Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Zrecenzované: 25. júna 2014

Do hotela Maripins sa už vraciame niekoľko rokov a vždy tam zavítame s radosťou, ale toho roku nás čakala zmena... a to úžasná! Veľa izieb zrenovovali (a premaľovali na moju obľúbenú farbu). Pridali aj sprchovacie kúty – čo je ideálne pre moju 90-ročnú mamu – a tie najpohodlnejšie postele, v akých som kedy na dovolenke spala. Mám však otázku... prečo tam nie sú zásuvky? Prečo si v hotelových izbách nikdy nemáte kam uložiť veci? Spodnú bielizeň sme si museli odložiť do zásuvky pod umývadlom v kúpeľni a všelijaké drobnosti som si musela nechať na vrchu kufra! Počas minulých rokov sme si kvôli príšerným plastovým ležadlám nikdy nemohli ani poriadne poležať pri bazéne, ale to sa tentoraz radikálne zmenilo: vďaka novým ležadlám sme si užili ten najzáhaľčivejší a najoddychovejší týždeň v živote. (Hodilo by sa ale o trochu viac slnečníkov!) Po novom máte aj viac času na to, aby ste sa najedli, vďaka čomu je pobyt omnoho uvoľnenejší a príjemnejší. Vždy sme sa bez problémov dostali k širokej ponuke dobre pripraveného a chutného jedla. Obzvlášť nám chutil výber šalátov a čerstvé pečivo. Väčšinou si platíme za polpenziu, ale toho roku sme sa rozhodli pre plnú penziu a ušetrili tak menší majetok (aj tak by sme si však nevybrali program all inclusive, lebo je príliš obmedzujúci). Bolo skvelé opäť sa stretnúť s niektorými zo známych členov personálu, vďaka ktorým sme sa zase raz cítili vítaní: privítali nás radostným objatím a keď nadišiel čas lúčenia, dávali nám smutné zbohom... rozhodne tu nestačí pobudnúť len týždeň! Tohtoročným negatívom bol prakticky nulový zábavný program... kiež by si na "vyšších miestach" uvedomili, že nie každý chce na dovolenke pozerať futbal – nie, dokonca ani majstrovstvá sveta. (A keby aj, na to je v okolí dosť barov!) Keby videli tie davy ľudí v niektorých iných hoteloch, v ktorých hrajú dobrú živú hudbu, určite by museli pribrať do baru viac zamestnancov. Celkovo sme s mamou zažili skvelú, azda najzáhaľčivejšiu, najuvoľnenejšiu a najpohodlnejšiu dovolenku za posledné roky. Dobrá práca, Maritins, o rok sme tu určite zas!

5  Poďakujte používateľovi NeighbOur9.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.co.uk. Zobraziť originál
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Fergus_Hotels, Director de Relaciones Públicas v zariadení ALEGRIA Maripins.Zodpovedané: 4. júla 2014

Dear NeighbOur9,

Thank you for your comments!
It´s a pleasure to know that a returning guest like you appreciate the reformation the hotel has had during last winter. We will take you suggestions into consideration as we are always seeking ways to improve our services.

Kind regards,

Management
FERGUS Maripins

Zrecenzované: 6. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: máj 2018, cestoval(a) s priateľmi
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MaripinsOnline, Gerente v zariadení ALEGRIA Maripins.Zodpovedané: 7. augusta 2018

Zrecenzované: 5. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: júl 2018, cestoval(a) s rodinou