Boli sme v Evita bay počas ich 1. sezóny.
HOTEL. Je cisty,novy,izby sa upratuju každý deň, takisto menia uteráky cca kazde 2 dni. Co sa upratovania tyka niekedy zabudnú vyleštiť zrkadlo v kúpelni,čo zas nie je žiadna katastrofa. Personál hotelu je ústretový,priateľský. Hotel má niekoľko budov okolie medzi nimi je čisté.
JEDLO. Reštaurácia má samostanú budovu a odtiaĺ si môže každý vychutnávať výhľad na more.Jedlo je chutné, nám sa páčilo, že ponúkali aj tradičné koláče a hlavné jedlá. Výber nie je nejaký extra veľký, ani sa veľmi neobmieňa,ale hladní určite nebudete.
PLÁŽ a BAZÉN.K dizpozícii su 3 bazény, 2 v blízkosti poolbar-u. Veľmi sme ich neužívali,ale všimli sme si, že bazén, okolie aj lehátka pravidelne čistia. Lehátok na pláži podľa nás nebolo dostatok, hlavne okolo 10tej už nebolo žiadne voľne, kto rád leňoší má smolu. Pláž hotela je hneď pri poolbare, je tam väčšinou ticho, k vode je to cca 50 m po horúcom piesku /chýba drevený chodník/.
OBČERSTVENIE:K dispozícii je lobby, kde počas dňa a večer núkajú toasty, sušienky, pizzu, drinky, alko aj nealko,kávu a čaj. Na náš vkus veľmi vysvietené, na večerné posedenie málo intímne. Nie je problém vziať si čokoĺvek na izbu. Vodu najdete pri príchode v chladničke v 2 pollitrových fľašiach, ktoré si počas pobytu plníte v reštaurácii, alebo si vypýtate nové na recepcii. Poolbar s čapovaným pivom a nealkom.
POLOHA. Hotel je prakticky na pláži cca 10min od rušného centra Faliraki. cca 100 m od supermarketu. Nie je problem objednať si auto na prenajatie na recepcii. Jazdia tam väčšinou dovolenkári,takže s trochou rešpektu sa niet čoho bať.
Myslíme, že Evitabay ponúka príjemnú dovolenku a keď toto bol ich 1. rok, určite sa majú ďalší dovolenkári na čo tešiť pretože vidieť prácu a snahu vylepšiť sa.

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi sajo1825.
Recenzované: 10. septembra 2019

Veľmi pekný nový hotel, našli sme tu kľud a pokoj pre našu dovolenku. Hotel leží priamo na pláži, kúsok od centra, obchodíkov a zastávky do hl.mesta. Veľmi milí ústretoví personál a animátor ;) Odporúčam

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Lukas9000.
Recenzované: 19. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Veľmi dobrý hotelík, čistý, personál starostlivý, veľmi oceňujem že je priamo na pláži. More čisté, teplé a bez veľkých vĺn. Strava po celý čas výborná, veľmi pestrá. Jediné čo mi tu chýba je detské ihrisko, a semtam by mohli pozbierať odpadky.

Poďakujte používateľovi Departure18092727149.
Recenzované: 5. júla 2019

Hotel je novy, čistý, pokoje veliké a moderní. Jsou zde 3 bazény z toho jeden detsky. Okolí hotelu je jeste nedodelane, stále se buduje. Pláž cist a, pisecna. Jidlo je chutné, ale maly vyber neodpovídá all inclusive

Poďakujte používateľovi Lea P.
Recenzované: 5. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: jún 2019