perfektne udržiavané. Čistota na izbách, pestrá strava. Čo oceňujem, bola vždy počas dňa balená vychladená malá fľaša minerálky. Kedykoľvek. Strava bola vynikajúca od európskej kuchyne až po rôzne morské plody. Ovocie, čokoládová fontána, zákusky, cestoviny atď. Počas obedov a večerí chodil čašník s vínom, ktoré otvoril pred nami. Originál cola, fanta. Super. Hotel má svoj aquapark pre deti.

Tip na izbu: Hotel na vysokej úrovni
  • Termín ubytovania: september 2014, cestoval(a) s rodinou
5  Poďakujte používateľovi Hrenata71.
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Zrecenzované: 1. júla 2014

Po prečítaní niektorých nie veľmi dobrých recenzií sme mali menšie obavy, ale rozhodli sme sa, že to riskneme a uvidíme. Prišli sme 12. júna na desať dňový all inclusive pobyt. Cestovala som z manželom a trojročným synom. Hotelový check in bol zdĺhavý, stáli sme v dlhom rade, ale na recepcii robili tak rýchlo ako sa dalo.

Bývali sme na najvyššom, piatom poschodí v izbe číslo 559 s výhľadom na opačnú stranu, nie na more a bazény. Zo začiatku sme boli sklamaní, ale každodenný západ slnka nad pohorím Sierra Nevada nás nakoniec veľmi potešil. Trochu som sa obávala bývania na piatom poschodí kvôli malému synovi, pretože balkónové dvere išli veľmi ľahko otvoriť. Riešili sme to zatiahnutím závesov a pred balkónové dvere sme vždy niečo položili. Hotelová izba bola priemerne veľká, čistá, ale bolo v nej málo úložného priestoru. Nábytok bol jednoduchý, chýbali šuplíky a podobne, nebol to ale veľký problém.

V hlavnom reštauračnom bufete bolo na výber mnoho jedál. V pravej zadnej časti reštaurácie aj varili naživo, robili palacinky, vajcia a omelety na raňajky a na večeru zase mäso a ryby. Nerada som v tejto reštaurácii večerala, pretože večer sa to tu podobalo na hlučnú školskú jedáleň. Reštaurácie boli ale v celom rezorte tri s výberom jedál à la carte. Dalo sa v nich jesť stále, museli ste si ale každý deň rezervovať miesto na večeru a po týždni už boli tak plné, že aj na rezervácie sa čakalo. Nápoje v cene boli super, fľašové víno, španielske víno cava, koktejly, džús, voda, horúca čokoláda, káva atď. Najradšej sme chodili obedovať do reštaurácie pri detskom kútiku. Obsluhoval nás veľmi milý, plešatý, vysoký čašník, s ktorým sme precvičovali našu španielčinu, jeho sme naopak naučili pár anglických fráz. Večeriavali sme v reštaurácii pri hlavnom bazéne, víno tam mali oveľa lepšie, ako v reštauračnom bufete. Povedali mi, že víno ktoré podávajú je všade rovnaké, ale keď sme posledný večer jedli v hlavnom bufete (nestihli sme si rezervovať miesto inde, lebo sme cez deň boli na výlete), objednali sme si fľašu červeného vína Laman (aké podávajú v ostatných reštauráciách, keď si vypýtate červené), doniesli nám fľašu, ale chceli aby sme za víno zaplatili (aj napriek all inclusive pobytu). Po malej diskusii sme to vyriešili...trocha nepríjemné, škoda že akurát cez posledný večer.

Bazény sú skvelé, výborný je detský bazén so šmýkačkami. Nášmu synovi sa veľmi páčil, dával ale prednosť menej hlučnejšiemu detskému bazénu, ktorý bol pri hlavnom bazéne. V hlavnom bola, bohužiaľ, slaná voda. Opaľovacích lehátok bolo mnoho, ale niektoré boli obsadené uterákmi aj deň vopred.

Pláž je dlhočizná, ale je veľká škoda že je štrková. Tiahne sa pri nej korzo. Na ľavo od hotela je hrad a prístav. Na pravej strane je asi 20 minút vzdialený rezort a ďalších 20 minút to trvá k obchodom, barom reštauráciám a zábavnému parku pre deti kde je gorila.

Mimo rezortu nie je veľa atrakcií, boli sme na mini-holywoodskom výlete, ten sa nám páčil. Išli sme aj autobusom do mesta Almeria, stálo to menej ako štyri eurá za cestu tam aj späť. Nebolo to ktoviečo, ale aspoň sme boli mimo rezortu.

Večerný hotelový program bol raz dobrý, raz zlý. Detská diskotéka začína až o 21:15, niekedy začala skôr, niekedy neskôr a vždy trvala rôzne dlho.

Pred hotelom si môžete prenajať koč ťahaný koňom, bicykle, alebo ísť na výletný vláčik. Bicykle boli super, párkrát sme si jeden prenajali za 10 eur na hodinu. Pri jazde vláčikom uvidíte celé pobrežie Roquetas, nášmu synovi sa to veľmi páčilo.

Párkrát tu niekto v recenziách spomenul črevný vírus, my sme ale boli v poriadku, aj napriek tomu že sme občas mali cestoviny a španielsku paellu, s ktorých sa vraj ľudia nakazili.

Celkovo vzaté, mali sme sa tu super a cenovo sa to rozhodne oplatilo.

2  Poďakujte používateľovi Jackie T.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.co.uk. Zobraziť originál
Zrecenzované: pred 2 dňami cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: máj 2018, cestoval(a) v páre
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Javier_Arnedo, Manager v zariadení Evenia Zoraida Park.Zodpovedané: včera

Zrecenzované: pred 1 týždňom

Tip na izbu: Seaview rooms are lovely.
  • Termín ubytovania: júl 2017, cestoval(a) s rodinou
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Javier_Arnedo, Manager v zariadení Evenia Zoraida Park.Zodpovedané: pred 3 dňami