Zistili sme, že používate nepodporovaný prehliadač. Webová lokalita TripAdvisor sa nemusí zobrazovať správne.
Náš portál podporuje nasledujúce prehliadače:
Najnovšie recenzie. Najnižšie ceny. Dokonalé miesto na nákup pobytov v hoteloch.

“Hotel pre rodiny s deťmi”

Najlepšie ceny pre
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 1 lokalitu!
Evenia Zoraida Park
Na pozícii č. 3 spomedzi 34 hotelov v Roquetase de Mar
16 recenzií
12 recenzií hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Hotel pre rodiny s deťmi”
5 z 5 bublín Recenzované: 7. októbra 2016

Tak toto je hotel, ktorý je vyslovene vhodný pre rodiny s deťmi. Ako jeden z mála hotelov v Španielsku má aj aquapark. Hotel je priamo na pláži, kde sú ale lehátka a slnečníky za poplatok. Strava all inclusive zodpovedala 4* hotelu. Izby sú malé, ale zase super pohodlné postele. Určite doporučujem !!

• Ubytoval(a) sa v júni 2016, cestoval(a) s rodinou
Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi Barbar_Bratislava.
Napísať recenziu

1 891 recenzií od našej komunity

Zobraziť recenzie pre
Zhrnutie hodnotenia
    4 z 5 bublín
Tipy od cestovateľov vám pomôžu vybrať si tú správnu izbu.   Tipy na izbu
Dátum | Hodnotenie
7 recenzií
3 recenzie hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 17 bodov za pomoc
5 z 5 bublín Recenzované: 17. augusta 2016

100% hotelové služby poskytnuté aj nad rámec dohody,všetko, čo bolo sľúbené, bolo aj splnené: čistota izieb,chodieb, reštaurácie, okolia, vynikajúca strava, bohatý výber jedál a pitia, milá, slušná, profesionálna a rýchla obsluha, zaujímavý a rôznorodý večerný program, čistý bazén, osušky k bazénu, lehátka...jediný nedostak, za ktorý však hotel nemôže, ale upozorniť je treba:-) je silný vietor, ktorý znemožňuje akúkoľvek aktivitu v mori. Podľa prieskumu aj iných klientov, ktorí boli pred nami, jav je trvalejší, vlny na mori priam nebezpečné, kúpali sme sa LEN jedno doobedie, poobede už zas fúkalo a vlny si robili, čo chceli...Suplovali to trochu bazény, ale tie mamé aj doma :-).

Termín ubytovania: auguste 2016
Poďakujte používateľovi 107Monika.
Slovensko
5 recenzií
4 recenzie hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 8 bodov za pomoc
5 z 5 bublín Recenzované: 23. augusta 2015

Prekrásny hotel, služby na vysokej úrovni. Hotel vynikajúci, vždy okolie perfektne udržiavané. Čistota na izbách, pestrá strava. Čo oceňujem, bola vždy počas dňa balená vychladená malá fľaša minerálky. Kedykoľvek. Strava bola vynikajúca od európskej kuchyne až po rôzne morské plody. Ovocie, čokoládová fontána, zákusky, cestoviny atď. Počas obedov a večerí chodil čašník s vínom, ktoré otvoril pred nami. Originál cola, fanta. Super. Hotel má svoj aquapark pre deti.

Tip na izbu: Hotel na vysokej úrovni
Pozrieť ďalšie tipy na izby
  • Ubytoval(a) sa v septembri 2014, cestoval(a) s rodinou
Užitočné?
2 Poďakujte používateľovi Hrenata71.
Macclesfield, Spojené kráľovstvo
19 recenzií
6 recenzií hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 34 bodov za pomoc
4 z 5 bublín Recenzované: 1. júla 2014
Táto recenzia bola preložená z jazyka: English. Zobraziť originál

Po prečítaní niektorých nie veľmi dobrých recenzií sme mali menšie obavy, ale rozhodli sme sa, že to riskneme a uvidíme. Prišli sme 12. júna na desať dňový all inclusive pobyt. Cestovala som z manželom a trojročným synom. Hotelový check in bol zdĺhavý, stáli sme v dlhom rade, ale na recepcii robili tak rýchlo ako sa dalo.

Bývali sme na najvyššom, piatom poschodí v izbe číslo 559 s výhľadom na opačnú stranu, nie na more a bazény. Zo začiatku sme boli sklamaní, ale každodenný západ slnka nad pohorím Sierra Nevada nás nakoniec veľmi potešil. Trochu som sa obávala bývania na piatom poschodí kvôli malému synovi, pretože balkónové dvere išli veľmi ľahko otvoriť. Riešili sme to zatiahnutím závesov a pred balkónové dvere sme vždy niečo položili. Hotelová izba bola priemerne veľká, čistá, ale bolo v nej málo úložného priestoru. Nábytok bol jednoduchý, chýbali šuplíky a podobne, nebol to ale veľký problém.

