Recenzované: 16. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Nespokojnost.Ubytovanie v norme ,jedlo priemerne ,pristup personalu velmi neochotny.Kamarat sa tam zastavil tiez a tak isto s jedlom nebol spokojny.Myslim si ,ze si nevedia vazit zakaznikov.Bansky dom neodporucame.

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi StefanZ790.
Recenzované: 26. februára 2018

Prišli sme si na víkend zalyžovať s malými deťmi. Pozitívne hodnotím prístup personálu, ski pasy v cene ubytovania a polpenzia. Troška nevýhodné je v zimnom počasí, že prístup do izieb je z vonka (obliecť, vyzliecť) hlavne pri vstupe do wellness a reštaurácie. S deťmi sa tu veľa nedá čo robiť (isto by sa dala turistika v lepšom počasí), kedže tu niesu chodníky. V našom prípade nás nepotešila špinavá kúpelňa keď sme prišli (mali novú chyžnú či čo) a nedali nám vankúš k jednej posteli :(. verím, že išlo o ojedinelé nedopatrenie

Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi PatrikPatrik.
Recenzované: 2. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Ako sme išli okolo tejto restauracie sme ocakavali, ze ide o nieco super, ale zvnutra pekne zariadené. Polievka priemer, jedlo nizsi priemer. Takze celkovo tak 3. Obsluha slušná,ale.malo.profesionality. zazitky z jedla neočakávajte.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi ivanpV9465JM.
Recenzované: 9. mája 2017

Penzion ma velmi dobru lokalitu na bicyklovu a pesiu turistiku. Boli sme v restauracii na obed a boli sme spokojny aj s kvalitou jedla ako aj s personalom. Odporucam capovany Steiger alebo iny flaskovy.

Dátum pobytu: máj 2017
1  Poďakujte používateľovi peters55555.
Recenzované: 20. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Penzion je velmi mily, pekny, wellnes taktiez super. Prostredie je nadherne avsak pre rodiny s detmi nie prave najvhodnejsie z dovodu chybajuceho ihriska resp. v pripade prechadzok s kocikom chybaju chodniky. Personal sa naozaj snazi, avsak vymenili profi kuchara za starsie pani a bohuzial jedlo podpriemerne a naozaj predrazene. Ak chcem dat vysoku cenu za jedlo, preco nie, avsak chcem dostat to zaco som si zaplatil. Taktiez je restauracia otvorena pre verejnost pocas vecere, cize sa vam moze stat ze pridete na zaplatenu veceru a nemate si kam sadnut z dovodu obsadenosti verejnostou. Videli sme to nazivo. Preto hodnotim tak ako hodnotim.

Dátum pobytu: jún 2016
Poďakujte používateľovi IvoK408.