Recenzované: 24. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Chateau Mcely je jednoducho úžasný hotels dokonale pokojnou atmosférou. Ak si človek potrebuje oddýchnuť a ulahodiť či už telu, duši alebo chuťovym pohárikom jednoznačne mozem odporučiť. Určite sa tu ešte vrátime.

Dátum pobytu: november 2017
Poďakujte používateľovi LuciaP3304.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Petra H, Guest Relations Manager v zariadení Chateau Mcely.Zodpovedané: 27. novembra 2017

Milí hosté,

velice děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, které si velmi vážíme a moc nás těší. Jsme velmi šťastni, že jste si u nás odpočinuli od denního shonu.

Rádi Vás opět přivítáme, ať už na gastronomické zážitky v restauraci Piano Nobile nebo na příjemný pobyt s využitím našich lázní.

Děkujeme a bude nám ctí Vás přivítat znovu na Chateau Mcely!

S úctou

Recenzované: 5. septembra 2016

Musim velmi otvorene napisat, ze ani na Slovensku a ani v Cechach sme sa nikdy necitili lepsie. Vas hotel ma uzastnu energiu a personal hotela nema ziadnu chybu. Vsetko bolo este lepsie ako sme o vas citali. Mne osobne, kedze podnikam v obchode a skolim sa velmi paci aj filozofia pana Cusumana o ktorej pise vo svojej knihe Rovnovaha. Aj to bol jeden dovod preco sme sli na vas hotel. Chceli sme vidiet ako to cele funguje v praxi. Mozem velmi uprimne napisat, ze to funguje perfektne.

Dakujeme za skvely zazitok a urcite sa k Vam radi vratime.

Dátum pobytu: júl 2016
Poďakujte používateľovi Marek F.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Petra H, Manažer komunikace s hosty v zariadení Chateau Mcely.Zodpovedané: 30. septembra 2016

Vážení hosté,

nesmírně si vážíme toho, že pro Vás byl pobyt opravdovým zážitkem a že jsme předčili i Vaše očekávání.

Velmi děkujeme za Vaše slova, která jsou tím nejlepším oceněním, jaké si může každý člen týmu Chateau Mcely přát.

Budeme se těšit na Vaši další návštěvu a pevně věříme, že i příště budete odjíždět s pocitem dokonalého zážitku.

S úctou

Recenzované: 8. januára 2016 cez mobilné zariadenie

So zámkom mcely som bol nadmieru spokojný . Dlho som hľadal to prave miesto na zasnuby a toto miesto tomu na sto percent odpovedalo . Maly sme objednaný gurmánsky zážitok obsahoval krásnu priestrannú izbu ,kde musím podotknúť ze personál mi vyšiel vždy v ústrety a pripravil všetky prekvapenia o ktoré som ich poprosil ktomu luxusná skvela masaz ,zlata sála so 101 sviečkami ako stvorené pre zasnuby a nakoniec privátna vyrivka pri sviečkach , šampanskom ..na okolo zasnežená krajina ktorá spravila ten moment este carovnejsi .na druhý den kráľovské 5 chodove vynikajúce raňajky . Este raz ...priateľka ,teraz uz snúbenica sa cítila ako v rozprávke a ako skutočná princezná na zamku . A zato máte moj obdiv ze ste nam splnili sen :)

Dátum pobytu: január 2016
Poďakujte používateľovi Mates232.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Petra H, Manažer komunikace s hosty v zariadení Chateau Mcely.Zodpovedané: 10. januára 2016

Vážení hosté,

velice děkujeme za Vaše krásná slova, kterých si vážíme. Hýčkat naše hosty a snažit se plnit jejich přání je naším posláním a jsme neskonale šťastni, když si u nás hosté odpočinou v lázních MCELY BOUQUET SPA, užijí si gastronomické zážitky při 101 svíčkách ve Zlatém sále a naberou spoustu nové energie.

Jsme rádi, že jste si pro tak významný životní okamžik vybral právě Chateau Mcely a již teď se těšíme na setkání s Vámi při dalších životních cestách.

S přáním krásného dne,

Recenzované: 5. decembra 2015

Nadherne zrekonstruovany zamocek. Ubytovanie aj pre najnarocnejsich. Stravovanie na vysokej urovni. Jedno z najlepsich v Cechach. Odporucam vsetky druhy masazi. Hlavne Melsky elixir lasky. Krasne prostredie.

Dátum pobytu: júl 2015
Poďakujte používateľovi Juraj S.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Petra H, Manažer komunikace v zariadení Chateau Mcely.Zodpovedané: 9. decembra 2015

Milí hosté,

děkujeme za milou a příjemnou zpětnou vazbu na Váš pobyt v našem zámeckém hotelu. Jsme opravdu upřímně rádi, že Váš pobyt u nás splnil očekávání a že jste zažili krásný relax a odpočinek. Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu a na to, že se nám podaří Vás opět mile překvapit, ať již novinkami v našich MCELY BOUQUET SPA lázních, či lahodným výběrem v zámecké restauraci Piano Nobile.

V dokonalé úctě a s pozdravem

Recenzované: 16. júna 2015

Neviem či vôbec fotografie dokážu popísať to, ako sme sa v Chateau Mcely mali. Pobyt som si dokonale užila s kamarátkou, vyskúšali sme bicykle, skvelé biotopické jazierko, i masáž. Ako silný alergik (atopik) som sa potešila aj širokému výberu a možnosti otestovať kozmetiku, ktorú majiteľka zámku, pani Inéz, vyrába. A musím skonštatovať, že už dávno nič tak mojej poškodenej koži neuľavilo.
Od začiatku po koniec pobytu nám personál dával pocítiť svoju úctu a bol nesmierne milý. Raňajky i večera boli zas skutočným gurmánskym zážitkom. Ideálne miesto na pobyt s kamarátkou, dieťaťom i partnerom, skrátka dokonalý relax pre každého.

Dátum pobytu: jún 2015
Poďakujte používateľovi Sisi28B.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Kveta H, Manažer komunikace s hosty v zariadení Chateau Mcely.Zodpovedané: 19. júna 2015

Vážení hosté,
děkujeme za Vaši krásnou a milou recenzi. Jsme moc rádi, že Váš pobyt byl pro Vás nevšedním zážitkem a že jsme k tomu přispěli našimi službami a péčí. Velmi si vážíme i ocenění naší bylinné kosmetiky, je to opravdový skvost, vyvinutý s péčí a láskou jako ostatně celý komplex mcelského zámku. Bude nám ctí a potěšením, pokud se rozhodnete nás opětovně navštívit a budeme se snažit Vás opět mile překvapit.

V dokonalé úctě

Květa Humoudová