“Obed”

Kuchyňa: Talianske, České
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 8. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Izby super. Jedlo _otrasné. Vacsi otras som v živote nezazil. Teľací rezeň - zhorena podosva s olejom. Zemiaky min. 3x ohrievane v mikrovlnke! A skvarkova pomazánka - des.. naučte kuchára ako sa robí! Zaradili ste sa k ostatným hotelom v Kromerizi, v ktorých sa neda normálne najesť. To je hlavný dôvod co nás odrádza navštív toto krásne mesto. Preboha robte niečo!!!

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi retepp1.

Zrecenzované: 7. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Krasne misto na hlavnim namesti.Vyborne jidlo obzvlaste steaky.Jen obsluha by mohla byt vice mluvna.jinak vse v poradu mame to tam radi

Poďakujte používateľovi olucinka1.
Zrecenzované: 7. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Nemám čo vytknúť. Jedlo skutočne vynikajúce,obsluha príjemná, všetko tak ako má byť. Obzvlášť chutné dezerty :)

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi radoslav_780.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel L, Manažer v zariadení Restaurace La Fresca.Zodpovedané: 11. júla 2017

Milý Radoslave,
děkujeme za Vaši recenzi a návštěvu. Těší nás, že jste si u nás pochutnal. Doufáme, že Vás u nás opět brzy uvidíme.
Se srdečným pozdravem,
Restaurace La Fresca.

Zrecenzované: 4. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Restauracia vkusne a jednoducho zariadena. Ocenujem hlavne velmi dobru rychlu a prijemnu obsluhu. Jedlo bolo OK

Dátum návštevy: apríl 2017
Poďakujte používateľovi jurajd2016.

Milý jurajd2016,
děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velmi rádi, že se Vám u nás líbilo. Naši zákazníci si zaslouží jen to nejlepší. Byli bychom velmi rádi, pokud byste nás v budoucnu opět navštívil. Budeme se na Vás těšit.
Se srdečným pozdravem,
Restaurace La Fresca

Zrecenzované: 2. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia v modernom štýle, my sme mali este teplý vecer, sedeli sme na terase. Ochotný personál nam priniesol neskor deky na zahriatie. Rýchla obsluha, krasne nastylovane jedlo. Tiché prostredie, vhodne pre rodiny s detmi. Hneď priniesli detskú stoličku. Bol to kulinársky zazitok. Čašníčka vedela odporučiť jedlo, zakusok, víno. Naozaj výborná voľba!!! Dakujeme :-)

Dátum návštevy: október 2016
1  Poďakujte používateľovi andreasT478CV.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restaurace La Fresca, si pozreli aj

Kroměříž, Zlínsky kraj

Navštívili ste Restaurace La Fresca? Podeľte sa o svoje zážitky!