Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Recenzované: 29. júna 2014

Museli sme čakať 40 minút v horúčave pod sklenenou strechou, bez klimatizácie a pri pokazenom automate na vodu, kým sme sa mohli zaregistrovať. Prvýkrát v živote som videl recepciu bez akýchkoľvek informácii pre turistov, máp a podobne. Keď som sa chcel informovať, odkázali ma na stánok s informáciami pre turistov.
Po príchode na izbu som zistil, že dvere nejdú úplne otvoriť. Ak som sa chcel dostať dnu, musel som sa pretlačiť. Priznávam, že som trochu pri sebe. Izba bola uprataná, ale strašne maličká. V reštaurácii mi nanešťastie chýbalo veľa vecí, ktoré by som tam privítal. Jedlo bolo prepečené až spálené. Počas raňajok tam bol len jediný kuchár, ktorý opekal slaninku a vajíčka, a pripravoval omelety a palacinky, zatiaľ čo ľudia stáli v dlhých radoch. Snažil som sa to prebrať s manažérom, ale ten iba odkráčal preč.

3  Poďakujte používateľovi BrianMeit.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.com. Zobraziť originál
Recenzované: 7. augusta 2018

• Termín ubytovania: júl 2018, cestoval(a) s rodinou
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Senator-Hotels, Gerente v zariadení Playasol Spa Hotel.Zodpovedané: 25. septembra 2018

Recenzované: 6. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: júl 2018, cestoval(a) s rodinou

Recenzované: 3. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: júl 2018, cestoval(a) s priateľmi
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Senator-Hotels, Gerente v zariadení Playasol Spa Hotel.Zodpovedané: 9. augusta 2018

Recenzované: 30. júla 2018

• Termín ubytovania: júl 2018, cestoval(a) s rodinou
Recenzia získaná v spolupráci s partnerom Alpharooms