Zrecenzované: 21. júla 2017

Tento hotel je ideálny pre rodiny s deťmi, takže ak chcete,aby sa vaša ratolesť vybláznila do sýta je to dobrá voľba. Celý hotel je baby friendly, pretože naozaj myslí na to, že tu budú ubytované deti, od dostatku detských stoličiek v jedálni, cez priestieranie pri stoloch, kde sa jedno miesto necháva práve na detskú stoličku, plus detské menu a strava aj pre tých najmenších. Tri bazény, z toho jeden plne detský hovoria za všetko. Ubytovanie sme mali v rodinnej izbe, boli sme 2 dospelí, 1 dieťa. Izba pekná, veľká, veľa úložných priestorov v komodách a skriniach. Časť izby pre deti, kde je poschodová posteľ je oddelená posuvnými dverami, dobrý nápad. Kúpeľňa s veľkým umývadlom, vaňou, veľkým zrkadlom, akoby sme boli doma. Denné upratovanie izieb je samozrejmosť, tiež výmena uterákov. Dôležitý detail, na izbe bol koberec, čo je určite lepšie, ako dlažba, alebo guma, ak vám detičky behajú bosé po izbe. Klíma je centrálne riadená, v pohode to stačilo, nikto predsa nechce chytiť mandle na dovolenke. Celkovo čistota hotela, bazénov, okolia bola na veľmi vysokej úrovni. Na tej nižššej boli skôr niektorí hostia, ktorí to brali podľa hesla, zaplatil som si, tak si vyhodím plastový pohár na zem. Strava bola naozaj výborná, široký výber, tak mäsitej, ako aj vegeteriánskej stravy, potešili ryby na mnoho spôsobov a plody mora. No a samozrejme lahodné zákusky, čerstvé, ľahké, hodné majstrov cukrárskeho umenia. Odporúčam večere v Taverne, nie v hlavnej reštaurácii, pretože večera s výhľadom na more a kuchárom, ktorý pripravuje jedlo priamo pred vašimi očami je proste paráda. Personál je veľmi úslužní, každý vie presne, čo má robiť, kde je jeho miesto, akú má úlohu. Výborne zohratý tým ľudí. Nové priesterianie po každom, kto opustí stôl včetne výmeny obrusu bola samozrejmosť. Možnosť animácie pre deti a teenangerov cez Funtazia vo veľkom detskom kútiku, teda skôr malom komplexe domčekov, preliezok a stanov. Animáciu pre dospelých zabezpečovali animátori hotela. Ich líder (asi nemec), by však mal popracovať na výslovnosti angličtiny, lebo mi trhalo uši, ale to len na odľahčenie. Ležadiel absolútny dostatok, tak pri hoteli, ako aj na pláži. Výborné bolo to, že ste mohli mať ležadlo na pláži, alebo na veľkom zelenom priestranstve pred hotelom, kde je plno stromov, takže kto nemusí 10 hodín ležať na slnku, si príde na svoje. Všetko je tak blízko, že sme ležali práve na krásne upravenej tráve a keď sme chceli išli sme do mora, alebo do bazénov. Pláž bohužiaľ jemne sklamala. Málo piesku, veľa okruhliakov, ktoré vám zabezpečia akupunktúru chodidiel, vyriešili to topánky do vody s tvrdou podrážkou. Škoda, že ešte nikoho nenapadlo zobrať hrable a kamene jednoducho vyhrabať, pretože pod nimi je piesku dosť a pláže smerom na centrum blízkeho mesta, presne toto dokazovali. Vstup do mora nie je postupný, takže po pár metroch plávate, deťom to nevadí, keďže väčšina má aj tak ešte kolesá a rukávniky. Možnosti výletov sú ozaj rozmanité. Na ostrove je toho dosť na pozretie. Hotel má vlastný obchod, kde kúpite naozaj skoro všetko, zázemie pre deti, veľké priestory - haly, kde sú pohodlné kreslá na sedenie, nápojové automaty, vlastnú požičovňu áut. All-inclusive bola plne dodržaná, tak ako v popise, žiadne chytáky, alebo skryté poplatky. Kto rád je celý deň, príde s nejakým kilom domov určite navyše. Program, zabudnite, animátori sú dobrí počas dňa, keď sa venujú deťom a mladým, ale večer by mali robiť niečo iné, ako program, lebo im to proste nejde. Hotel by mal skôr osloviť externých umelcov, viac živej hudby, tradičný grécky večer by potešil...Myslím si, že na toto miesto ešte určite prídeme a možno už budúci rok.

