Recenzované: 7. augusta 2016

Ubytovanie bolo výborné, čistá izba, každý deň upratovanie, výborné jedlo, bohatý výber nápojov a veľmi milý personál. Každý deň nejaký animačný program cez deň aj večer. Bolo super, hneď by sme sa tam vrátili :)

Dátum pobytu: júl 2016
4  Poďakujte používateľovi ZuzanaV178.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia P-Stor, CM v zariadení Playasol Aquapark & Spa Hotel.Zodpovedané: 25. novembra 2016

Mnohokrát ďakujem za vaše vecné pripomienky. Sme radi, že vedia, že prešli tak príjemné nádej nás opäť navštíviť.

Playasol Spa Hotel

Recenzované: 5. augusta 2015

V podstate sme boli so všetkým spokojní.
Je to starší hotel (10+) zameraný na rodinné dovolenky, ktorý využívajú hlavne Španieli, ale boli tam aj nejaké cestovky z Poľska a Slovenska.
Personál milý, obzvlášť k deťom.
Reštaurácia OK síce nijako neohúrila ale ani sme neboli nespokojní.
Menšie sklamanie boli bazény, ktoré sú určené primárne pre deti a mne osobne chýbal bazén na plávanie.
Na pláž je to tak minútu chôdze, pláž štrkovo piesková.
Rozhodne odporúčam priplatiť si za väčšiu izbu (Suita) kde boli dve oddelené spálne s tým že v jednej bola obrovská kruhová vaňa.
Hotelový animačný program je dosť hlučný a odohráva sa rovno pod balkónmi a končil každý deň až o polnoci, takže pre veľmi malé deti môže byť problém zaspať.
Za sejf na izbe sa platí zvlášť poplatok. 20€/týždeň
Za lehátko so slnečníkom 25€/týždeň

Tip na izbu: Suita zahŕňa v sebe dve spálne + šatník + veľkú kruhovú vaňu v ktorej sa môže rozvaliť dvaja dospelí ľudia.
Dátum pobytu: júl 2015
1  Poďakujte používateľovi Porgo.
Recenzované: 25. júla 2015

Úchvatná krajina južnej Andalúzie, dlhé pláže, neskutočné more, dokonca im prepáčite aj tie absurdné kilometre fóliovníkových plôch. Tešili sme sa na čerstvé ovocie a zeleninu na stoloch hotela PlayaSol Spa Hotel. Je to starý, ale rekonštruovaný hotel, nad vchodom, ktorého svietia 4 hviezdičky. Ak si objednáte suitu, máte peknú dvojizbu, dokonca s veľkou vaňou priamo v spálni. Tak im znova prepáčite tentoraz tú odfláknutú prácu rekonštrukcie....maňana....Keď sa ale vrátite z pláže, alebo uprostred noci zobudíte, a cítite smrad pokazených vajíčok....veľmi sa musíte presviedčať k odpúšťaniu. Klimatizácia asi rekonštrukciou neprešla. All inclusive platí len na vybrané nápoje a slané/sladké...a samozrejme čakáte min. 20 minút v rade....maňana....jeden barman stačí. A stačí aj jeden bar pri starom dvojbazéne.V Turecku bolo naozaj všetko, čo ponúkali, ALL INCLUSIVE, pre porovnanie. Pri mori, na pláži, sa k All inclusive už nedostanete. Ale iné hotely majú plážové reštaurácie zabezpečené....napr. Playa Capricho. Flaše s vodou teda musíte nosiť so sebou v taške.
Jedáleň bola stiesnená, jedlá sa opakovali...akoby nevedeli ponúknuť viac zo španielskej kuchyne. Varili chutne, ale už na 4.deň som zistila, že som ochutnala všetky ponúkané špeciality. Zákusky, to bolo horšie...karamelový, alebo kávový puding (mne osobne chutili), citrónová pena, a potom stále jeden zákusok s nejakou penovou plnkou. Ovocné rezy z lístkového cesta, takmer bez ovocia. Asi 2x bola bábovka a perník, ktorým sme mohli rozbíjať okná...Ovocia bolo dosť, ale nebolo dozreté. Takisto zelenina. Paradajky červeno zelené a niektoré dni ste sa nedočkali papriky, uhorky,...Aby som bola spravodlivá, pečené ryby boli výborné, aj ich sušená šunka, gaspačo bolo špičkové. Niektoré dusené mäská sa im tiež vydarili. Výborné boli guličky z odpalovaného cesta plnené vanilkovým krémom. Robili vynikajúci mrkvový šalát. Malým deťom stačili cestoviny, hranolky, zelenina, ovocie a zmrzlina
Veľmi mi prekážalo, že umývačky riadu mali asi tiež z dôb výstavby hotela....taniere boli mastné a špinavé.
Čo určite nečakajte, že sa dorozumiete po anglicky. Odporúčam osvojiť si základné frázy v španielčine.
Za všetko navyše platíte. 20eur za sejfbox, 4eurá za plážové dvojlehátko a slnečník na deň - lacnejšia verzia, kúpiť si slnečník za 12 eur a použiť osušky. Pri bazéne síce máte lehátko zadarmo, ale je umenie nájsť si voľné....hotelový bazén užívali aj hostia z hotela oproti, slnečník si doneste...
Animátorky z Hydotouru boli super. Zo SK strany sa chyby nestali. Klincom na záver bola cesta autobusom na letisko, v ktorom pršalo z klimatizácie na sedadlá a šofér išiel tak, že dcérka (po užití kinedrilu a sedeli sme hneď za vodičom) sa na letisku hneď vyvracala. A aj nám dospelým sa ozýval žalúdok.
Je to len 3hviezdičkový hotel s priemernými službami.

