Recenzované: 26. novembra 2017

Môj tip na ostrove Zanzibar. Stredne veľký hotel (žiadna masovka) s úžasnou kľudnou atmosférou leží priamo v autentickej rybárskej dedinke Nungwi (5 minút chôdze). Príchod do hotela cez túto dedinku je, kvôli neupravenej ceste, trošku dobrodružstvom, no dotvára to tú správnu autentickú atmosféru. Po príchode na recepciu Vás priateľský personál privíta koktejlom v kokosovom orechu a tradičnými čokoládovými cookies. Doubletree by Hilton Nungwi má jedinečnú pláž, ktorú hodnotím ako jednu z tých najkrajších na Zanzibare.

Dátum pobytu: november 2017
9  Poďakujte používateľovi LastMinutky.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Ramy W, Deputy General Manager v zariadení DoubleTree by Hilton Resort Zanzibar - Nungwi.Zodpovedané: 27. novembra 2017

Dear Valued Guest ,

I would like to thank you for sharing your positive experience with us. Knowing that you were satisfied with service and facilities offered by our friendly team members have brought valuable appreciation to us.

Looking forward to welcoming you back in the near future.

Yours Sincerely,

Ramy Waheed

Recenzované: 2. decembra 2016

Boli sme na dovolenke dvaja dospelí, izby priestranné, čísté, zariadenie nepoškodené. Personál velmi milý a ochotný. Pláž čistá, bazén tiež, priestranný, hudba neobťažujúca. Absolvovali sme aj výlet, na ktorom sme sa dohodli s domácimi na pláži a prebehol bez akýchkolvek problémov. Iný pár zvolil cestu ponuky hotela, dostal menej za ovela viac penazí.

Dátum pobytu: január 2016
1  Poďakujte používateľovi Z9342GCpeterp.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SGarthwaite, Manager v zariadení DoubleTree by Hilton Resort Zanzibar - Nungwi.Zodpovedané: 19. decembra 2016

Vážení hostia,
Ďakujem za Váš komentár a pripomienky. Sme radi, že ste úžasný pobyt u nás. Dal som vám zdieľal komentáre so všetkými našimi členmi tímu. Dúfame, že ste zase s nami jeden deň. S priateľským pozdravom,

Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Recenzované: 29. júna 2014

Prekrásne miesto, prívetivý a veľmi ochotný personál a veľmi bezpečný hotel. Úžasná poloha a fantastické jedlo. Hoci tentoraz som cestoval sám, určite sem vezmem aj rodinu. Ak si túžite oddýchnuť, toto miesto je na to ako stvorené.

Recenzia získaná v spolupráci s partnerom DoubleTree by Hilton
1  Poďakujte používateľovi GAlfaro1.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.com. Zobraziť originál
Recenzované: 17. marca 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: marec 2020
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Sherif Afifi, General Manager v zariadení DoubleTree by Hilton Resort Zanzibar - Nungwi.Zodpovedané: včera

Recenzované: 17. marca 2020

Dátum pobytu: marec 2020