“Doner kebab”
Recenzia Doner Kebab

Doner Kebab
Na pozícii č. 15 spomedzi 29 Reštaurácie v Prievidzi
Zrecenzované: 6. septembra 2017

Kebab robia výborný, majú na výber kuracia aj teľacie mäso. Robia aj iné jedlá typu fast food. Personál ochotný a rýchly.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi tony648.

Zrecenzované: 2. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Toto rýchle občerstvenie si zaslúži uznanie a chválu za pretrvávajúcu kvalitu a čerstvosť surovín ...Je to najlepší Kebab,aký som kedy v strednej a západnej Európe jedol...Plný počet bodov nedám iba preto,aby nespyšneli!

Dátum návštevy: apríl 2017
Poďakujte používateľovi Adventure703791.
Zrecenzované: 11. októbra 2016

Niekedy a je to aj dosť často sa stáva že keď mám služobné cesty že sa nestíham ísť ani len poriadne najesť do reštaurácií. Potom to riešim takto že si behnem kúpiť aspoň kebab. Tu ho robia naozaj veľmi chutný a aj dosť mäsa a všetkého dávajú. Takže nie že sa pokazíte:-)

Dátum návštevy: jún 2016
Poďakujte používateľovi adrianson.
Zrecenzované: 8. septembra 2016

Keď sme nemali čas vysedávať v reštaurácii skočili sme na kebab. Bol chutný a dobre pripravený. Dlho som nejedla takýto dobrý kebab ako tu:-)

Dátum návštevy: jún 2016
Poďakujte používateľovi nicolletka.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Doner Kebab, si pozreli aj

Prievidza, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Doner Kebab? Podeľte sa o svoje zážitky!