Stalida
Recenzované: 9. septembra 2019

Na tomto mieste som nebola prvykrat, velmi rada sa tam vraciam , Ubytovanie ciste, dostatocne velka izba, balkon s vyhladom na more.More fantasticke, najkrajsia piesocnata plaz siroko daleko plaz cista , servis v bazene pri plazi tiez super.Personal hotela usmiaty a vzdy ochotny pomoct.Jedlo pestre a chutne ,vzdy bolo z coho vybrat. nemam co by som vytkla tomuto hotelu.nedaleko Stalidy Malia, super nakupne centra a moznost zabavy.Dakujem za krasne chvile a nevahala by som prist znova.

Poďakujte používateľovi 344Marietta.
Recenzované: 19. marca 2019

Spokojný s polohou hotela hneď na pláži, jedlo je si z čoho vybrať. Na hoteli prístup na wifi, izby komfortné.
Odporúčam tento hotel pre krásne, slnečné dovolenkové chvíle na pláži s pieskom a vstupom do mora

Poďakujte používateľovi JACCOBSS.
Recenzované: 1. júla 2018

Dovolenka vydarená. Ubytovanie s balkónom s výhľadom na more - čo naplnilo naše očakávanie. More teplučké, pláž piesočnatá a čistá.Personál ústretový a služby výborné. Strava pestrá- každý mohol byť spokojný od veľkého jedáka až po vegetariána.Bolo z čoho vybrať. Počasie sa vydarilo. Bolo to fajn.

Tip na izbu: výhľad na more
Poďakujte používateľovi wista2018.
Recenzované: 22. júna 2018

hotel sa nachádza v centrálnej časti mesta, s najkrajšou plážou v okolí s jemným pieskom a vstupom do mora. z ubytovaním som bola max. spokojná a v hoteli pracuje aj veľmi milý a sympatický personál. Jedlo v kuchyni mi veľmi chutilo.

Tip na izbu: Apartmánz v papase sú plne renovované
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo
3  Poďakujte používateľovi 280katarina.
Recenzované: 14. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Maximalna spokojnost ako s hotelom tak so stravou , izba a priestory hotela ciste , sluzby vyborne K dispozicii pekny bar, chutne obcerstevenie pocas dna , hotel blizko mora, wifi k dispo, plaž cistucka .Usmiaty personal a moznost vecernej zabavy poblizku aj priamo v hoteli Vsetko za vybornu cenu.Urcite sa sem vratim ! Dakujem

Poďakujte používateľovi MarianaS5111.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia OlympiaBarka, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν v zariadení Hotel Stalis.Zodpovedané: 8. apríla 2019

Milá Mariana,

Ďakujem vám veľmi pekne za vaše milé slová, sme veľmi radi, že ste si užili dovolenku v hoteli Stalis a úprimne dúfame, že sa v budúcnosti opäť uvidíme.

S pozdravom,

Olympia Barka