Tripadvisor
Malatíny
Recenzované: 24. novembra 2019

Co sa tyka privitania na recepcii vyborne. Ubytovanie, izba cista, periny vonave. Horsie to uz bolo s pristelkou o rozmere 160x70 cm, s celom pri hlave a drevom pri nohach, co bolo pre 11-rocne dieta pri vyske 153 cm maximalne nepohodlne. Restauracia a strava chutovo vyborne. Trosku divne, ze iba jedna vecera v cene, druha vecera bola vyberom obmedzena, cenovo predrazena. Najvacsim sklamanim wellnes, ktory bol mimo ubytovania, velmi maly, ludmi preplneny, nebolo si tam, kde veci odlozit, sprchy pochopil malokto, na wc-kach supacie dvere, ktore odstavali, a novy zakaz vstupu deti do 16 rokov do wellnes (v case objednavania pobytu pre rodiny s detmi ziadna zmienka o tejto skutocnosti). Takze my sa uz urcite nevratime ...

Poďakujte používateľovi janasc2008.
Recenzované: 16. novembra 2019

Veľmi prijemne uvítanie na recepcii. Utulne drevené izby. Jedlo vynikajúce. Obsluha v reštaurácií príjemná.
Žiaľ neodporúčam pre rodiny s detmi. Vybrali sme si tento rezort hlavne kvôli wellness s bazénom. Boli sme však sklamaní že do wellness deti nemohli ísť. Teda s nimi vždy musel niekto ostať pri bazene. Takto si rodinnú dovolenku nepredstavujeme. Personál vo wellness nebol dva krát príjemný.
Asi sa sem už nevrátime.

Poďakujte používateľovi Jana8055.
Recenzované: 12. novembra 2019

Rezort pekný, zaujimavý, ubytovanie v hotelovej časti veľmi pekné, čisté, voňavé, strava bohatá, wellness veľmi pekný, čistý. Okolie pekne upravené, štýlové.
Nepáčilo sa nám, že bol veľký hluk vo wellness, ktorý bolo počuť aj v oddychovej zóne. Jedlo hodinu pred koncom už bolo v menšom výbere
Ešte musím spomenúť postele, keď som si na ňu sadla, tak som mala pocit, že je tam pod posteľou pískacie zvieratko, tak som sa v noci radšej ani neotáčala, aby som partenra nerušila, matrace mäkké, alebo vyležané.
Ale keď to zhodnotím, tak pobyt bol príjemný.

Poďakujte používateľovi setova.
Recenzované: 11. novembra 2019

Aj napriek nepriaznivému počasiu sme zažili úžasný víkend. Personál bol maximálne ústretový, všetci boli veľmi príjemní. Strava bola vynikajúca, výborná kuchyňa, široký výber jedál, bufet bol pravidelne dopĺňaný. Ubytovanie v chatke bolo nadštandartné, krásne, bolo teplúčko.Pozitívne hodnotíme aj možnosť kúpenia dreva do krbu, bola perfektná atmosféra. Aj napriek plnej obsadenosti a zlému počasiu vo welnese sme nepocítili , že je tam veľa ľudí. Určite sa sem ešte vrátime, objavili sme nádherné miesto s dokonalými službami.

Poďakujte používateľovi vyletnicky.
Recenzované: 23. októbra 2019

Izba typu štandard je veľmi maličká.Okolo postele, ktorá je v strede izby je voľných tak 30 cm z každej strany. Chodíme častejšie do hotelov a toto bola najmenšie izba, akú sme kedy mali. Ako býva zvykom vo väčšine hotelov, spálňa nie je oddelená od chodbičky, resp. od vchodových dverí, takže počuť absolútne všetko. A to aj cez stenu od susedov...A ešte sme mali to "šťastie", že hneď za plotom v noci štekal pes /boli sme asi 6xhore/ a ujo v sobotu o 08:00h. začal píliť drevo.Wellness: bazén je vhodný pre deti na šantenie...určite si tam nezaplávate.Mali sme aj masáž-už som bola aj na lepších...Keď ležíte u masérky, počujete všetok hluk z bazéna, je to dosť nepríjemné. Keďže je wellness mimo ubytovania, tak je dosť nepohodlné stále sa prezliekať a sušiť si vlasy.V lete to asi nie je až tak na prekážku. Jedlo bolo dobré. Káva je iba raňajková-asi Caro. Obsluha veľmi milá a ochotná.

Dátum pobytu: október 2019
Poďakujte používateľovi aa2bbcc.