Informačné centrum Banská Štiavnica
Ochotní poradiť

Infocentrum pri Súsoší Sv.trojice, sú ochotní poradiť, mapa mesta zdarma, v dome je sprístupnená aj... viac informácií

Ivo H
Skalica, Slovensko
Ochotný personál

Boli nám zodpovedané všetky otázky týkajúce sa tohto nádherného mesta spolu s odporúčaniami... viac informácií

Recenzované: 11. augusta 2020
lukacdavid

Recenzované: 10. októbra 2017

Môj nemecký priateľ rád spoznáva Slovensko a keďže sa mi nechcelo prekladať, tak som šla do informačneho centra kúpiť bedeker v nemčine. Milý pán v centre rozprával super nemčinou a ochotne nás previedol mestom so zaujímavým výkladom.

Dátum zážitku: október 2017
3  Poďakujte používateľovi Q8491KOluciav.
Recenzované: 18. júla 2016

Keďže sme nevedeli kam ísť, rozhodli sme sa opýtať. Privítal nás milý pán, ktorý nám ochotne a aj s vtipom poukazoval tie najzaujímavejšie miesta, ktoré sme mohli navštíviť.

Dátum zážitku: jún 2016
2  Poďakujte používateľovi Miskas123.
Recenzované: 4. júla 2016

Velmi dobre a fundovane poradenstvo, prijemny a trpezlivz personal.
Tu zacala nasa put po Banske Stiavnici a okoli, bolo to pre nas velmi napomocne. Dakujeme a drzime palec hore do dalsich rokov.

Dátum zážitku: jún 2016
3  Poďakujte používateľovi PeterB10700.
Recenzované: 10. septembra 2019

Dátum zážitku: september 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PeterC7805, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Informačné centrum Banská Štiavnica.Zodpovedané: 11. septembra 2019

Recenzované: 15. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum zážitku: máj 2018