Tripadvisor
Malatíny
Recenzované: 23. októbra 2019

Izba typu štandard je veľmi maličká.Okolo postele, ktorá je v strede izby je voľných tak 30 cm z každej strany. Chodíme častejšie do hotelov a toto bola najmenšie izba, akú sme kedy mali. Ako býva zvykom vo väčšine hotelov, spálňa nie je oddelená od chodbičky, resp. od vchodových dverí, takže počuť absolútne všetko. A to aj cez stenu od susedov...A ešte sme mali to "šťastie", že hneď za plotom v noci štekal pes /boli sme asi 6xhore/ a ujo v sobotu o 08:00h. začal píliť drevo.Wellness: bazén je vhodný pre deti na šantenie...určite si tam nezaplávate.Mali sme aj masáž-už som bola aj na lepších...Keď ležíte u masérky, počujete všetok hluk z bazéna, je to dosť nepríjemné. Keďže je wellness mimo ubytovania, tak je dosť nepohodlné stále sa prezliekať a sušiť si vlasy.V lete to asi nie je až tak na prekážku. Jedlo bolo dobré. Káva je iba raňajková-asi Caro. Obsluha veľmi milá a ochotná.

Dátum pobytu: október 2019
Poďakujte používateľovi aa2bbcc.
Recenzované: 20. júla 2019

So službami sme boli spokojní, či už na recepcii, v reštaurácii, vo wellness, alebo vedľajšom bare. Obsluha ochotná a milá. Celý resort je v skutočnosti oveľa väčší, ako som si predstavovala, čo ma veľmi milo prekvapilo, pretože sme sa so synčekom mali kde hrať, keďže úžasné na tom je, že takmer na každom kroku je detské ihrisko. Všade je okolie upravené, krásna zeleň, upravená tráva, doplnky za každým rohom vyrezávané z dreva, krásne chatky, resort stvorený na relax v tichom prostredí dedinky s krásnym výhľadom na okolité pohoria. Očividne si majitelia dávajú záležať na kvalitných službách a vybavení, potešili ma rôzne detaily ktoré si nevšimne možno každý. Synovi sa tiež páčili rôzne zvieratá, ktoré občania v dedinke chovali, takže o zábavu sme mali postarané, keď videl kone, kravy, ovce, kozy, sliepky takmer meter od plota, ako sa pasú, my sme totiž z mesta:) Jediná vec, ktorá sa nám nepáčila, no to asi resort neovplyvní bolo, že vo wellness večer boli malé hlučné deti a dokonca dospelí vedľa nás sedeli v plavkách, čo je v saune veľmi nehygienicke, takže sme nezrelaxovali tak, ako by sa vo wellness správne malo, ale žiaľ ľudia sú rôzni a bezohľadne porušujú nápisy, ktoré sú aj v šatni, aj pri vstupe do wellness. Každopádne sa k vám ešte chystáme a prajem veľa ďalších spokojných zákazníkov.

Poďakujte používateľovi PetraG1512.
Recenzované: 26. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Skvelý hotel, uzasny, ochotný a ústretový personál, izby úplne top čisté, nádherné prostredie, wellnes špičkový.. Absolútne nieje co vytknúť, veľká spokojnosť na našej strane, určite sa ešte vrátime..

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi Lucia1201.
Recenzované: 9. mája 2019 cez mobilné zariadenie

S pobytom sme boli velmi spokojní.
Strava bola vynikajúca,bohatá.Personál veľmi dobrý,milý,usmievavý,ochotný.Pre deti veĺký priestor na hranie.Voda v bazéne bola trochu chladnejšia.Izby pekné,čisté a príjemne teplučké.Aj deťom sa veľmi páčilo,určite by sme sa opäť vrátili.Len počasie nám neprialo
Odporúčame

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi antoni20142018.
Recenzované: 24. apríla 2019

Výborné miesto na relax, krásne, čisté drevenice s kompletným vkusným zariadením, hodnotíme vysoko a odporúčame..Top bonusom je potôčik na okraji pozemku a skvelý Retro bar v areáli a welness s bazénom v hoteli vzdialený 200m.

Tip na izbu: Drevenica 147
Dátum pobytu: apríl 2019