Recenzované: 10. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Velmi príjemný personál izba pekna veľká vsetko velmi čisté parkovanie na ulici musíte mat šťastie na voľne miesto ale hotel vam da kartu tak je to Free ... Platil som on-line tak sme dostali kupón na kávu a dezert zadarmo co vždy poteší... Poloha vynikajúca kúsok od top reštaurácií v BŠ Divná Pani,Erb,Štyri Sochy .... vsetko na skok

Dátum pobytu: október 2018
Poďakujte používateľovi 12mm34.
Recenzované: 5. augusta 2018

Malý hotel v centre Banskej Štiavnice. Apartmán bol priestranný s bočným výhľadom na námestie a morový stĺp. Izby čisté, upratané. Papučky, uteráky, minibar, všetko čo patrí k tomuto druhu hotela. Veľká kúpeľňa so sprchovým kútom. Raňajky podávané v reštaurácii mohli byť trochu bohatšie, ale najedli sme sa slušne. Parkovanie na kartu priamo pred hotelom. Ďakujeme

Dátum pobytu: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi Odyssey720406.
Recenzované: 5. júna 2016

Skvostny hotel s historickou atmosferou, krasne zariadena izba, super sprchovaci kut a najma skvela postel! Coffee corner, TV a mile ranajky boli uz len bonusom v ramci nasho pobytu v Gavalieri. Urcite sa vratime.

Dátum pobytu: máj 2016
Poďakujte používateľovi sergej1961.