SOJKA Resort team, veľká vďaka všetkým,-). Boli sme ubytovaný v štandardnej izbe. Menšia izba bola útulná a čistá, takisto aj WC s kúpeľňou. V izbe sa nachádza všetko potrebné od šiťíčka (keby niečo povolilo) až po pilník na nechty:-). Raňajky a večere formou švédskych stolov boli veľmi chutné. Na výber bolo pre všetkých aj pre "bylinožrvcou" aj "masožravcov" a všetko veľmi chutnéé:-). Nesmiem ešte zabudnúť na wellness - no náádhera. Rôzne sauny a výrivka padli po túre vhod.

Dátum pobytu: apríl 2019
Poďakujte používateľovi Radoslav P.
Recenzované: 11. marca 2019

SOJKA.....boli sme ubytovaný v drevenici ktorá ma svojou vybavenosťou prijemne šokovala.....bolo nám super, chatka čistá, vrzgajúce podlahy a schody sa dali pochopiť kedže je to drevenica, všade ticho a pokoj. Postele pre mňa nepohodlne veľmi tvrdé ale v tomto sa nedá vyhovieť každému. Strava bola famózna, mali sme len jednu večeru ale vyber bol veľký a jedlo neskutočne chutné. Personál usmiaty i napriek tomu ze v tom čase mali velký zajazd a ozaj lietali po reštike. Wellnes sme nestihali do 18:00 až neskôr a kedže sme mali deti boli sme sklamany že sa s detmi po 18:00 nedá ísť ale kedže tam okrem nás nebol nik pani nás pustila dnu bez problémov...pre obyčajnú rodinu dosť drahé ale oplatí sa ,, za kvalitu sa plati,, a toto bola naozaj kvalita. Určite sa niekedy vrátime :D

Tip na izbu: určite odporúčam drevenice.....mimo hotela.
Poďakujte používateľovi peta255.
Recenzované: 8. marca 2019

Kedze sme boli ubytovani v inom resorte nedaleko, chodili sme sem na veceru. Trosku nas prekvapilo, ze vecere boli formou bufetu, takze prvy vecer panovala nedovera, ale ...
nakoniec to bola uplna parada.
Obsluha - neskutocna, tak prijemne som sa v restauracii uz davno necitile. Dakujeme!
Vyber jedal - vyborny, kvalita - no, mne tam chutilo uzasne! Aj rozlievane biele vino bolo vyborne a akurat vychladene.
Dokonca aj posledny vecer, ked im prisiel novy rutnus a mali fakt plne, mali pripravene priestory na terase, ktora je v zime zakryta, ale boli tam vyhrievace a dostatok diek - parada.
Niet co dodat, odporucam kazdemu!

Poďakujte používateľovi Zvejkal.
Recenzované: 3. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Veľmi pekne ďakujeme tímu Sojky za príjemné posedenie pri príležitosti krstu nášho chlapčeka, všetko bolo skvelé, nádherné, od výzdoby, cez jedlo až po obsluhu budeme odporúčať ☺️
Veľké Ďakujeme !

Poďakujte používateľovi MartinaJ602.
Recenzované: 28. januára 2019

Mali sme izbu Rozsutec, malicka, ale utulna, na to, co clovek potrebuje uplne staci, bola cista, dostatocne tepla, pohodlny matrac, pacili sa mi vankuse v tvare valca :-) Co som napisala aj do dotaznika, ktory sme mali na izbe. Wellnes centrum super vybavene, prijemne, co mi vadilo, 90% ludi tam chodi do sauny v plavkach, dokonca mali so sebou aj plavacie okuliare! Hoci na izbe hotel pekne popisuje, preco sa do sauny v plavkach nechodi. Okolo virivky je hluk, ludia sa hlasno rozpravaju, smeju, pokrikuju po sebe, deti skacu dnu. Ak to ma byt miesto pre totalny relax, ze chce clovek vypnut hlavu, tak je nutne, aby personal pravidelne kontroloval dodrziavanie pravidiel wellness centra. Inak sa to nemusi nazyvat wellness, ale kludne aquapark :-)
Odporucanie k veceri, mensie jedla alebo chutovky, vhodne zjest aj neskor vecer. Je od 18:00 do 21:00 formou bufetovych stolov za doplatok 15€. Potesilo nas, ze sme si mohli kupit iba polievku, pretoze sme o 20:00 prisli z wellness a taku velku veceru o takej hodine by sme uz nedali.

Dátum pobytu: január 2019
Poďakujte používateľovi KatkaKH.