“Nikdy viac”

Restauracia Matej
Na pozícii č. 26 spomedzi 33 Reštaurácie v Banskej Štiavnici
Kuchyňa: Európske
Zrecenzované: 3. júna 2018 cez mobilné zariadenie

V restauracii podavaju dubakovy krem ala zemiakovomukova hmota s jedinym platkom hriba, druhy platok je rozmixovany v polievkovej hmote.Hovadzia polievka podla sefkuchara znamena prevarena vodu so stipkou bujonu, k tomu prinalezi nechutna hrianka. Objednate si presso a dostanete cesky bazen, ktory naviac kazdym duskom cloveka strasie. V tejto restauracii sme urcite nezazili to, co slubuje na reklamnych plagatoch, cena jedla nezodpoveda urovni jedla. Jedinym pozitivom bola prijemna a rychla obsluha.

Poďakujte používateľovi lelovajaroslava.

Zrecenzované: 21. marca 2018 cez mobilné zariadenie

V tejto reštaurácii s nádhernou terasou sa budete cítiť ako doma (len štýlovejšie). Výborné jedlo zo zjavne kvalitných surovín, ochutnali sme dubákovú polievku (božská!) tatársky biftek, cestoviny, jahňa a kačku.
Ako dezert určite odporúčame čokoládový koláč, ktorý sa rozplýval na jazyku.
Ak ste už prejedený mrazených koláčov, ktoré ponúkajú na každom rohu, určite sa zastavte v tejto reštaurácii a napravíte si chuť.
Opýtajte sa na remeselné pivá, ktoré ponúkajú.

1  Poďakujte používateľovi Katarína Z.
Zrecenzované: 15. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Už pri vchode do reštaurácie ma nepríjemne prekvapil zápach z kuchyne, druhý nepríjemný zážitok ma čakal na toaletách a nakoniec ma dorazila porcia pirohov plávajúca v neodstredenej vode s nedorobenou cibuľkou, postrašená slaninou. Rozhodne by som ich nenazvala príjemným domácim jedlom na aké by sa človek tešil po príchode na stredné Slovensko.

1  Poďakujte používateľovi MiriamB2782.
Zrecenzované: 16. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Krásne počasie nás vytiahlo do Štiavnice. Po dlhom čase som sa rozhodol navštíviť aj reštsuráciu u Mateja. Je moja obľúbená v tomto meste. Bolo skoro plné ale milý personál nás usadil na slnečnej terase. Polievka Pavese je to, čo si tu nenechám ujsť. Nesklamala. Viedenský rezeň a rizoto na druhom tanieri už až tak neohúrili. Veľké plus za to že sú Dog Friendly. Určite sa tam ešte ukážeme. Držím palec.

Poďakujte používateľovi Dusan J.
Zrecenzované: 16. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Veľmi pomalá obsluha. Jedlo priemerne s nadpriemernymi cenami. Posedenie na terase príjemné s pekným výhľadom. Ale skôr by som volil pri nápoji ako pri jedle. Väčšia istota spokojnosti.

Poďakujte používateľovi Michal S.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restauracia Matej, si pozreli aj

Svätý Anton, Banská Štiavnica

Navštívili ste Restauracia Matej? Podeľte sa o svoje zážitky!