“Zimná prechádzka”

Salaš Kľak
Na pozícii č. 7 spomedzi 31 Reštaurácie v Prievidzi
Kuchyňa: Stredoeurópske
Zrecenzované: 24. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Počas jedného víkendu sme sa vybrali na Fačkovské sedlo a po krásnej túre sme sa rozhodli pre oddych a príjemné jedlo na salaši Kľak. Príjemná atmosféra, obsluha aj jedlo
Vrelo odporúčam

Poďakujte používateľovi JankaV52.

Zrecenzované: 29. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme tu ubytovani 7-mi (dve rodiny) v 2-och apartmanoch. Ubytovanie, pekne, ciste, uteraky, osusky, fen, velka TV. V cene sme mali SKI pasy. Minus vsak ale davam jednej zavaznej veci. A to, ze pod druhym apartmanom kde spali 3 deti, tak rano o 7-mej a vecer cca o 8-mej zacala cela izba vibrovat. Casnici po nahlaseni sa tvarili akoze nic sa nedeje a vymyslame si. Nasledne sme si odchytili jednu pani kucharku, kedze byvate priamo nad kuchynou, ze co to moze byt. Povedala nam, ze maju nejaky stary "chladak" so starym kompresorom a vela hosti sa uz na to stazovalo. Vibrovalo to tak, ze pohar sme umiestnili v strede komody a skoro spadol. Co sa tyka jedla, tak ranajky nie su pre ubytovanych standartom v cene, ako to bezne byva, ale uctuju si za ne 5 Eur, az na to, ze dostanete list z ktoreho si vyberate ci chcete, prazenicu, prazenicu so slaninkou, sunkovo-syrovy tanier, parky 3 ks a maju k tomu 1 napoj-kava, caj, dzus... Dala som si prazenicu so slaninou a manzel dostal 3 parky velmi nizkej kvality a k tomu salat zo zeleniny. Pardon, 10 Eur je za tento zazrak - luxusna cena! Je smutne, ze sa tu chce zarabat na vsetkom! Pobehali sme uz dost sveta, avsak vzdy ked sa s tymto stretnem na Slovensku ma to mrzi, lebo chcem, aby sa aj cudzinci aj nasinci citili tu dobre a nie zdierani z penazi. Ale, comu davam obrovske plus, su ludia v pozicovni lyzi. Zlati a ustretovi! Pozicanie a susenie lyziarok a lyzi, skvele, zaroven aj instruktor, ktoreho sme si zaplatili, bol ustretovy a jeho rady boli trefne a priame! Naucil lyzovat aj take poleno ako ja .

1  Poďakujte používateľovi NinaR2788.
Zrecenzované: 23. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Obsluha trochu pomalšia. Ale jedlo chutné. Slovenská klasika. Príjemné posedenie vonku. Zábava pre deti.

Dátum návštevy: apríl 2017
Poďakujte používateľovi martina_is_hungry.
Zrecenzované: 20. decembra 2016

Typická Slovenská koliba so šikovným kuchárom. Príjemná atmosféra a veľmi milý personál. Vrelo odporúčam.

Dátum návštevy: február 2016
1  Poďakujte používateľovi VeronikaMariano.
Zrecenzované: 15. novembra 2016

Po príjemnej turistike sme vyhladli a tak sme sa išli naobedovať do nového salaša Kľak. Na prvý pohľad vidieť, že si dali záležať, aby pritiahli zákazníkov. Krásne rázovité prostredie, príjemná obsluha v krojoch a jedlo taktiež výborné. Boli sme spokojní a aj deti si prišli na svoje. V blízkosti je minizoo s domácimi zvieratkami a detské ihrisko. Doporučujem....

Dátum návštevy: september 2016
1  Poďakujte používateľovi Vpasta M.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Salaš Kľak, si pozreli aj

Prievidza, Trenčiansky kraj
Čičmany, Žilinský kraj

Bojnice, Trenčiansky kraj
Bojnice, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Salaš Kľak? Podeľte sa o svoje zážitky!