“Najlepšia pizza v meste”

UV Club & Pizzeria
Na pozícii č. 16 spomedzi 40 Reštaurácie v Banskej Štiavnici
Zrecenzované: 25. marca 2018 cez mobilné zariadenie

So známymi si väčšinou pizzu objednávame domov, ale keď prídeme osobne, vždy aa tu cítime príjemne. Škoda, že nemajú dezerty, alebo cestoviny, keďže nie všetci v partii (najmä baby) majú chuť na pizzu.. Potom zbytočne volíme menej kvalitné podniky, kde si síce vyberú všetci, ale nestojí to za veľa.. Aspoň paradajková polievka a jeden-dva koláče v ponuke a boli by sme tam určite častejšie :)

Poďakujte používateľovi Katarína Z.

Zrecenzované: 10. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Podla predoslych recenzii sme vahali ci sem mame prist na pizzu,alebo nie. Ale prisli sme a urobili sme dibre. Pizza bola velmi dobra,tenka,dibre oblozena a hlavne robena na dreve,co je vzdy lepsie ako v elektrickej peci. Aj casnicka bola mila.Ja mozem len odporucat.

Poďakujte používateľovi tomryb111.
Zrecenzované: 29. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Dnes sme tam boli. Čašníčka nám priniesla menu lístok a odišla, čakali sme ze sa vráti a spýta sa na pitný režim :-( nestalo sa tak. Pizza priemer, nic výnimočne. Keď sme odchádzali z podniku ani sa personál neunúval odzdravit. Osobne si myslím ze si zákazníka treba vážiť...

Dátum návštevy: apríl 2017
Poďakujte používateľovi Monika L.
Zrecenzované: 14. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Najlepsia pizza v meste. Sedenie a priestory su fajn. Capuju tu krusovice a original kofolu co je v Stiavnici velmi vzacne. V inych podnikoch dostat kofotiny typu hejkola, cola loca. Odporucam

Dátum návštevy: júl 2016
Poďakujte používateľovi A1023ILchrisn.
Zrecenzované: 23. februára 2016

Z vonku relativne nenapadne zariadenie. Vo vnutri utulne, pekne vysvietene. Obsluha rychla, prijemna, nevtierava a hlavne usmiata. Jedlo horuce a vcas. Navstivili sme ju len na zaklade nahodne najdenych fotiek. Oplatilo sa. Jedlo bolo super (mali sme dva druhy pizze). Jednoducho prijemny zazitok a fain posedenie na rodinny obed. Mozem len odporucat.

Dátum návštevy: február 2016
Poďakujte používateľovi EmilS83.

Cestovatelia, ktorí si pozreli UV Club & Pizzeria, si pozreli aj

Banská Štiavnica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste UV Club & Pizzeria? Podeľte sa o svoje zážitky!