“Paradna pizza ”

Black M Pizzeria & Restaurancia
Na pozícii č. 10 spomedzi 33 Reštaurácie v Banskej Štiavnici
Kuchyňa: Pizza, Bar, Polievky
Možnosti stravovania: Večera, Otvorené do neskorých nočných hodín, Raňajky, Donášková služba, Rezervácie
Zrecenzované: 5. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Vela muziky za malo penazi. Super ceny na centrum BS. Skoda chybajucej klimatizacie....ktora chyba v celej Stiavnici

1  Poďakujte používateľovi LukasKOL.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MarianCierny, Majiteľ v zariadení Black M Pizzeria & Restaurancia.Zodpovedané: 14. augusta 2018

Do budúceho leta sa s tým pokúsime niečo urobiť.

Zrecenzované: 22. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Prisli sme do tejto restauracie aj ked nas zvonka velmi neoslovila. Prvy dojem okamzite napravila ochotna obsluha a skvela pizza.

Poďakujte používateľovi Voyage722911.
Zrecenzované: 12. júla 2018

V tejto reštaurácii sme jedli počas dovolenky 2 krát a musím ich ohodnotiť 5-timi hviezdičkami minimálne za ich prístup. Je to bežná reštaurácia/pizzéria, kde netreba čakať extra kulinárske kúsky, no chuťovo majú výborné jedlá za príjemné ceny. Čo však musím vyzdvihnúť je super obsluha. Prišli sme pol hodinu pred zatváračkou a pekne nám navarili, ponabíjali telefóny a nechali nás sedieť na teraske pri pivku aj po zatvorení. Celý čas s úsmevom na tvári, jednoducho takto má vyzerať personál! :)

Poďakujte používateľovi Anicka_SR.
Zrecenzované: 10. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Nedavno sme si dali doviezt bezlepkovu pizzu a boli sme prijemne prekvapeni; pizza prisla horuca, cerstva a bezlepkove cesto bolo naozaj velmi dobre. Cena viac nez priazniva! Odporucame :)

1  Poďakujte používateľovi Anna Š.
Zrecenzované: 9. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Dakujeme velmi krasne za super obsluhu prostredie jedlo vynikajuceza primeranu cenu nepredrazene ako niektore podniky v B.Stiavnici.Nenapadne z vonku ale akonahle vojdete dnu prekvapi vas krasne mile ciste prostredie a neuveritelne ochotny usmiaty personal.Dakujeme a urcite prideme zasa

1  Poďakujte používateľovi merymesi.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Black M Pizzeria & Restaurancia, si pozreli aj

Svätý Anton, Banská Štiavnica

Navštívili ste Black M Pizzeria & Restaurancia? Podeľte sa o svoje zážitky!