“Nádherná výstava”

4sochy Cafe
Na pozícii č. 2 spomedzi 39 Reštaurácie v Banskej Štiavnici
Kuchyňa: Stredoeurópske
Zrecenzované: 21. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa v 4 sochách na kávu a nemohli sme prestať obdivovať výstavu Arpáda Pála. V kaviarni je pohodlné sedenie, kvalitná káva a profesionálny servis. Ocenila by som osobnejší prístup, ale boli sme tam krátko a najmä prvý krát, takže verím, že pravidelným zákazníkom sa ho dostáva.

1  Poďakujte používateľovi Katarína Z.

Zrecenzované: 10. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Pekne prostredie,dobre zakusky a v pohode kava. Zislo by sa este mat tam viac aktualnych casopisov na citanie,kedze su tu pekne pohodlne sedacky.

Poďakujte používateľovi tomryb111.
Zrecenzované: 28. januára 2018 cez mobilné zariadenie

S priatelom sme sa zastavili na rannu kavicku. Chutovo uzasna a cenovo dokonca lacnejsia ako by sme cakali vzhladom na jej kvalitu. 4sochy pre nas odteraz patria medzi dve top kaviarenske prevadzky v BŠ. Prijemne prostredie a velmi mily personal, najma slecna ktora nas obsluhovala a bolo ocividne, ze sa v priprave kavy naozaj vyzna. Navstevu restauracie sme nestihli, ale urcite sa opat vratime a vyskusame aj kuchynu 4soch. Dakujeme :)

Poďakujte používateľovi 130kristinab.
Zrecenzované: 23. januára 2018

Tentokrát sme sa zastavili na neskorý obed. Reštaurácia je malá a pôsobí útulne. Deťom sa "podarilo" vyliať nie jeden ale naraz dve plné fľaše s džúsom. Obsluha zareagovala perfektne a pomohla s uprataním + odniesla koženú stoličku ktorá to schytala najviac. Chceli sme aj zaplatiť za jej vyčistenie, ale čašníčka povedala že je to OK. Jedlo bolo nad naše očakávania - skvelo sa doplňujúce chute a inšpiratívne pripravený vývar. Dokonca aj deti, ktoré len málokedy zjedia celú porciu nechali prázdne taniere:)

Poďakujte používateľovi Dusan B.
Zrecenzované: 4. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Hodnotim na vybornu restauraciu, kavu a prijemu atmosferu. Vyber je sice z 5 hlavnych jedal, ale vinikajuco uvarene! Odporucam vsetkym..

Poďakujte používateľovi Matiasek007.

Cestovatelia, ktorí si pozreli 4sochy Cafe, si pozreli aj

Banská Štiavnica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste 4sochy Cafe? Podeľte sa o svoje zážitky!