Recenzované: 26. júla 2019

Zdravím
Faliraki musíme rozdeliť na min 4 časti.
1.Na severe (najbližšie pre meste RODOS) sú pekné a luxusné hotely. Aj okolie je hodné návštevy.
2.Za tým sa nachádza BANGLA ROAD Kto bol v Thajsku na Pukete vie o čom píšem, samí bordel, striptíz bar, stánky s fejkovým Tureckým tovarom, fast food .... pre mladých puberťákov OK, pre rodiny z deťmi HRôZA.
3.Nasleduje smetisko,
4.za ktorým je pekná hora s kostolíkom a kláštorom.
Pod touto horou je hotel EVITA SUN.
Ležíte v bazéne a pozeráte ako buldozéry zasypávajú nejaký odpad, hotel nie je oplotený. Tento pohľad máte aj z terasy reštiky.
Z hotela nie je vidieť more!!!
Pláž 1. je NUDA PLÁŽ ide sa tam cez poriadny kopec cca 6-7 min. Inak ráno 7.30 sme chodili bez decák každé ráno na hodinku, nikoho tam nie je, je tam kaviareň na rannú kávu. V hoteli majú len instantné automaty HRôZA
2. pláž je cca 10 min kde máte vodu po kolena zlý prístup do mora a spoplatnené lehátka 5€/deň, sada dve lehátka so slnečníkom 10€ Celé východné pobrežie je za poplatok, na západe je to grátis pri konzumácii v bare.
Pekné pláže sú kopcom, pešo isto 40min, autom 5 min. Anthoni Quinn choďte hneď ráno, inak ste bez šance!!!
Parkujte tak aby ste vyšli, Gréci to majú v páčke, zaparkujú tak že nevyjdete.

ALL Incl - jedlo OK na Grécko až moc dobré, stále ovocie, . Vždy nejaký SEAFOOD. Perfektná Musaka, studené šaláty
Červené víno bez koly nedáte a biele bez sódy sa tiež ťažko popíja.
Miešané nápoje, farebné presladené ani 6 long dr sa mi nekrútila hlava :o)

Poďakujte používateľovi zdenkor946.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia hotel_responsible, Manager v zariadení Evita Resort.Zodpovedané: 29. júla 2019

Dear zdenkor946,

Thank you so much for taking the time to share your review. We are very pleased to know that you enjoyed your family holiday with us.

We really appreciate your kind comments regarding our hotel and location.

We hope that you'll keep having good memories until your next stay here. It will be our pleasure to have you here again as our repeat guests.

Sunny regards,

Recenzované: 22. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Po príchode na hotel sme doštičky izbu s ktorou sme neboli veľmi spokojní, nie sme fajnovky, ale jednoducho sme čakali od 4* niečo viac, slečny na recepcii sme sa slušne opýtali, či by nebolo možné izbu vymeniť, jeden telefonát a hneď sme s úsmevom dostali kľúče od novej izby. Vybavenie izby je tak akurát, moderné, čisté a veľmi sa nám páčilo, že architektinicky to nie je klasický kolos hotel. Personal hotela je milí a vlemi pomocni, až máte dobrú náladu, lebo sa stále usmievajú. Animácie sú super, animátori robia skvelú uvoľnenie atmosféru. Nikto vám nezakazuje skakat do bazéna nikto nezakazuje plávať po určitej hodine, aj vďaka tomuto sme sa cítili naozaj skvelo.

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi 21Suzie21.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia hotel_responsible, Manager v zariadení Evita Resort.Zodpovedané: 25. septembra 2018

Dear 21Suzie21,
Thank you for taking the time to write about your recent stay at Evita Sun Resort.

It was great to read that you highlighted the friendly staff in our resort and our animation team.

We hope to welcome you back time to time again.

Sunny regards,

Recenzované: 30. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Návštevu hodnotím ako veľká spokojnosť,izby super, kuchyňa sa celkom dala a výborný animatori, venujú sa ľuďom, deťom všetkým, výborne večerné programy. Veľká spokojnosť s nimi. Chválim programy nebolo by to ono bez nich.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi adkapolakova7.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia hotel_responsible, Manager v zariadení Evita Resort.Zodpovedané: 31. augusta 2018

Dear adkapolakova7,
On behalf of Evita Sun Resort we would like to thank you for choosing our property.

We are glad to hear that we could meet all your expectations and provide you with an amazing holiday.

It was certainly a pleasure looking after you and we hope to welcome you soon again.

Kind regards,

Zrecenzované: pred 4 dňami