Nápad možno výborný, možno je tu aj pekne a varia možno tiež výborne, ale možno aj nie. V skutočnosti netuším ako tu môžu variť. V priebehu niekoľkých týždňov sme sa tu zastavili hneď niekoľkokrát v nádeji, že sa najeme alebo si aspoň dáme pivo. Opakovane bez úspechu. Naposledy sme tam nedopatrením zobrali aj zahraničnú návštev. Čašníčka nám pri vchode dala do rúk ponukové lístky (rozumej dve zalaminované a lepkavé "A štvorky"), sami sme sa museli niekde usadiť, predtým sme si však sami museli odniesť zo stola a utrieť si ho a po pol hodine, kedy nás obsluha (dvaja čašníci a jedna čašníčka) obchádzali a absolútne ignorovali sme usúdili, že si asi budeme musieť aj sami navariť, čiže sme museli odísť hladní a smädní.
Na tomto mieste už naozaj nie je čo hľadať.

Dátum pobytu: júl 2020
Poďakujte používateľovi Sightsee727584.
Recenzované: 5. júla 2020

Zastavili sme sa cez víkend na obed, bolo to po ceste. Na polievku sme čakali 35minut a to doniesli len dvom a dvom nie. Na druhé jedlo sme čakali ďalších 25minut,ale prišli takmer studené. No neviem, za tu cenu by som si predstavovala niečo iné. Prostredie ale veľmi pekné, veľa zelene, všade čisto.

Dátum pobytu: júl 2020
Poďakujte používateľovi jaja259.
Recenzované: 26. novembra 2019

Vybrali sme si pobytový wellness balíček, z ktorého sme dostali všetko podľa očakávania.

Strava bola polpenzia, formou bufetových stolov, podľa môjho názoru celkom široký výber teplých aj studených jedál, šalátového baru, rôznych omáčok, pečiva, koláčov aj ovocia. Zo stolov odnášali použitý riad tak rýchlo, že sme nestihli ani zaregistrovať a už všetko mizlo :-) Chuťovo bolo všetko super.

Ubytovaní sme boli v superior izbe, ktorá bola dostatočne veľká, s čistým balkónom a krásnou veľkou kúpeľňou. Trochu nám chýbal na izbe radiátor, nakoľko v noci už bolo na izbe chladnejšie a tiež mínus by som dala tenkým stenám, cez ktoré bolo počuť aj rozhovor susedov odvedľa (ktorí mali potrebu sa nielen že normálne rozprávať, ale aj hlučne hádať a následne sa ešte hlučnejšie "udobrovať" :D )
Vytkla by som tiež pomenovanie "manželská posteľ", pretože dve jednolôžkové postele prisunuté k sebe nepovažujem za manželskú posteľ, najmä nie, ak medzi nimi je dosť veľká medzera a tvrdé drevo.

Wellness bol podľa môjho názoru dostatočný, nemala som pocit, že je preplnený, sú tam 4 druhy sáun, Kneippov kúpeľ, vírivka, oddychová miestnosť, kaďa so studenou vodou, sprchy a vo vedľajšej miestnosti bazén. V nižšie uvedených recenziách sa spomína, že deti mali zákaz vstupu do wellness, čo nie je úplne pravda. Deti mohli využívať wellness do 17:00 hod, čo je podľa môjho názoru dostatočne dlho, nakoľko sa wellness otváral od 13:00 hod., po 17.tej bol zákaz chodiť do wellnessu v plavkách, takže je logické, že vekové obmedzenie od 16 rokov bolo adekvátne. Bazén však mohli deti využívať v plnom rozsahu. Využili sme tiež relaxačnú masáž a rašelinový zábal, objednali sme sa na ňu v čase, kedy ešte neboli oficiálne otváracie hodiny wellnessu, takže sme sa vyhli ruchu ľudí od bazéna.

To, že neboli budovy navzájom poprepájané a trebalo niekde prejsť 20 metrov po vonku, vôbec nevnímam ako tragédiu, ako sa tu pár ľudí vyjadrilo :-) Bolo to uvedené všade na stránke, že sú to samostatné budovy, aj ubytovanie, aj recepcia, aj reštaurácia, aj wellness, takže prechádzka po večeri aj padla celkom vhod.

Priamo v areáli bolo dosť detských ihrísk a tiež stolný tenis, minigolf aj fitko. Parkovisko takisto bez problémov.

Poďakujte používateľovi KecupovaHranolka.
Recenzované: 24. novembra 2019

Co sa tyka privitania na recepcii vyborne. Ubytovanie, izba cista, periny vonave. Horsie to uz bolo s pristelkou o rozmere 160x70 cm, s celom pri hlave a drevom pri nohach, co bolo pre 11-rocne dieta pri vyske 153 cm maximalne nepohodlne. Restauracia a strava chutovo vyborne. Trosku divne, ze iba jedna vecera v cene, druha vecera bola vyberom obmedzena, cenovo predrazena. Najvacsim sklamanim wellnes, ktory bol mimo ubytovania, velmi maly, ludmi preplneny, nebolo si tam, kde veci odlozit, sprchy pochopil malokto, na wc-kach supacie dvere, ktore odstavali, a novy zakaz vstupu deti do 16 rokov do wellnes (v case objednavania pobytu pre rodiny s detmi ziadna zmienka o tejto skutocnosti). Takze my sa uz urcite nevratime ...

Poďakujte používateľovi janasc2008.
Recenzované: 16. novembra 2019

Veľmi prijemne uvítanie na recepcii. Utulne drevené izby. Jedlo vynikajúce. Obsluha v reštaurácií príjemná.
Žiaľ neodporúčam pre rodiny s detmi. Vybrali sme si tento rezort hlavne kvôli wellness s bazénom. Boli sme však sklamaní že do wellness deti nemohli ísť. Teda s nimi vždy musel niekto ostať pri bazene. Takto si rodinnú dovolenku nepredstavujeme. Personál vo wellness nebol dva krát príjemný.
Asi sa sem už nevrátime.

Poďakujte používateľovi Jana8055.