Recenzované: 7. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Dovolenka začala super, výhľad na more sme si hneď zamilovali.
Hneď z príchodu nás však prekvapil obrovský smrad v ubytovacom zariadení ktoré bolo rekonštruované v r. 2017 - časť Theopolis.Všetko plesnivé smradľavé, zle zaizolované, vybaľovať veci z kufra do skrine neodporúčam. Mali sme šťastie že sme bývali na prvom poschodí, keďže sme sa dozvedeli že susedom pod nami ktorí bývali na prízemí vyvierala voda v sprchovom kúte. UF.
Cely týždeň sa poriadne nenajete pretože strava každý deň tá istá - nejedlá. Cely týždeň sme boli na špagetách s kečupom a deti na hranolkách a palacinkách, ktoré ani neviem opísať ako jedna pani za grilom stíhala pripravovať spolu s grilovaným mäsom, klobáskami a hranolkami.
Hotel vôbec nezvláda svoju kapacitu. Ak náhodou prídete na ranajky obed alebo večeru v ten istý čas ako stvrťka hotelu, nemáte si kde sadnúť takze si môžete obed vychutnať na lehatkach pri bazéne. Keďže sedenie pri bare nie je oddelené od stravovacieho zariadenia, kým jedny čakajú aby sa naobedovali alebo navečerali, ostatní sedia už najedeni pri drinkoch a tým držia stôl. Ak by ste si náhodou dali niečo grilované, počkáte si v takom 15 - 20 minútovom rade. Pri tom pozorujete pani ako pripravuje maso na grile ( vysype ho mrazene na gril a rozbíja ho) prejde Vás chuť. Jednou rukou čistí grill od prihorenín druhou kontroluje hranolky a zároveň obracia palacinky. Katastrofa.
Čo sa týka all inclusive na bare sardinky katastrofa pýtate si stále ten istý no vždy dostanete niečo iné, Ok, improvizácia. Pivo pitné čo sa týka alkoholu pýtali sme si vodku - finish, tequilla - finish, whisky - finish, takze sme si mohli vybrať jedine rakiju alebo tuzemský rum do pečenia.
Čo sa týka služieb katastrofálna dovolenka. Zachránila to iba pláž ktorá bola naozaj 2 minuty od hotela (prejdete 40 schodov) pláž super no neupravovaná ako v ostatných hoteloch. Lehatka boli stále k dispozícii sú v cene čo je super. More čisté plavčík akčný mohlo sa ísť iba po bojky kde ste stále dočiahol takze si moc nezaplatíte pretože za nimi sa premávali skútre loďky a iné vodné atrakcie - škoda. Zachranili to 2-3m vlny ktoré nám začali po troch dňoch dobolenky inak by tam bola nuda na pláži nehrala ani hudba, k lehatkam nebol ani stolík a už vôbec popolník keďže na platí nebol zakazané fajčiť špaky boli zahrabávané do piesku. A to nehovorím o tom že večer keď už nik nebol na pláži tam chodili venčiť psy, ktoré to tam celé ocikali a okakali.
Do bulharska sa už určite nevrátim.
Nudná dovolenka nevhodná pre mladých a ani pre rodiny s deťmi.
Hygiena 0 bodov na celej dovolenke.
Neodporúčam

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi PetraK3107.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Evtimov, Owner v zariadení Paraiso Beach Hotel.Zodpovedané: 12. augusta 2018

Dear Petra,
thank you for your amazing review. Next year hope you have the holiday of your life.

Recenzované: 1. augusta 2018

Celkové zhrnutie:

Hotel je pre ľudí s menšími nárokmi. Navonok pekný hotel je 3 minúty chôdze od centra a odporúčam ho mladým párom, rodinám s deťmi a dôchodcom. Naša delegátka bola veľmi sympatická a vždy sa snažila pomôcť keď bol nejaký problém. Taktiež aj slovenskí animátori veľmi príjemní a vždy robili pre deti nejaký program. Letieť z Košíc neodporúčam z toho dôvodu, že tam majú chaos a keď príde viac lietadiel, na malom páse sa kopia kufre a tí čo leteli z Bulharska museli čakať na kufre hodinu a pól a to ešte aj let meškal 2 hodiny.

