“3,5-4*”

Monarchia Restaurant
Na pozícii č. 9 spomedzi 38 Reštaurácie v Banskej Štiavnici
Zrecenzované: 31. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Navštívili sme túto reštauráciu v čase obeda a mali všetky stoly obsadené. Ochotná čašníčka nám však povedala, aby sme prišli o pol hodinku a bude mať pre nás miesto. A naozaj sme ho potom mali. Obsluhu počas celej návštevy hodnotím vysoko, veľmi ochotné, usmiate, milé slečny.
Objednali sme si 2 hlavné jedlá bez polievky. Čakali sme 23 minút (v čase nášho príchodu už reštaurácia bola poloprazdna).
Mala som kuracie prsia s grilovanou zeleninou, odporúčam objednať bez ďalšej prílohy. Je to veľmi chutná, obrovská a sýta porcia.
Priateľ si objednal hubové rizoto na taliansky spôsob . Neviem, či to varia z obyčajnej ryža (a nie na to určených druhov), ale pripomínalo to konzistenciou skôr ryžovú kašu. Celková chuť bola dosť mdlá a navyše si v polke jedenia z taniera priateľ vytiahol dlhý vlas. Podnik však k tomuto nálezu pristúpil férovo q dostali sme na rizoto 30% zľavu.
Nevýhodou je nemožnosť platiť kartou. Inak je to príjemná reštaurácia s normálnymi cenami. Pravdepodobne jej dáme šancu aj v budúcnosti.

Poďakujte používateľovi JanaD1084.

Zrecenzované: 25. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo prinesené za 16 min, kvalita skvelá, cena prijateľná. Odporúčam každému ktorí hľadá dobrú reštauráciu v Banskej Štiavnici

Poďakujte používateľovi Companion674292.
Zrecenzované: 11. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Ponkua jedla akurat, vedeli sme si vybrat. Vyborny slepačí vyvar! Maďarský gulas a zemiakové placky mali priestor na zlepsenie. Tiez sme mali výbornú horúcu čokoládu. Personal bol v poriadku priestory tiez.

1  Poďakujte používateľovi Martin Z.
Zrecenzované: 11. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo bolo dobré, pochutili sme si ale zemiaky mierne studené a dlhšie čakanie na účet. Prostredie príjemné, vhodné pre páriky.

Poďakujte používateľovi EsterG495.
Zrecenzované: 6. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Po pàr rokoch som navštivil túto príjemnú reštauráciu, predtým ma však jedlo a obsluha výrazne nenadchla, tentokrát to bolo výborne vo všetkých smeroch, či do chuti, množstva, ceny a samozrejme servisu.

Poďakujte používateľovi mr_mephisto.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Monarchia Restaurant, si pozreli aj

Svätý Anton, Banská Štiavnica
Banská Štiavnica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Monarchia Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!