“Skvelá káva a príjemné prostredie”

Kaviaren Gavalier
Na pozícii č. 2 spomedzi 3 Dezerty v Banskej Štiavnici
Kuchyňa: Kaviareň
Zrecenzované: 8. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Výborná káva a neodolateľný banánový zákusok. Vrelo odporúčam Zaujímavý štýl kaviarne, ktorý je unikátny.

Poďakujte používateľovi gabikafru_fru.

Zrecenzované: 7. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Jediná dog-friendly kaviareň, ktorú som v Štiavnici našla, obsluha milá, usmievavá, zákusky aj čajík super a samotná kaviareň pôsobí veľmi prijemne a pozitívne. Odporúčam! :)

Poďakujte používateľovi MartinaB3708.
Zrecenzované: 15. augusta 2017

Kaviareň odporúčam pre jej príjemné prostredie, kúsok od Trojice. Milá obsluha, výborné koláčiky, výborná káva, zaujímavý interiér.

Poďakujte používateľovi renetka2016.
Zrecenzované: 26. júla 2017

po pivku a obede sme dostali chut na kavu objavili sme tuto kaviaren,prostredie krasne,sedeli sme vonku a pripadalo akoby sme sedeli niekde v talianskej kaviarnicke,kavy od vymyslu sveta,obsluha super aj ked to trochu trvalo,ale bolo vela ludi a dievcata sa snazili ako vedeli,ceny prijatelne,vrelo odporucam

Poďakujte používateľovi durtik.
Zrecenzované: 22. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Vrelo odporucam! Skvely personal, vyborny vyber, zaujimavy dizajn a celkovo velmi prijemna atmosfera. Len tak dalej;)

Poďakujte používateľovi olgab987.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Kaviaren Gavalier, si pozreli aj

Banská Štiavnica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Kaviaren Gavalier? Podeľte sa o svoje zážitky!