Recenzované: 26. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Skvelý hotel, uzasny, ochotný a ústretový personál, izby úplne top čisté, nádherné prostredie, wellnes špičkový.. Absolútne nieje co vytknúť, veľká spokojnosť na našej strane, určite sa ešte vrátime..

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi Lucia1201.
Recenzované: 9. mája 2019 cez mobilné zariadenie

S pobytom sme boli velmi spokojní.
Strava bola vynikajúca,bohatá.Personál veľmi dobrý,milý,usmievavý,ochotný.Pre deti veĺký priestor na hranie.Voda v bazéne bola trochu chladnejšia.Izby pekné,čisté a príjemne teplučké.Aj deťom sa veľmi páčilo,určite by sme sa opäť vrátili.Len počasie nám neprialo
Odporúčame

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi antoni20142018.
Recenzované: 24. apríla 2019

Výborné miesto na relax, krásne, čisté drevenice s kompletným vkusným zariadením, hodnotíme vysoko a odporúčame..Top bonusom je potôčik na okraji pozemku a skvelý Retro bar v areáli a welness s bazénom v hoteli vzdialený 200m.

Tip na izbu: Drevenica 147
Dátum pobytu: apríl 2019
Poďakujte používateľovi AdrianaK9999.
Recenzované: 22. apríla 2019

SOJKA Resort team, veľká vďaka všetkým,-). Boli sme ubytovaný v štandardnej izbe. Menšia izba bola útulná a čistá, takisto aj WC s kúpeľňou. V izbe sa nachádza všetko potrebné od šiťíčka (keby niečo povolilo) až po pilník na nechty:-). Raňajky a večere formou švédskych stolov boli veľmi chutné. Na výber bolo pre všetkých aj pre "bylinožrvcou" aj "masožravcov" a všetko veľmi chutnéé:-). Nesmiem ešte zabudnúť na wellness - no náádhera. Rôzne sauny a výrivka padli po túre vhod.

Dátum pobytu: apríl 2019
Poďakujte používateľovi Radoslav P.
Recenzované: 11. marca 2019

SOJKA.....boli sme ubytovaný v drevenici ktorá ma svojou vybavenosťou prijemne šokovala.....bolo nám super, chatka čistá, vrzgajúce podlahy a schody sa dali pochopiť kedže je to drevenica, všade ticho a pokoj. Postele pre mňa nepohodlne veľmi tvrdé ale v tomto sa nedá vyhovieť každému. Strava bola famózna, mali sme len jednu večeru ale vyber bol veľký a jedlo neskutočne chutné. Personál usmiaty i napriek tomu ze v tom čase mali velký zajazd a ozaj lietali po reštike. Wellnes sme nestihali do 18:00 až neskôr a kedže sme mali deti boli sme sklamany že sa s detmi po 18:00 nedá ísť ale kedže tam okrem nás nebol nik pani nás pustila dnu bez problémov...pre obyčajnú rodinu dosť drahé ale oplatí sa ,, za kvalitu sa plati,, a toto bola naozaj kvalita. Určite sa niekedy vrátime :D

Tip na izbu: určite odporúčam drevenice.....mimo hotela.
Dátum pobytu: marec 2019
Poďakujte používateľovi peta255.