Ubytovanie:

Izby zrenovované, moderné a pekné, no maličké. Klíma poriadne nešla, svetlo taktiež a záchod v kúpeľni pretekal + bol z neho smrad (problém s kanalizáciou). Manželská posteľ bola pohodlná, no 2 prístelky bol jeden tvrdý roztiahnutý gauč.

Strava:

Bol menší výber jedla, no bolo veľmi chutné. Každý obed a večeru sa pripravovali aj grilované špeciality. Veľké plus bolo že sa môže jesť na terase....bohužiaľ mínus toho bolo že fajčiari mohli fajčiť naozaj všade... takže sa bežne stávalo že ste jedli raňajky na terase s výhľadom na more a zrazu ste zacítili dym z cigariet.

Služby hotela:

Zamestnanci veľmi príjemní. Izby boli vždy upratané. Barmani na požiadanie namiešajú aj nápoje ktoré niesu na nápojovom lístku. Recepčná príjemná ochotná pani.... No ak sme nahlásili chyby na našej izbe, nedočkali sme sa opravy.

Pláž:

Pláž piesková, čistá. Ležadla zadarmo so slnečníkom. Obsadzovať ležadla sa nesmú, takže kto si obsadil, večer chodil pán a zbieral uteráky s nafukovačkami do vreca, ktoré potom dal na recepciu. Každá izba ma vyhradené 2 ležadla. Na pláži bol 2x do dňa plážový volejbal čo hodnotím veľmi pozitívne. More čisté a krásne upravené.

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi sia15502.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Evtimov, Owner v zariadení Paraiso Beach Hotel.Zodpovedané: 2. augusta 2018

Dear Sea,
hello and thank you for your detailed review. Sorry that you had some drawbacks but overall hope that you enjoyed Obzor and our hotel. We promise you when you visit us next time that you will be delighted.
Have a great day.

Recenzované: 30. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Vrelo odporúčam každému super dovolenka,ubytovanie bolo velmi pekne/boli sme v novej časti/ aj ked na zavretie dveri na kupelke potrebujete hever☺upratovali kazdy deň aj menili uteraky podla potreby. Strava na bulharské pomery veľmi chutná. Bolo z čoho vyberať najlepšie boli palacinky bar nebol sice na pláži ale na terase ale i to bolo ok akurat bolo nutné zdolat par schodov. Co sa tyka nápojov tak ako vsade len miestne ale dalo sa. Personal príjemný. Lehatka a slnecniky boli gratis aj ked niektorí si to obsadzovali dobre ze nie uz den pred tym ale ked sa spriatelite s panom co to ma nastorosti vždy nam nieco našiel. Osusky na plaz su k dispoziici na recepcii takze netreba nič nosiť z domu.

Vratil by som sa tam hned

Dátum pobytu: august 2017
2  Poďakujte používateľovi Safari727631.
Recenzované: 1. septembra 2016

Bol som tam pred mesiacom s priateľkou obaja sme sa zhodli na tom ze už nikdy viac ,,,Otras hnus žiadna ochota proste nič majiteľ neochotný obsluha to isté jedlo hrozne ani nechcem vedieť aké staré jedlo sme jedli keby to vedeli aspoň zohriať poriadne ...jediná dobrá vec bola poloha hotela viacej nič ,,, neverte čo je napísane na internete žiadny bar na pláži áno lehátka sú zadarmo ale ked chcete mať lehátko musíte ráno o 6 vstať a obsadiť si ho lebo po raňajkách nemáte šancu ... ešte niečo boli sme tam 8 dní a majiteľ mal na sebe oblečene stále to isté taky aký hnusný bol majiteľ tak vyzeral aj cely hotel ...ľudia dvakrát si rozmyslite či tam pôjdete pre nás to boli vyhodené peniaze ...

Dátum pobytu: júl 2016
15  Poďakujte používateľovi MiroS296.
Recenzované: 7. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: jún 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Evtimov, Owner v zariadení Paraiso Beach Hotel.Zodpovedané: 10. júna 2019