Recenzované: 22. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Najlepšie dovolenka na akej sme doteraz boli ... všetko hodnotíme super, prostredie, jedlo, hotel ... všetko podľa našich predstav aj animačný program pre decká aj dospelých, ďakujeme hlavne Alimu za za skvelú zábavu
Určite budeme všetkým odporúčať

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi MiriamT1053.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MichelleManagement, Manager v zariadení Kiwengwa Beach Resort.Zodpovedané: 24. júna 2018

Milá Miriam,

děkuje Vám za sdílení Vašich krásných zážitků a zkušeností z pobytu v Kiwengwa Beach Resort. Jsme velice rádi, že se nám podařilo naplnit všechny Vaše představy o strávení perfektní dovolené. Těší nás, že jste si pro Váš pobyt na Zanzibaru vybrali právě nás a bude nám velkou ctí, pokud nás v budoucnu opět navštívíte.

Se srdečnými pozdravy Kiwengwa Beach Resort Team

Recenzované: 18. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Kiwengwa Beach resort je výborna lokácia hlavne pre deti a jedlo to sa nedá vynachváliť. Program ten bol tiež dobrý hlavne športy a aj večerné programy a animátori boli veľmi príjemný ľudia hlavne Ali

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi davidkoshini.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MichelleManagement, Manager v zariadení Kiwengwa Beach Resort.Zodpovedané: 19. marca 2018

Milý Davide,

vážíme si Vašich pochvalných slov na adresu našeho hotelu. Jsme velice rádi, že jste s námi strávili příjemnou dovolenou plnou dobrého jídla i zábavy. Doufáme, že jste si od nás odvezli spoustu krásných vzpomínek!
Bylo nám potěšením přivítat Vás zde na Zanzibaru a těšíme se, že nás v budoucnu opět navštívíte.

Se srdečnými pozdravy Kiwengwa Beach Resort Team

Recenzované: 26. februára 2018

Na kiwengwe je asi naj lokacia. Mozte stravit cele poobedie prechadzkami po nekonecne dlhej plazi v oboch smeroch. Tiez by som odporucal zajst priamo do dediny, trochee lokalnej atmosferi isto ohuri. Je tam uplane bezpecno. Africa vecera genialna, rybacia vecera neuveritelna! Vrelo odporucam.

Tip na izbu: Coconut Section is the best
Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi Mirko R.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MichelleManagement, Manager v zariadení Kiwengwa Beach Resort.Zodpovedané: 27. februára 2018

Milý Mirko,

velice nás těší, že právě Kiwengwa byla tím pravým místem pro strávení Vaší dovolené.

Jsme rádi, že Vám chutnala naše africká i rybí kuchyně a užíval jste si ideální odpočinek při procházkách po okolí.

Děkujeme za doporučení našeho hotelu a doufáme, že i Vy si opět najdete cestu k nám.

S pozdravem Kiwengwa Beach Resort Team

Recenzované: 22. marca 2020

Dátum pobytu: február 2020
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Michelle Gibson, Guest Services / Front Office v zariadení Kiwengwa Beach Resort.Zodpovedané: 28. marca 2020

Recenzované: 4. novembra 2019

Dátum pobytu: november 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MichelleManagement, Manager v zariadení Kiwengwa Beach Resort.Zodpovedané: 6. novembra 2019