Super

spokojnost

Recenzované: 27. októbra 2018
fernandeza28
Ebreichsdorf, Rakúsko
Prečítať všetky recenzie (2 880)

Recenzované: 29. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Boli sme tu vo stvrtok.Parkovisko zdarma,na vstup sme cakali asi 3 minuty.Skrinka stoji 2 €,plati sa 6,4 je depozit.Na naramok sme dali 30 €.minuli sme asi 20, zvysok vam pri odchode na recepcii vratia.Na parku je vidiet ze nie je novy,ale vsetko funguje ako ma.prezliekaren by si zasluzila rekonstrukciu.atrakcie pre deti su super,dcera nechcela ani odist.Strava v bufetoch je z polotovarov,ale zjest sa to da. Chodniky su naozaj vrele, su z kamena a ked na ne prazi slnko tak holt palia. Ceny jedla-pizza 8 €,hotdog 3€,voda 0,7€. Na ziadnej atrakcii sme necakali v rade,vsetko okamzite pristupne.pre rodiny s detmi ( nasa ma 3 roky) odporucam na spestrenie dovolenky

Dátum zážitku: jún 2019
Poďakujte používateľovi jurooo.
Recenzované: 27. októbra 2018

vodny park vo faliraky je naozaj vynimocny.samozrejme pocas najvacsieho slnka chodniky palia a treba mat vodne topanky ci ponozky,preto som sem chodil az poobede ked tak nepalilo,po sesnastej hodine.to dost nevyhovuje ceskym a slovenskym turistom pretoze chcu zaplatit vstupne za cely den nie za dve a pol hodiny.mne dve hodiny stacily a bol som velmi spokojny pretoze park ponukasiroku skaalu atraksi ktore inde niesuu a oproti parkom na ostrove koos ci na slovensku je omnoho lepsii.keby som mal hladat nejaku chybu urcite najdem no bol som sa tam zabavit nie hladat chyby ako mnohy ktory pisali hodnotenie tejto atrakcie.kazdemu zo zdravym rozumom sa bude paacit!!

Dátum zážitku: jún 2018
Poďakujte používateľovi fernandeza28.
Recenzované: 21. júla 2017

Jedno veľké sklamanie. Bola som v akvaparku s dcérou (5,5) a rodičmi. Dcéra bola spokojná, detských atrakcií je tam dosť. Čo sa týka akvaparku ako takého, mám dojem, že najlepšie časy už má za sebou. Prišlo mi to tam dosť ošarpané, polovica prevádzok nefungovala. Celý park je postavený v kopci, čo je asi z hľadiska spádu vody alebo technológie super, až na to, že keď sa chcete niekam dostať, dosť sa nabeháte. Pri teplotách 35 stupňov a viac sú chodníky rozhorúčené, v šlapkách chodiť nemôžete, lebo kde ich potom necháte a tak sme mali nohy po chvíli dosť citlivé. Nakoniec sme si všimli, že v jednom stánku predávali ponožky, aby vás chodníky nepálili :) :)
Za asi 3 hodiny, čo sme v akvaparku boli, sme sa šmykli asi 3 krát, lebo tam boli dosť dlhé rady. Nakoniec sme si tam dali obed a odišli sme. Našťastie sme dovolenkovali vo Faliraki, takže z hotela sme to mali na skok.
V každom prípade nám to za vstupné 24 EUR/osoba nestálo.

Dátum zážitku: júl 2017
3  Poďakujte používateľovi Naďa T.
Zrecenzované: pred 1 týždňom cez mobilné zariadenie

Dátum zážitku: september 2019