Hotel Salamander
Penzión Kachelman(Banská Štiavnica)
90 USD
72 USD
  • Bezplatné parkovanie
Penzion Resla pri Klopacke(Banská Štiavnica)
70 USD
61 USD
  • Bezplatné pripojenie Wi-Fi
Penzión na Kopci(Banská Štiavnica)
54 USD
Vila Magnolia(Banská Štiavnica)
70 USD
  • Bezplatný internet
Penzion Prijemny Oddych(Banská Štiavnica)
57 USD
Ukázať ponuku
Penzion Stary Hostinec(Svätý Anton)
46 USD
Ukázať ponuku
Penzion Nostalgia(Banská Štiavnica)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
55 USD
  • Bezplatné parkovanie
Penzión Cosmopolitan I.(Banská Štiavnica)
60 USD
  • Bezplatné parkovanie
Penzión Cosmopolitan II.(Banská Štiavnica)
66 USD
  • Bezplatné parkovanie
Penzion Terra Banensium(Banská Štiavnica)
49 USD
Priceline
Zrecenzované: 23. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Historická budova v centre Banskej Štiavnice ukrýva hotel s priestrannými a čistými izbami, dobre pripravený aj na najmenších návštevníkov (detská stolička v jedálni, priestranný detský kútik vedľa recepcie). Vysoké stropy a široké chodby budia príjemný pocit, no nábytok a koberce by si už zaslúžili výmenu... Raňajky nie sú zlé, no nejako neprekvapia. Celkový dojem výrazne zachraňuje mimoriadne prijemný a ústretový personál, najmä vždy usmiate pani recepčné.

Termín ubytovania: júl 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi InaIna133.
Zrecenzované: 18. júna 2017

Tri hviezdičky zodpovedajú skutočnému stavu. Nenadchne, ale ani neurazí. Výhodná poloha hotela. Ústretový personál. Raňajky v podobe švédskych stolov - klasika.
Možno by trošku potešilo, keby bola izba vyzdobená , nakoľko sme tam oslavovali svadbu. a ani fľaša sektu na izbu by neurazila. Malý tip pre bdúcnosť.

• Termín ubytovania: jún 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi mgrtomastoth.
Zrecenzované: 23. augusta 2016

Hotel je situovany v centre mesta, na hlavnej ulici ktora sa tiahne celym centrum. Nedaleko je diskoteka Praziaren- ak dostanete izbu do ulice- rano sa nepotesite, co je ale dan za centrum. Hotel bol pre mna zial sklamanim- parkovanie vo dvore len pre 4 auta a aj to musite nechat kluce na recepcii. Izba vybývana, zacinajuca plesen v kupelni, o hrdze ani hovorit nebudem- prosto sklamanie.
Zial my sa sem uz nevratime.

• Termín ubytovania: august 2016, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi Alexandra V.
Zrecenzované: 9. mája 2016 cez mobilné zariadenie

Hotelu davam plny pocet bodov na svoje hviezdicky. Hotel je v starrj renovovanej buduve, cize necakajte novy moderny hotel to v Stiavnici nenajdete. Hotel je zariadeny tiez v starom style. ja niesom tohto zastanca ale tu to bolo velmi pekne. Ranajky boli ako v 3* ale obrovske plus bol skvely kuchar ktory vam urobil prazenicu, hamandeggs... neskutocne chutne ako doma! Co sa tyka personalu tak milsi a ochitnejsi som este nezazila. boli sme velmi prekvapeni ze personal vieme prirovnak k 5*. Utcite sa sem vratime a vrelo odporucame

Termín ubytovania: máj 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi 3luciaj.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 4SOCHY, Majiteľ v zariadení Hotel Salamander.Zodpovedané: 27. júna 2016

Dakujeme velmi pekne za hodnotenie, ktore nas motivuje aj do buducna aby boli nasi zakaznici maximalne spokojni s nasimi sluzbami. Radi Vas privitame aj nabuduce. Dakujeme
Rastislav Angus Hotel Salamander

Zrecenzované: 29. marca 2016

Historický hotel sa nám páčil, pekne jednoducho zariadený apartmán. Lokalita je výborná v centre mesta. Všade sme mali blízko, stačilo chodiť pešo.
Nepáčilo sa nám, že bolo kúpelňu nad nami počuť ako by u nás v izbe tiekla sprcha.
Personál bol milý, raňajky štandardné, polpenziu sme nedostali, hoci by sme boli uvítali.

Tip na izbu: Ak sú izby do dvora, tak asi nepočuť autá z ulice
  • Termín ubytovania: marec 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi iveta2016.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia HotelSl, Majiteľ v zariadení Hotel Salamander.Zodpovedané: 20. apríla 2016

Dobrý deň
ďakujeme za návštevu a verím že nás navštívite aj nabudúce. Na zlepšení služieb stále pracujeme. Práve teraz sa rekonštruujú niektoré kúpeľne. Polpenziu vieme zabezpečiť v hotelovej reštaurácii ak si ju klient objedná na recepcii, alebo pár metrov od hotela máme reštauráciu 4Sochy kde sa naši hostia tiež môžu stravovať. Ospravedlňujem sa ak došlo k nedorozumeniu a verím že nabudúce sa u nás budete cítiť absolútne komfortne.
Ďakujeme za návštevu a prajeme všetko dobré.