“Pekný podnik, ale sklamanie z raňajok”

Divna Pani Caffee Lounge&Jazz blends
Na pozícii č. 1 spomedzi 3 Dezerty v Banskej Štiavnici
Kuchyňa: Bar, Kaviareň
Vhodné pre: Rodiny s deťmi
Možnosti stravovania: Raňajky
Opis: If you take a walk through the "Banska Stiavnica Trotuar", you might stumble upon Divna pani. Don't worry... You won't miss her. You will recognize her easily. First, she will tempt you. Let yourself be invited in... Throw away your prejudice. Forget about stress. Take down your coat or jacket, take off your shoes and make yourself comfortable... Try to know her. Open your senses wide open. Do you feel that sensual scent? Is it vanilla? Or chocolate? Maybe finally you surrender to the aroma of freshly milled Italian coffee and you end up in the lounge of Divna Pani plunged into the many sites of its enormous library. On your table a bottle of kabinett wine, head full of persistent paintings. Time seems as if it has stopped and was turning into its self like the next page of the book called Rebirth. After a glass of Margarita a light ray slips down from a grand transom above and you feel that it gives the space to a free spirit and lofty thoughts. The borderline between dreams and reality blurs away. Only one is certain: To succumb to the temptation of a mysterious woman is easier than to find an inspiring and pleasant cafe. CAFFE Enjoy a top quality coffee Caffe Carraro with history since 1972. COLOMBIAN CHOCOLATE Find out the mystery of true Colombian chocolate. We offer a luxury chocolate that differs from other chocolates by marking 'FINO DE AROMA'. MAGICAL TEAS FROM TEA MAKER Try the excellent offer of tea made in tea makers from fresh ingredients. You can zest all teas by your own taste with different spices like cardamom, licorice, fennel or anise. Just take your pick. YOU CAN'T SAY NO - fresh yoghurt - fruit and vegetable cocktails - sorbets - homemade lemonade - original Italian Paniny - more than 20 kinds of fresh pies and cakes VINOTEQUE DIVNA PANI Taste high quality of Slovak wine production: - Viniculture Trnovec - Viniculture Baburka - Viniculture Zsigmond cellar and Czech production: - Nove Vinarstvi. DIVNA PANI'S SMALL SWEETS SHOP In our small shop you can buy for example: Belgian chocolate pralines, chocolate with flavor, gift cassettes, chocolate A4, chocolate lollipops... CHILDREN MENU & PLAYGROUND We gladly welcome your kids in our cafe while you will enjoy your beverage. They can play in the playground or enjoy some refreshments from the children menu. We also offer an opportunity to organize a children party in our cafe.
Zrecenzované: 26. marca 2018

Po nejakej dobe sme sa vrátili aj do tohto podniku. Jeho vzhľad a výzdoba sa nijako zásadne nezmenili. Rovnako ostali fotky sporo odetých dám v jedálnom lístku ako aj na toaletách, aj keď organizujeme detské oslavy. Ale to asi je na rodičoch ako k tejto veci pristúpia. Zastavili sme sa tu na raňajky a boli sme viac ako sklamaný. Dali sme si toastiky s džemom a maslom, croissant s džemom a maslom, a kašu s ovocím a jogurtom k tomu kávu a fresh džús.
Toastiky boli vyrobené z chleba toastového v panini grile rozpučené na placku mal som pocit že jem kartón a nie toast. džem ráno mali len jednu porciu jahodového a potom bez všetkého mi doniesli marhuľový, že iný nemajú. Fresh džus netuším ako vyrobili keďže som nepočul vrčať žiadnu mašinu, jeho množstvo bolo zjavne iné ako bolo udávané, kaša bola vyrobená z nejakého instantného práčku a odporná. jediné čo stálo za pochvalu bol croissant a káva. Ostali sme hlboko sklamaný a rozčarovaný.

Poďakujte používateľovi KosicanJ.

Zrecenzované: 24. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Tak ako som počul, tak to je aj v skutočnosti. Veľmi príjemné , krásne, útulné miesto na oddych, relax a príjemné posedenie. Skvelý čaj, Sacherova torta a čokoláda. Jedno ľutujem, že som nemohol ochutnať kávu. Bolo už neskoro večer. Obsluha slečna Miška bola veľmi príjemná. Určite sa vrátim ochutnať kávu

Poďakujte používateľovi jaroslavd851.
Zrecenzované: 21. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa v Divnej Pani s klientmi na rannú kávu. Prostredie je ako inak, nádherné, obsluha bola promptná a nevtieravá, so zmyslom pre humor. Mne osobne sa páčil nápojový lístok, vidieť že sa s ním niekto vyhral. Už sa teším, že kaviareň navštívim sama, aby som si ho mohla v pokoji preštudovať.
Hneď pod Divnou Pani sa nachádza Cigar bar, jeden z mála café-barov v centre, kde sa fajčí.

Poďakujte používateľovi Katarína Z.
Zrecenzované: 5. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Pri prechádzke centrom Banskej Štiavnice sme narazili na tuto nádhernú kaviareň, príjemné posedenie v štýlovom prostredí s dobrou kávou a chutnými sladkosťami.....odporúčam. Ďakujeme

Poďakujte používateľovi liborg6.
Zrecenzované: 11. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Musím len pochváliť..majú užasné prostredie, skvelé koláče, veľmi dobrá obsluha a parádna vodná fajka..niet čo dodať plus maju obchodík kde si môžte zakúpiť rôzne čokoládové dobroty

Poďakujte používateľovi EsterG495.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Divna Pani Caffee Lounge&Jazz blends, si pozreli aj

Banská Štiavnica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Divna Pani Caffee Lounge&Jazz blends? Podeľte sa o svoje zážitky!