V hlavnom reštauračnom bufete bolo na výber mnoho jedál. V pravej zadnej časti reštaurácie aj varili naživo, robili palacinky, vajcia a omelety na raňajky a na večeru zase mäso a ryby. Nerada som v tejto reštaurácii večerala, pretože večer sa to tu podobalo na hlučnú školskú jedáleň. Reštaurácie boli ale v celom rezorte tri s výberom jedál à la carte. Dalo sa v nich jesť stále, museli ste si ale každý deň rezervovať miesto na večeru a po týždni už boli tak plné, že aj na rezervácie sa čakalo. Nápoje v cene boli super, fľašové víno, španielske víno cava, koktejly, džús, voda, horúca čokoláda, káva atď. Najradšej sme chodili obedovať do reštaurácie pri detskom kútiku. Obsluhoval nás veľmi milý, plešatý, vysoký čašník, s ktorým sme precvičovali našu španielčinu, jeho sme naopak naučili pár anglických fráz. Večeriavali sme v reštaurácii pri hlavnom bazéne, víno tam mali oveľa lepšie, ako v reštauračnom bufete. Povedali mi, že víno ktoré podávajú je všade rovnaké, ale keď sme posledný večer jedli v hlavnom bufete (nestihli sme si rezervovať miesto inde, lebo sme cez deň boli na výlete), objednali sme si fľašu červeného vína Laman (aké podávajú v ostatných reštauráciách, keď si vypýtate červené), doniesli nám fľašu, ale chceli aby sme za víno zaplatili (aj napriek all inclusive pobytu). Po malej diskusii sme to vyriešili...trocha nepríjemné, škoda že akurát cez posledný večer.

Bazény sú skvelé, výborný je detský bazén so šmýkačkami. Nášmu synovi sa veľmi páčil, dával ale prednosť menej hlučnejšiemu detskému bazénu, ktorý bol pri hlavnom bazéne. V hlavnom bola, bohužiaľ, slaná voda. Opaľovacích lehátok bolo mnoho, ale niektoré boli obsadené uterákmi aj deň vopred.

Pláž je dlhočizná, ale je veľká škoda že je štrková. Tiahne sa pri nej korzo. Na ľavo od hotela je hrad a prístav. Na pravej strane je asi 20 minút vzdialený rezort a ďalších 20 minút to trvá k obchodom, barom reštauráciám a zábavnému parku pre deti kde je gorila.

Mimo rezortu nie je veľa atrakcií, boli sme na mini-holywoodskom výlete, ten sa nám páčil. Išli sme aj autobusom do mesta Almeria, stálo to menej ako štyri eurá za cestu tam aj späť. Nebolo to ktoviečo, ale aspoň sme boli mimo rezortu.

Večerný hotelový program bol raz dobrý, raz zlý. Detská diskotéka začína až o 21:15, niekedy začala skôr, niekedy neskôr a vždy trvala rôzne dlho.

Pred hotelom si môžete prenajať koč ťahaný koňom, bicykle, alebo ísť na výletný vláčik. Bicykle boli super, párkrát sme si jeden prenajali za 10 eur na hodinu. Pri jazde vláčikom uvidíte celé pobrežie Roquetas, nášmu synovi sa to veľmi páčilo.

Párkrát tu niekto v recenziách spomenul črevný vírus, my sme ale boli v poriadku, aj napriek tomu že sme občas mali cestoviny a španielsku paellu, s ktorých sa vraj ľudia nakazili.

Celkovo vzaté, mali sme sa tu super a cenovo sa to rozhodne oplatilo.

Užitočné?
2 Poďakujte používateľovi Jackie T.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Roquetase de Mar
Playaluna Hotel
Č. 5 z 34 v lokalite Roquetas de Mar
4.0 z 5 bublín 1 397 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Evenia Zoraida Park? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Evenia Zoraida Park

Zariadenie: Evenia Zoraida Park
Adresa: Avda Mariano Hernandez 131-133, 04740, Roquetas de Mar, Španielsko
Lokalita: Španielsko > Andalúzia > Provincia Almería > Roquetas de Mar
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Pláž Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Bezplatné parkovanie Aktivity pre deti (vhodné pre deti/rodiny) Reštaurácia Apartmány Plavecký bazén
Štýl hotela:
Známe aj ako:
Evenia Zoraida Park Hotel Roquetas De Mar
Zoraida Park Hotel
Zoraida Park Roquetas De Mar

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?