• Termín ubytovania: júl 2017, cestoval(a) s rodinou
3  Poďakujte používateľovi LuboChesterS.
Zrecenzované: 12. decembra 2016

Boli sme tu v auguste 2016, mali sme "rodinnú izbu", ktorá bola ako zvyčajne na fotke v katalógu omnoho väčšia ako v skutočnosti. V podstate šlo o manželskú posteľ a vo vedľajšom výklenku izby bola za posuvnými dverami (nesiahali až po strop, ale výška cca 2 m) dvojposchodová posteľ s dverami na balkón. Ten keď sa otvoril, klíma sa vypla... Bola trochu hlučná, ale s otvoreným balkónom sa nedalo spať, lebo v noci nalietalo dosť komárov.
Čistota hotela v pohode, strava tiež. Celkom dosť sa to obmieňalo a nenudili sme sa. Nie som na sladké, ale baklave a iným gréckym koláčikom som tu neodolal, boli urobené naozaj výborne.
Okrem hlavnej klimatizovanej jedálne sa dalo najesť aj v čiastočne klimatizovanej jedálni pri bazéne, kde bol výber obdobný.
Hotel má tri bazény - jeden asi 25m klasický s hlbkou 1,2 - 1,8 m, druhý dizajnový asi 1,3m, tretí detský mini.
Každý deň poobede si detiská mohli vystáť krátku radu na cukrovú vatu alebo pukance, čo si samozrejme nenechali ujsť. More bolo pre všetky vekové kategórie, pláž s jemnučkými kamienkami a pieskom, ohraničné plávacimi bójkami. Voda bola naozaj čistá. Hneď vedľa hotela bola možnosť zapojiť sa do morských aktivít - banán, tanier, padák a tak. Po pláži sa dalo prejsť celé kilometre, ale nebol tam sústavný chodník, iba piesok.
V baroch sa dalo vybrať, All incl.: ouzou, rum, lacná škótska, tequila, pivo a tak. Víno o ničom. Normálne presso, čo je bolo fajn.
Ako mínus by som hodnotil animátorský program, ktorý bol naozaj trápny. Po jeho skončení o desiatej večer sa všetko zabalilo, takže ak sme chceli zatancovať, museli sme sa s manželkou prepašovať do niektorého susedného hotela..

• Termín ubytovania: august 2016, cestoval(a) s rodinou
3  Poďakujte používateľovi rudolf n.
Zrecenzované: 9. augusta 2016

Bol som na dovolenke s rodinou (dve deti 2 a 5r.) v období od 22.7 - 2.8.2016 All-inclusive. Izba 4002 čistá, uprataná a uložená. Uteráky vymenené. Pravidelne som nechával 1euro na posteli a všetko čo do čistoty a poriadku bolo 100%. Treba si zvyknúť, že cez vchodové dvere je všetko počuť ale v noci býva kľud takže pohoda. Klimatízácia je hlučnejšia ale dá sa spávať aj pri nej ale aj bez nej, ale bacha na svetenie pri otvorenom balkóne, lebo potom si Vás komáre podajú :). Zvonku ide hluk od centrálnej klímy, ale ani jedno nieje nič extrémne hrozné a je to len o zvyku. Spávali sme v pohode. Výber stravy je bohatý a veľmi chutný, koláče ovocie,...... Nápoje alko/nealko od rána do večera, zmrzliny pre deti detto, pukance, cukrová vata, ľadová drť, všetko zadarmo.Detské tobogány, nafukoví hrad, detský kolotoč,..... všetko v areáli a zadarmo. Bazény čisté, každé ráno vysávali, pravidelne zalievali zeleň a trávu, pláž je pieskovo štrková. Štrková je hlavne pri vstupe do mora ale nič extrémne v pohode som si zvykol a aj deti. Ináč čistá pláž. More čistučké ale nieje to pozvoľný vstup. Malé deti dočiahnu max do 3 - 4 m od brehu a potom to ide hlbšie, ale zase nič zásadne čo by deťom vadilo. Lehátka a plážové uteráky sú zadarmo či pri mori, alebo bazéne. Wifi nie je zadarmo, ale zase mne to nevadilo lebo som na dovolenke. Kúsok od hotela je vodný svet a zábavný park asi tak 5 min pešo. Nákupné stredisko je tiež iba 5 min od hotela. Je tam aj lekáreň(ale to je skôr mastičkár, alebo ľudový liečiteľ) seriózna lekáreň je vo Faliraky čo je len 3 km od hotela. Zbehol som tam taxíkom ktorý Vám zavolajú z recepcie. Veľké množstvo obchodov je vo faliraky ak ma niekto chuť míňať. Previezli sme sa vláčikom okružná jazda aj cez faliraky a deťom sa to hrozne páčilo. Odviezli sme sa loďou na Rhodos, ktorá príde priamo na mólo ku pláži a naspäť autobusom. požičali sme si auto odporúčam a navštívili sme údolie motíľov, opačnú starnu ostrova, 7 prameňov, pláž tsampiku, historické mesto Lindos ako dá sa naplánovať výlety na 3 dni ak chcel človek vidieť všetko ale zase máme malé deti tak jeden deň nám stačil. Animačný program a animátory sú skvelý. Dievčatá na recpecií hotela sú skvelé a maximálne Vám pomôžu a poradia, len treba vedieť jazyky. Personál hotela veľmi milý a príjemný. Boli sme maximálne spokojný s dovolenkou. Išli sme cez spoločnosť Hechter, letecky z BA. Plný počet nedávam za tie tenké dvere a hlučnejšiu klímu aj keď to nepovažujem za nič zásadne ale je potrebné sa stále zlepšovať.

• Termín ubytovania: júl 2016, cestoval(a) s rodinou
6  Poďakujte používateľovi MichalD685.
Zrecenzované: 6. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: august 2018, cestoval(a) s rodinou
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Kostas S, Marketing v zariadení Esperides Beach Family Resort.Zodpovedané: 18. augusta 2018

Zrecenzované: 6. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: júl 2018, cestoval(a) s rodinou