Recenzované: 8. augusta 2020

Prežili sme príjemnú dovolenku. Naozaj nemám čo vytknúť. Krásny areál, záhrada, apartmány úplne nové a dobre vybavené, raňajky s bohatým výberom. Vstávame o 6.00, takže sme boli vždy prví na raňajkách a bolo všetkého dosť. Večere sme nemali, lebo v apartmáne je kuchynka a na terase sme mali gril. Welnes sme nevyužili. Ale bazén áno a dosť. Obe deti sa konečne naučili plávať! Bazén ma teplu vodu, využili sme aj terasu na opaľovanie. Možno o rok - dva, by bazén už potreboval facelift-nerez by sa zišiel. Vonkajší bazén bol naozaj príjemný, je taký "nature" ale bola v ňom čistá voda co naozaj oceňujem. Retrobar bol príjemným miestom na večer. Naozaj nemám čo by som doporučovala zmeniť.

Dátum pobytu: august 2020
Poďakujte používateľovi modra60.
Recenzované: 20. júla 2020

Bola som z pobytu sklamaná. Boli sme ubytovaní v maličkých dreveniciach. Izby mali asi papierové steny.Počuli ste všetko. Wc tieklo nonstop. Keď som to nahlásila na recepcii tak sa tvárili, že nikto nič nevie a ani to nikto nahlásil. Pravdepodobne tam asi nechodí ani upratovačka, lebo tá by to mala "vidieť a počuť." Parkovanie hotová pohroma. Majú viac hostí ako parkovacích miest, takže čakáte kým niekto odparkuje a vy môžete zaparkovať. Sprchovací kút veľmi dlho nevidel poriadne upratanie. Pleseň v miestach kde treba použiť kefku, lebo sa tam handrou nedostanete. Za tie ceny som si predstavovala niečo na vyššej úrovni. Raňajky boli pestré , švédske stoly , ale museli ste si privstať , ináč máte smolu.

Tip na izbu: žiadna budete sklamaní.
Poďakujte používateľovi Deniela12.
Recenzované: 17. júla 2020

Nápad možno výborný, možno je tu aj pekne a varia možno tiež výborne, ale možno aj nie. V skutočnosti netuším ako tu môžu variť. V priebehu niekoľkých týždňov sme sa tu zastavili hneď niekoľkokrát v nádeji, že sa najeme alebo si aspoň dáme pivo. Opakovane bez úspechu. Naposledy sme tam nedopatrením zobrali aj zahraničnú návštev. Čašníčka nám pri vchode dala do rúk ponukové lístky (rozumej dve zalaminované a lepkavé "A štvorky"), sami sme sa museli niekde usadiť, predtým sme si však sami museli odniesť zo stola a utrieť si ho a po pol hodine, kedy nás obsluha (dvaja čašníci a jedna čašníčka) obchádzali a absolútne ignorovali sme usúdili, že si asi budeme musieť aj sami navariť, čiže sme museli odísť hladní a smädní.
Na tomto mieste už naozaj nie je čo hľadať.

Poďakujte používateľovi Sightsee727584.
Recenzované: 5. júla 2020

Zastavili sme sa cez víkend na obed, bolo to po ceste. Na polievku sme čakali 35minut a to doniesli len dvom a dvom nie. Na druhé jedlo sme čakali ďalších 25minut,ale prišli takmer studené. No neviem, za tu cenu by som si predstavovala niečo iné. Prostredie ale veľmi pekné, veľa zelene, všade čisto.

Poďakujte používateľovi jaja259.
Recenzované: 26. novembra 2019

Vybrali sme si pobytový wellness balíček, z ktorého sme dostali všetko podľa očakávania.

Strava bola polpenzia, formou bufetových stolov, podľa môjho názoru celkom široký výber teplých aj studených jedál, šalátového baru, rôznych omáčok, pečiva, koláčov aj ovocia. Zo stolov odnášali použitý riad tak rýchlo, že sme nestihli ani zaregistrovať a už všetko mizlo :-) Chuťovo bolo všetko super.

Ubytovaní sme boli v superior izbe, ktorá bola dostatočne veľká, s čistým balkónom a krásnou veľkou kúpeľňou. Trochu nám chýbal na izbe radiátor, nakoľko v noci už bolo na izbe chladnejšie a tiež mínus by som dala tenkým stenám, cez ktoré bolo počuť aj rozhovor susedov odvedľa (ktorí mali potrebu sa nielen že normálne rozprávať, ale aj hlučne hádať a následne sa ešte hlučnejšie "udobrovať" :D )
Vytkla by som tiež pomenovanie "manželská posteľ", pretože dve jednolôžkové postele prisunuté k sebe nepovažujem za manželskú posteľ, najmä nie, ak medzi nimi je dosť veľká medzera a tvrdé drevo.

Wellness bol podľa môjho názoru dostatočný, nemala som pocit, že je preplnený, sú tam 4 druhy sáun, Kneippov kúpeľ, vírivka, oddychová miestnosť, kaďa so studenou vodou, sprchy a vo vedľajšej miestnosti bazén. V nižšie uvedených recenziách sa spomína, že deti mali zákaz vstupu do wellness, čo nie je úplne pravda. Deti mohli využívať wellness do 17:00 hod, čo je podľa môjho názoru dostatočne dlho, nakoľko sa wellness otváral od 13:00 hod., po 17.tej bol zákaz chodiť do wellnessu v plavkách, takže je logické, že vekové obmedzenie od 16 rokov bolo adekvátne. Bazén však mohli deti využívať v plnom rozsahu. Využili sme tiež relaxačnú masáž a rašelinový zábal, objednali sme sa na ňu v čase, kedy ešte neboli oficiálne otváracie hodiny wellnessu, takže sme sa vyhli ruchu ľudí od bazéna.

To, že neboli budovy navzájom poprepájané a trebalo niekde prejsť 20 metrov po vonku, vôbec nevnímam ako tragédiu, ako sa tu pár ľudí vyjadrilo :-) Bolo to uvedené všade na stránke, že sú to samostatné budovy, aj ubytovanie, aj recepcia, aj reštaurácia, aj wellness, takže prechádzka po večeri aj padla celkom vhod.

Priamo v areáli bolo dosť detských ihrísk a tiež stolný tenis, minigolf aj fitko. Parkovisko takisto bez problémov.

Dátum pobytu: november 2019
Poďakujte používateľovi KecupovaHranolka.