Recenzované: 18. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Kiwengwa Beach resort je výborna lokácia hlavne pre deti a jedlo to sa nedá vynachváliť. Program ten bol tiež dobrý hlavne športy a aj večerné programy a animátori boli veľmi príjemný ľudia hlavne Ali

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi davidkoshini.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MichelleManagement, Manager v zariadení Kiwengwa Beach Resort.Zodpovedané: 19. marca 2018

Milý Davide,

vážíme si Vašich pochvalných slov na adresu našeho hotelu. Jsme velice rádi, že jste s námi strávili příjemnou dovolenou plnou dobrého jídla i zábavy. Doufáme, že jste si od nás odvezli spoustu krásných vzpomínek!
Bylo nám potěšením přivítat Vás zde na Zanzibaru a těšíme se, že nás v budoucnu opět navštívíte.

Se srdečnými pozdravy Kiwengwa Beach Resort Team

Recenzované: 26. februára 2018

Na kiwengwe je asi naj lokacia. Mozte stravit cele poobedie prechadzkami po nekonecne dlhej plazi v oboch smeroch. Tiez by som odporucal zajst priamo do dediny, trochee lokalnej atmosferi isto ohuri. Je tam uplane bezpecno. Africa vecera genialna, rybacia vecera neuveritelna! Vrelo odporucam.

Tip na izbu: Coconut Section is the best
Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi Mirko R.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MichelleManagement, Manager v zariadení Kiwengwa Beach Resort.Zodpovedané: 27. februára 2018

Milý Mirko,

velice nás těší, že právě Kiwengwa byla tím pravým místem pro strávení Vaší dovolené.

Jsme rádi, že Vám chutnala naše africká i rybí kuchyně a užíval jste si ideální odpočinek při procházkách po okolí.

Děkujeme za doporučení našeho hotelu a doufáme, že i Vy si opět najdete cestu k nám.

S pozdravem Kiwengwa Beach Resort Team

Recenzované: 22. marca 2020

Dátum pobytu: február 2020
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Michelle Gibson, Guest Services / Front Office v zariadení Kiwengwa Beach Resort.Zodpovedané: 28. marca 2020

Recenzované: 4. novembra 2019

Dátum pobytu: november 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MichelleManagement, Manager v zariadení Kiwengwa Beach Resort.Zodpovedané: 6. novembra 2019

Recenzované: 4. novembra 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: november 2019