Little Adam's Peak
Nice & easy track

Nenarocny vylet na dopoludnie aj s malymi detmi, pekne vyhliadky, scenerie, cajove plantaze... s... viac informácií

Recenzované: 27. decembra 2018
martin_gono
Bratislava, Slovensko
úžasný výhľad

...aj keď je výstup trošku namáhavý,stojí to za to... Vyšlapte si nespočet schodov a potom strmé... viac informácií

Recenzované: 3. mája 2018
Blažej P
Nitra, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (5 471)

Recenzované: 23. januára 2017

Cesta na Little Adam's Peak nám z nášho ubytovania zabrala asi hodinku. Na vrchole našťaste bolo len pár turistov, tak sme si mohli vychutnať krásne výhľady na všetky strany a západ slnka. Všetko bolo fajn, až kým sa z nenazdajky neprirútila búrka, ktorá bola sprevádzaná hmlou. Našťastie sme jej stihli ujsť.

Dátum zážitku: apríl 2016
Poďakujte používateľovi MartinF4097.