Tip na izbu: krásny výhľad je zo 7.poschodia - východná strana
Dátum pobytu: júl 2015
2  Poďakujte používateľovi marhulkav.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia P-Stor, Gerente v zariadení Playasol Aquapark & Spa Hotel.Zodpovedané: 6. augusta 2015

Chcel by som poďakovať za vaše komentáre, ako je cez ne najlepší spôsob, ako môžeme zlepšiť kvalitu našich služieb, pochopenie vnímanie nášho produktu a najdôležitejšie kvalitné a priateľské služby, ktoré poskytujeme. Máme veľmi veľa v pamäti dojmov a budeme pracovať na zlepšenie týchto bodov označené tak, aby v ďalšej návšteve vaše vnímanie dostal produkt je celkom uspokojivý.

Eusebia Martínez
Gerente

Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Recenzované: 29. júna 2014

Museli sme čakať 40 minút v horúčave pod sklenenou strechou, bez klimatizácie a pri pokazenom automate na vodu, kým sme sa mohli zaregistrovať. Prvýkrát v živote som videl recepciu bez akýchkoľvek informácii pre turistov, máp a podobne. Keď som sa chcel informovať, odkázali ma na stánok s informáciami pre turistov.
Po príchode na izbu som zistil, že dvere nejdú úplne otvoriť. Ak som sa chcel dostať dnu, musel som sa pretlačiť. Priznávam, že som trochu pri sebe. Izba bola uprataná, ale strašne maličká. V reštaurácii mi nanešťastie chýbalo veľa vecí, ktoré by som tam privítal. Jedlo bolo prepečené až spálené. Počas raňajok tam bol len jediný kuchár, ktorý opekal slaninku a vajíčka, a pripravoval omelety a palacinky, zatiaľ čo ľudia stáli v dlhých radoch. Snažil som sa to prebrať s manažérom, ale ten iba odkráčal preč.

3  Poďakujte používateľovi BrianMeit.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.com. Zobraziť originál

Dátum pobytu: apríl 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Senator-Hotels, Gerente v zariadení Playasol Aquapark & Spa Hotel.Zodpovedané: pred 5 dňami