Velke namesti

Recenzované: 25. januára 2019
tomasDS
Dunajská Streda, Slovensko

Recenzované: 4. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Namesti jsme puvodne chteli jen probehnout, ale prekvapila nas prostornost, architektura, hotely, restaurace, cukrarny a moznost parkovani. Nakonec deti prepadl hlad, tak jsme meli moznost namesti ocenit.

Dátum zážitku: máj 2019
Poďakujte používateľovi ter k.
Recenzované: 25. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Krásne námestie v Kroměříži, ktoré bolo jedinečné z okna nášho hotela. Syn sedel stále v okne a sledoval sneh, zámok, kostoly. Skvelé miesto s príjemnou kaviarňou, hotelom, ubytovaním.

Dátum zážitku: január 2019
Poďakujte používateľovi tomasDS.
Recenzované: 3. októbra 2018

Týmto námestím sme mali tú česť sa kochať priamo z hotela La Fresca. Je to naozaj veľké a nádherné námestie, s budovami krajšími jedna od druhej, ktoré boli v perfektnom stave. Námestie Vás uchváti množstvom reštaurácií s ponukou dobrých jedál, kaviarničiek, ako aj cukrární. Perfektnou atrakciou bolo zrkadlové bludisko, z ktoré deti ani nechceli odísť. Takmer súčasťou námestia bol aj zámok s obrovskou záhadou, ktorú ste si mohli obzrieť priamo z turistického vláčika aj s odborným výkladom. V Kroměříži sme boli štyri dni a naozaj sme mali každý deň čo navštíviť.

Dátum zážitku: apríl 2018
Poďakujte používateľovi casio336.
Recenzované: 25. augusta 2018

Na tomto namesti ce casto deji ruzne srazy historickych aut, jarmarky a vanocni trhy, je to stred mesta.

Dátum zážitku: apríl 2018
Poďakujte používateľovi 831dagmarl.
Recenzované: 9. júla 2018

Námestie, kde nájdete veľa reštaurácií, kaviarní a rôzne iné obchodíky. Boli sme tu v lete, priamo na námestí boli stánky s občerstvením, kde sa dalo posedieť.

Dátum zážitku: júl 2018
Poďakujte používateľovi putnik789.