Recenzované: 25. júla 2015

Úchvatná krajina južnej Andalúzie, dlhé pláže, neskutočné more, dokonca im prepáčite aj tie absurdné kilometre fóliovníkových plôch. Tešili sme sa na čerstvé ovocie a zeleninu na stoloch hotela PlayaSol Spa Hotel. Je to starý, ale rekonštruovaný hotel, nad vchodom, ktorého svietia 4 hviezdičky. Ak si objednáte suitu, máte peknú dvojizbu, dokonca s veľkou vaňou priamo v spálni. Tak im znova prepáčite tentoraz tú odfláknutú prácu rekonštrukcie....maňana....Keď sa ale vrátite z pláže, alebo uprostred noci zobudíte, a cítite smrad pokazených vajíčok....veľmi sa musíte presviedčať k odpúšťaniu. Klimatizácia asi rekonštrukciou neprešla. All inclusive platí len na vybrané nápoje a slané/sladké...a samozrejme čakáte min. 20 minút v rade....maňana....jeden barman stačí. A stačí aj jeden bar pri starom dvojbazéne.V Turecku bolo naozaj všetko, čo ponúkali, ALL INCLUSIVE, pre porovnanie. Pri mori, na pláži, sa k All inclusive už nedostanete. Ale iné hotely majú plážové reštaurácie zabezpečené....napr. Playa Capricho. Flaše s vodou teda musíte nosiť so sebou v taške.
Jedáleň bola stiesnená, jedlá sa opakovali...akoby nevedeli ponúknuť viac zo španielskej kuchyne. Varili chutne, ale už na 4.deň som zistila, že som ochutnala všetky ponúkané špeciality. Zákusky, to bolo horšie...karamelový, alebo kávový puding (mne osobne chutili), citrónová pena, a potom stále jeden zákusok s nejakou penovou plnkou. Ovocné rezy z lístkového cesta, takmer bez ovocia. Asi 2x bola bábovka a perník, ktorým sme mohli rozbíjať okná...Ovocia bolo dosť, ale nebolo dozreté. Takisto zelenina. Paradajky červeno zelené a niektoré dni ste sa nedočkali papriky, uhorky,...Aby som bola spravodlivá, pečené ryby boli výborné, aj ich sušená šunka, gaspačo bolo špičkové. Niektoré dusené mäská sa im tiež vydarili. Výborné boli guličky z odpalovaného cesta plnené vanilkovým krémom. Robili vynikajúci mrkvový šalát. Malým deťom stačili cestoviny, hranolky, zelenina, ovocie a zmrzlina
Veľmi mi prekážalo, že umývačky riadu mali asi tiež z dôb výstavby hotela....taniere boli mastné a špinavé.
Čo určite nečakajte, že sa dorozumiete po anglicky. Odporúčam osvojiť si základné frázy v španielčine.
Za všetko navyše platíte. 20eur za sejfbox, 4eurá za plážové dvojlehátko a slnečník na deň - lacnejšia verzia, kúpiť si slnečník za 12 eur a použiť osušky. Pri bazéne síce máte lehátko zadarmo, ale je umenie nájsť si voľné....hotelový bazén užívali aj hostia z hotela oproti, slnečník si doneste...
Animátorky z Hydotouru boli super. Zo SK strany sa chyby nestali. Klincom na záver bola cesta autobusom na letisko, v ktorom pršalo z klimatizácie na sedadlá a šofér išiel tak, že dcérka (po užití kinedrilu a sedeli sme hneď za vodičom) sa na letisku hneď vyvracala. A aj nám dospelým sa ozýval žalúdok.
Je to len 3hviezdičkový hotel s priemernými službami.

Tip na izbu: krásny výhľad je zo 7.poschodia - východná strana
  • Termín ubytovania: júl 2015, cestoval(a) s rodinou
2  Poďakujte používateľovi marhulkav.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia P-Stor, Gerente v zariadení Playasol Spa Hotel.Zodpovedané: 6. augusta 2015

Chcel by som poďakovať za vaše komentáre, ako je cez ne najlepší spôsob, ako môžeme zlepšiť kvalitu našich služieb, pochopenie vnímanie nášho produktu a najdôležitejšie kvalitné a priateľské služby, ktoré poskytujeme. Máme veľmi veľa v pamäti dojmov a budeme pracovať na zlepšenie týchto bodov označené tak, aby v ďalšej návšteve vaše vnímanie dostal produkt je celkom uspokojivý.

Eusebia Martínez
Gerente

Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Recenzované: 29. júna 2014

Museli sme čakať 40 minút v horúčave pod sklenenou strechou, bez klimatizácie a pri pokazenom automate na vodu, kým sme sa mohli zaregistrovať. Prvýkrát v živote som videl recepciu bez akýchkoľvek informácii pre turistov, máp a podobne. Keď som sa chcel informovať, odkázali ma na stánok s informáciami pre turistov.
Po príchode na izbu som zistil, že dvere nejdú úplne otvoriť. Ak som sa chcel dostať dnu, musel som sa pretlačiť. Priznávam, že som trochu pri sebe. Izba bola uprataná, ale strašne maličká. V reštaurácii mi nanešťastie chýbalo veľa vecí, ktoré by som tam privítal. Jedlo bolo prepečené až spálené. Počas raňajok tam bol len jediný kuchár, ktorý opekal slaninku a vajíčka, a pripravoval omelety a palacinky, zatiaľ čo ľudia stáli v dlhých radoch. Snažil som sa to prebrať s manažérom, ale ten iba odkráčal preč.

3  Poďakujte používateľovi BrianMeit.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.com. Zobraziť originál
Recenzované: 7. augusta 2018

• Termín ubytovania: júl 2018, cestoval(a) s rodinou
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Senator-Hotels, Gerente v zariadení Playasol Spa Hotel.Zodpovedané: 25. septembra 2018

Recenzované: 6. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: júl 2018, cestoval(a) s rodinou

Recenzované: 3. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: júl 2018, cestoval(a) s priateľmi
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Senator-Hotels, Gerente v zariadení Playasol Spa Hotel.Zodpovedané: 9. augusta 2018